-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[URL="http://www.onet.tv/%28Prosto_z_Polski%29,1,tag.html#m=8793585,c=1"]http://www.onet.tv/%28Prosto_z_Polski%29,1,tag.html#m=8793585,c=1[/URL] Ania też sobie poryczałam, jak Ty nie wytrzymałaś:(. Jesteście świetne dziewczyny, super:loveu::loveu:.
-
No właśnie, mi kiedyś wetka źle obliczyła... Jak zaczął pies słabnąć i dziwnie się pokładać, poszłam do innego, okazało się, że to była podwójna porcja Lotensinu!!!! Mało mi psa nie wykończyła:( I jeszcze się dziwiła, że ja coś wymyślam, że pies źle reaguje... Na leki nasercowe trzeba szczególnie uważać.
-
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Szkoda... No cóż, dalej masz 2 psy:) Tylko dwa;). -
Dobranoc niuniom:)
-
Ufff, brawo dziewczyny:multi::multi::multi:!!!!!
-
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
dreag replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
Magda, cisza u Lunki:razz:? To tak jak u Misia:roll:. Takie fajne psiaki. Może za "zwykłe" dla większości:cool1:. Nie wiedzą, co dobre..! -
O rany, czekam na wdechu...
-
Tak jak mówiłam na zbiorczym - pięści same się zaciskają:angryy::angryy::angryy:. Boże, popatrzcie w ich oczy... Nigdy nie miałam do czynienia z dogami, są piękne... I tak pokrzywdzone! Zrezygnowane z tlącą się jednak nutką nadziei i radością zainteresowania. Niech się cieszą, niedługo koniec ich męki:shake:! Oby tylko wytrzymały:-(. Trzymam kciuki! Wysyłam maile!!!! [quote name='buniaaga']dreag czy wpłaty dla Gareta mają być na konto podane na poczatku w poście rozliczeniowym?[/QUOTE] Tak, konto podane jest na początku postu rozliczeniowego (nr 2). Moje dane bez zmian, tzn. imię, nazwisko, adres:) Ostatnio pokryłam koszty w lecznicach - 83zł + 81zł =164zł
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Lecznica na Wesołej!!![/QUOTE] Od razu przyszło mi to do głowy:). W dodatku podejrzewam dr Jaroszewicza;). -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Uff, dobrze, że sunia już w dobrych rękach. A raczej wspaniałaych, już tylko zdrówka, zdrówka i domku:) Ania, która to lecznica postąpiła tak fair? Znam taką, co by spełniła chęć właścicieli... Warto ich promować! Znaczy tych pierwszych:). -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
A ja bym na Waszym miejscu spróbowała. Jak [B]Guerreira[/B] jest taka kochana i chce spróbować, to czemu nie? Skoro chce pokonać kawał drogi, to taki domek jest na wagę złota. Nie każdy chce aż tak. Może się okazać, że to na nią psiak czeka:) Pozdrawiam i życzę dobrych decyzji... -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
No to ładnie... Ciekawe gdzie oni się ulotnili, oby nic nie zrobili psince... -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Trzymamy, trzymamy, dzięki za szybką akcję:multi::multi:. -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
O rany:( Jakie wieści po kontakcie? Za-łam-ka!!!!!!!!!!! -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Przypominam o wpłatach. Oddałam dług monia3a, w poniedziałek zapłacę w Zwierzaku, z zaraz będzie kolejny miesiąc... -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Do tego gościa z ogłoszenia też zadzwoniłam i nie ten piesek. W pierwszej chwili człowiek bardzo sie ucieszył.[/QUOTE] Z jakiego ogłoszenia? Dziś widziałam jak jechałam foksa, z ogonem, mocno skołtunionego, z obrożą... -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
dreag replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna'] Trzymajcie kciuki, aby ta ostatnia wersja była tą prawdziwą![/QUOTE] Trzymam mocno:thumbs::-(. -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
Ten psiunio był wczoraj w Porannym. Kolejna akcja w schronie- pies za 1 zł + wyprawka. Przekopiowałam go z pierwszej strony, zobaczcie, spędził tam już prawie kolejna 2 lata... [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk57/ChapterOfHistory/sd/chipsdogo8.png[/IMG] Ciekawe czy pozostałe też są... [FONT=Times New Roman]Zawadiacki miś, co klapnięte uszko ma.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Sylwetka, niewielka dopiero siwizna i aktywność nie wskazują, żeby Chips miał więcej niż 8 lat, jednak jego zęby są w opłakanym stanie. Niektóre już wypadły, resztę pokrywa gruba warstwa kamienia.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Ze względu na swoje gabaryty może nie nada się na kanapowca do bloku, ale jak najbardziej może być domowym pupilkiem i pieszczoszkiem. Sprzyja temu jego wesoły charakter i łagodne, przyjazne usposobienie.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Bardzo dobrze dogaduje się z psami, jest towarzyski, raczej uległy.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jak na tak dużego psa jest bardzo delikatny. Niezbyt szczekliwy, skoczny. Nie ma już szaleńczego usposobienia szczeniaka, chociaż jego mina mówi co innego.[/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][FONT=Times New Roman]Szuka odpowiedzialnego i kochające właściciela, który pokarze mu, że również pies w jego wieku może liczyć na miłość ze strony człowieka.[/FONT][/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Monia, zerknijcie pliss na staruszki, możnaby tu powklejać i uaktualnić info. Szybka akcja ze Zgredkiem daje nadzieję na pomoc innym:).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z tego co pamiętam Witalis to starszy psiak.[/SIZE][/FONT] -
Łatek – mały piesek o orginalnej urodzie - już w nowym domu w Warszawie
dreag replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Co słychać u niezwykłego niunia? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='buniaaga']Nawet jak ją na siłę cudem by złapać to w samochodzie pewnie szału dostanie i przy najbliższej okazji ucieknie.[/QUOTE] Niekoniecznie, czasem jak już się złapie, to sunia się przekonuje, że człowiek jest dobry... Ale żeby nie uciekła, pilnować trzeba, fakt. Smycz itp. Otwarta brama i ona wolnobigająca w tym czasie po podwórku to zły pomysł. Na czas wyprowadzania samochodu suczka musi być zamykana, bo rzeczywiścia da nura przed siebie. Ale spróbować złapać, jeśli chcesz jej dać dt warto, a nuż wszystko będzie ok.