Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ machasz tą czapunią:lol: witaj:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No już mnie ręka boli ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a może innego psych..? ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]proponuję Agranat, Arbuz i Abanan + Anektarynka ;) :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haaaaaaaaa hahahahaha aaaa hahaha ... [IMG]http://i25.tinypic.com/2afczyd.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2h6af7o.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/sf9vyh.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']Kalendarzowo ciagle lato jest :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Kalendarzowo to se może być wszystko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale na dworze w rzeczywistości już jesień :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://i30.tinypic.com/scgz8o.jpg[/URL] [I][B]wszyscy szukaja zwłok :diabloti::diabloti::diabloti: scena z horroru :eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]i wiem bede monotematyczna ale LUDWIK jest debesciarski :cool3:[/B][/I]:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przekażę mu to jutro :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='LadyK'][url]http://i28.tinypic.com/dfbya9.jpg[/url] Dinduś :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A Dinduś ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='deer_1987'][URL]http://i32.tinypic.com/9pvxci.jpg[/URL] ale jesiennie...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No bo już jest jesiennie ... :p[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/forum/12973067-post8134.html[/url] Ale i te co dajesz przez ta mgle takie jesienne..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj była fajna mgła :evil_lol::evil_lol: Ja trochę za późno wyszłam - ta mgła już opadała ... :mad::diabloti:[/COLOR][/B] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]Ja widziałam ten post, chciałam jednak wrzucić fotki do końca strony najpierw ... wiesz już ? No. [/COLOR][/FONT]
  4. [IMG]http://i29.tinypic.com/xoh2s2.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/242dg6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9uswba.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2q82a6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/28ahzqx.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i31.tinypic.com/opsi84.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/13zy6ns.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/11tohlz.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2d99ob4.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/zkmlnl.jpg[/IMG]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Piłeczkę znalazła po długich poszukiwaniach pani hektorkowa :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] ______________________ [IMG]http://i30.tinypic.com/2nuk2fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/12173o1.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/23qr8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2w57g8z.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/mkgncy.jpg[/IMG]
  7. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Wszyscy szukają piłeczki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/scgz8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/148iuth.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/24omw60.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/se6m4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/dfbya9.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i30.tinypic.com/5khj6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2afdit0.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2hhg380.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/34ri1df.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2j3ied4.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Czarnulka']Ślicznie :loveu: Fajni nowi znajomi ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://i25.tinypic.com/ipvdoj.jpg[/URL] [I][B]no bardzoo bardzooo TA fota sie mnie podoba :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]u nas w lasku tez bywaja podobne klimaty ale mnie sie nie chce tak wczesnie lazic :diabloti:[/B][/I]:diabloti: [I][B]dziendobere[/B][/I]k :multi::multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęki :multi::multi::multi: Chciałam wyjść wcześniej - właśnie z powodu tej mgły, ale za długo się grzebałam ... wyszłam za pięć 7. i z tej mgły już tylko resztówki były ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczne zdjęcia i psiureczki rzecz jasna ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='Marta_Ares'][url]http://i25.tinypic.com/ipvdoj.jpg[/url] [url]http://i25.tinypic.com/2m5mhww.jpg[/url] [url]http://i32.tinypic.com/9pvxci.jpg[/url] Kapitalne fotki:crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: tylko takie jesienne:-( fajni Ci nowi znajomi;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No przecież już jesień prawie ... :biggrina::biggrina: A znajomi - tak, fajni ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale mgła :crazyeye: dwa nowe piesie bardzo ładne :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]O tym czasie to już mgła opadała ... Mam nadzieję, że się jeszcze pokażą ...:multi: [/COLOR][/B] [quote name='Okamia']Śliczne klimatyczne plenery :loveu: a nowi kumple... jednym słowem boscy :loveu::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi: [/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://i28.tinypic.com/sxlj4k.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/jr7669.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/27zaeit.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/s4nghi.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/oh6613.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i32.tinypic.com/ohnw2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/v2uy9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/34q2zc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/vx25mp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ue47eg.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Tamte pieski poszły już do domu, bo dziewczymy do szkoły się spieszyły :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Rino się zapoznaje:[/COLOR][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/2lk4mu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/21okn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/fyibl.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/149pjll.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/b5qrzb.jpg[/IMG]
  16. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Fotki dzisiejsze - 15. września :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/ipvdoj.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m5mhww.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/9pvxci.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Przyszliśmy na tor, a tam śliczne dwa piesie nieznajome - być może jeszcze je zobaczymy ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://i29.tinypic.com/2d14br9.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2r2oze0.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [url]http://i31.tinypic.com/fz5jx3.jpg[/url] [url]http://i28.tinypic.com/23t1e6s.jpg[/url] [url]http://i30.tinypic.com/2gy54lg.jpg[/url] :loveu::multi::loveu::multi::loveu:
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: jakie Dindek pokłodny składa :evil_lol: [url]http://i29.tinypic.com/2ai4jyw.jpg[/url] rude fałszywce ;):evil_lol: [url]http://i29.tinypic.com/nx8epg.jpg[/url] jaki patyczek :crazyeye::evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/2ptdwnt.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: to tylko takie gadanie, że rude to fałszywe :shake::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']Borysek jak na setera przyznało znalazł porządny kijek ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dokładnie tak ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Hej wtorkowo![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]heeej ![/COLOR][/B]
  19. [quote name='deer_1987'][url]http://i31.tinypic.com/2rx8xo2.jpg[/url] smiesznie takie wyglada :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eee tam ... faaajnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  20. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [B][COLOR="Magenta"]Nima Ozzulka :crazyeye::shake::diabloti:[/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/13092009/DSC08926.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ta fotka mi się najbardziej podoba :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Widzę, że już nie tylko ja tu jestem ... :loveu:[/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...