Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne te psiaki, tak fajnie się bawią razem :multi::multi::multi: A u nas Borysek [/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/tq1778_anigif-wykrzyknik2.gif[/IMG]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Koniec narazie :angryy: Wkurzyć się można - czy wszystkim tak pomału działa dogo ?[/COLOR][/B]
  3. [IMG]http://i37.tinypic.com/2n21z7b.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5ai843.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jf9242_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wx370_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/as9471_18.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nd6603_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zl5314_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/po5380_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rf3172_18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zq1313_18.jpg[/IMG]
  5. [quote name='deer_1987']musze ponarzekac ze znow dgo chodzi jakby nie moglo :/[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No mi też ... :mad: ale może wrzucę parę fotek :multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...:multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img6.imageshack.us/img6/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/url] - [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]??[/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://img225.imageshack.us/img225/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ślicznotek ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Śliczne krajobrazy :loveu::loveu: Fajne błotne i wodne, tyle zwierzyńca tu, że amen :evil_lol::evil_lol: Mućka fajna :evil_lol::evil_lol: A ja se wybrałam takie : :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17370.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17362.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17354.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17373.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17384.jpg[/url]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Słodka Lunka - ale to już przecież wiesz ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajne na tej zjeżdżalni :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: No to koniecznie muszę przyjść na te foty z nowego obiektywu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='Rinuś']Mogę wiedzieć czemy Ty w niedziele nie śpisz przed 6 rano ? :O[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hihi ... dzisiaj obudził mnie mój TZ krzątając się po mieszkaniu już o 4:15 :evil_lol::evil_lol: Robił sobie już kawę więc kazałam se też :evil_lol::evil_lol: A co tam ... :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  12. [quote name='Czarnulka']Hej ;) [url]http://i33.tinypic.com/rszcoy.jpg[/url] ślicznie :loveu: [url]http://i33.tinypic.com/afhq86.jpg[/url] A morfi sobię leży . Mój śliczny :loveu: [url]http://i33.tinypic.com/219sac2.jpg[/url] śliczny Hektorek ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  13. [quote name='Czasowa']Rozbrykane psiaki :eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://i36.tinypic.com/5tt20k.jpg[/url] ale to smiesznie wyszlo, puszysty ogon dindka :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ale to ogon Rina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Witam w niedzielę;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy, witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też mu puszczę oczko ;) [url]http://i38.tinypic.com/2m5i490.jpg[/url] buzi w policzek :) Dinduś jaki czuły :loveu::loveu: [url]http://i36.tinypic.com/9hq92e.jpg[/url] witam :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Puszczaj oczka ile chcesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewnie ... Dindek to wogle przychlast ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [quote name='Doginka']DZIEŃDOBRY:loveu: To ja poproszę traz tłumaczenie tych imion, bo większość jest debeściarska, ale ni hu hu ich nie panimaju:shake::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i34.tinypic.com/dlhvdw.jpg[/IMG] Widzę, że nie tylko ja na dogo jestem ...:evil_lol::evil_lol: kopruch to nic innego jak komar :evil_lol::evil_lol: A wogle to najlepiej zobacz tu:[/COLOR][/B] [url=http://portal.gbnet.pl/index.php?option=com_rd_glossary&Itemid=74]Nasz Portal - Po naszymu na polski[/url]
  15. [IMG]http://i38.tinypic.com/2w73eis.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/nflaxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/radmc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ugyx4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/24pyzb4.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i38.tinypic.com/eb6j4y.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2crxbbo.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2m5i490.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1z73luo.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/bev5up.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i33.tinypic.com/sm7mux.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/afhq86.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/5tt20k.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2po1n35.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/9hq92e.jpg[/IMG]
  18. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d. z 18. wrz.:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/23r8ro1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/rszcoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2llneoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/20i771s.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/11qkais.jpg[/IMG]
  19. [quote name='deer_1987']Jamnisia dla mnie masz ;)[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Tak :evil_lol::evil_lol: fajny nie ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [IMG]http://i36.tinypic.com/a3e9ed.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Sweet']no .. taka dziwna:eviltong: Poznań lepszy:evil_lol: Nie :eviltong: Chłopak:evil_lol: do faceta to mu jeszcze trochę:evil_lol::evil_lol: [CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=Magenta]Na poprzedniej stornie foty z Dnia kota a ze 2-3 temu z Warszawy:):)[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]haha ... niech ci będzie :evil_lol::evil_lol: Widziałam, a jakże :multi::multi::multi: fajne :loveu::loveu: A w Poznaniu nie byłam nigdy :shake: Idę już spać ... jakoś zimno w chaupie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: idę pod kołdrę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i36.tinypic.com/a3e9ed.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Sweet']Nie ciekawa jest... hej:) dziękuje:D No bo taki był cel zdjęcia:D miał się opierać o ten hotel:razz::lol: i z niego żaden facet:evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ano właśnie - nieciekawa :shake: A co - baba to jest ...[IMG]http://i37.tinypic.com/5b9snn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='Sweet']:D:D ja bym w warszawie nie chciała mieszkać:eviltong: nie specjalnie jako miasto mi się podoba...[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Mnie się wogle nie podoba :shake::shake: Cześć ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://img12.imageshack.us/img12/3995/p1230321.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ładna fota :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://img24.imageshack.us/img24/3561/p1230351.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Na tej fotce wydaje się, jakby ten facet podpierał budynek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Dobry wieczorek ... :multi::multi: Pająki be ! Ale same fotki :loveu::loveu: Śpiąca Salsunia słodka :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://global.images8.fotosik.pl/94/d27da28640163bc1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [url]http://global.images8.fotosik.pl/94/e936e559ebf32df8.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Może ona myśli, że to pizza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://global.images6.fotosik.pl/535/530142b7200eef91.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Czy Salsa jeszcze żyje :crazyeye::evil_lol::evil_lol::crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='as_kate']ok, dam Ci 4,5 łyka pepsi (zostało ok 9 w butelce:evil_lol:) :pepsi:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Lubię pepsi i coca cola :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uwaga chłopaki zbiorowe zdjęcie :cool3::cool3: [url]http://i36.tinypic.com/2jwmsg.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hahaha ... no, zapozowały :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...