-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='monia3a']Tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie na tę chwilę poprosić wszystkich wpłacających na skarpetę na wpłaty dla Gareta ?? Zawsze to nazbiera się kilka złotych.[/QUOTE] Jak dla mnie nie ma sprawy, ale trzeba zapytać innych. Wtedy, jak nie nazbiera się na kwiecień to znów się dołoży... Tak jak mówi [B]Kuna[/B], [B]Garet[/B] na smyczy to jedno wielkie nieszczęście. Totalny paraliż, na sam widok smyczy pada i przykleja się do ziemi:shake:. Najprawdopodobniej smycz czy inny kabel służyły do tresury, tylko on to wie, z czym mu się kojarzy, ale z czymś bardzo złym:angryy:. [B]Kuna[/B] biedna niosła go kawał na rękach z wybiegu, żeby dalej puścić luzem, ale gdy to się stało, najpier klapnął prawie nieprzytomny na glebę, a za chwilę przerażony dał nogę z powrotem:cool1:, dobrze, że do kojca, a nie w pole... Na szczęście tam czuje się bezpieczny. Zrobienie mu zdjęcia w normalnej pozycji i z odpowiednią minką graniczy z cudem:roll:. Kupka nieszczęścia:-(, aż żal ściska. Faktycznie najlepiej byłoby mu w domku z ogrodem, gdzie będzie mógł swobodnie biegać. Oczy widać, że chore. Tylko to udało mi się wyczarować, zanim zwiał:p do siebie. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2515240/dsc02667"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi893/9827f5aa002cc0154d8e35f2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2515205/dsc02668"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2279/63249cc50027ea194d8e34cf/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2515231/dsc02664"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi256/9c2e994900274b164d8e3583/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2515238/dsc02665"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1620/5acd787b0001e0ed4d8e35bb/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Te same przygody miała inna duża ze swoją wredna suką:roll: - w niedzielę raz kąpanko, a dziś powtórka. I to jedna taka lalunia:eviltong:. Normalnie te perfumy to aż dech zapierają, bez dwóch zdań...:diabloti: Iwo, dobrze, że Ty się nie wysmarowałeś. Nie warte zachodu, potem baby gdakają i leją mnóstwa szamponu, żeby "zatruć" padlinkę:evil_lol:. Nasza Nika to aż głowę wskadzała i nadziwić się nie mogła, że Iga znowu w wannie:crazyeye:. -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Agnieszka ja tak na szybkiego wkleiłam Foksia na morusku, tutaj wątek : [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/50641/Foksio---czeka-na-przytulanie-/[/URL] jak będzie ktoś miał jakiś fajnieszy tekst to dawajcie do mnie na priv. To wrzucę na BO i nie wiem gdzie jeszcze - ale poszukam.[/QUOTE] Dzięki:lol:, dopiero sobie przypomniałam:oops:. Wczoraj łezka mi się zakręciła, jak popatrzyłam na biedaka w schronie:-(. -
Ok, 1,5-2 lata
-
Miałam okazję poznać sunieczkę. Jest naprawdę słodka i taaaka biedniutka:shake:, te oczki są naprawdę przerażające, jakby za chwilę miały eksplodować. Oby znlazł się dt, wierzę, że jeszcze będzie szczęśliwa!!! Tylko jak najszybciej trzeba jej pomóc i ulżyć w cierpieniu... Widziałam też "mojego" biednego Foksa, który mam nadzieję jutro skończy kwarantannę i będzie coś widział oprócz przeciwległej ściany, bez dostępu do ludzia. Tak się biedak ciszył, jak udało mi się przecisnąc rękę do niego, bo niestety psy z kwarantanny są oddzielone:(.
-
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
dreag replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
To super, czasem tylko jeden telefon zadzwoni - i okazuje się, że to najlepszy dom pod słońcem:) Niech się jej wiedzie. -
[quote name='monia3a']Kopia z wątku Bielskiego:(...) Deklarowała się również yup,może trzeba do niej PW wysłać ??[/QUOTE] [B]Monia3a[/B], od [B]ifki[/B] (znajomy - J.B.) po raz kolejny wpłynęła kwota 100 zł (uzupełnione w poście 2 tego wątku), a [B]yup[/B] zgodnie z tytułem wpłaty i rozmową ze mną systematycznie wpłaca na Skarpetę, też uzupełnione w poście 2, ale na wątku bielskim:).
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wpłaty - jaanna019 i Anna&137:) -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Ta cisza oznacza, że nikt nie potrzebuje już nas... Mam nadzieję, że suczka znajdzie swoje szczęście. -
[quote name='monia3a'] W piątek idę na wizytę przed adopcyjną w moje okolice, nie nastawiam się za bardzo bo jakoś nie pasuje mi ten domek ale mogę się mylić więc jak sprawdzę to podejmę decyzję.[/QUOTE] To ten domek, o którym rozmawiałyśmy?? A mówiłaś, że wydaje się fajny:razz:. [quote name='monia3a']Dziś najlepszy był mój sąsiad, który spytał mnie po co mu ten kołnierz, pyta czy to dlatego aby nie przeziębił sobie uszu, taka ochrona przed wiatrem ?? :-o wytłumaczyłam mu, że miał operację i trzeba chronić szwy przed lizaniem, śmiałam się z niego :lol:[/QUOTE] Dobre:) .W sumie teraz wiatry wieją, to i w uszy mu nie nawieje:evil_lol:.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Link do Gareta [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego?p=16518313#post16518313[/URL] -
Na Gareta w marcu nazbieraliśmy [B]TYLKO[/B] 65 zł, z lutego zostało 105 zł, a więc [B]razem 170 zł[/B]:( Poprosiłam o przelanie częsi kasy ze Skarpety (Asi z poza dogo), bo zabrakło na hotelowanie Gareta. Tak się sprawy mają:p. Za hotel przelałam Kunie w tym miesiącu 150zł i z konta TOZ (to co mówiłam powyżej) też będzie przelane 150 zł. Tylko tak załatamy dziurę:cool1:. Skarpeta tym sposobem jest cieńsza o 150 zł. Ciekawe co zrobimy w kolejnym miesiącu:roll:? Monia3a, a może Sorento mógłby zawieźć;)?
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[B]Ania[/B] nie do końca jest tak jak mówisz... :roll: Te pieniądze, które są na koncie TOZ to od Asi spoza dogo, która przelała początkowo na hotelowanie mego Miśka, a potem zmieniły przeznaczenie na Skarpetę. To nie są Garetowe:shake:. Na Gareta w marcu nazbieraliśmy [B]TYLKO[/B] 65 zł, z lutego zostało 105 zł, a więc [B]razem 170 zł[/B]:( Poprosiłam o przelanie, bo zabrakło na hotelowanie Gareta. Tak się naprawdę sprawy mają:p. Za hotel przelałam Kunie w tym miesiącu 150zł i z konta TOZ (to co mówiłam powyżej) też będzie przelane 150 zł. Tylko tak załatamy dziurę:cool1:. Ciekawe co zrobimy w kolejnym miesiącu:roll:. [B]PROSZĘ WAS PISZMY O GARECIE NA GARETOWYM[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego?p=16518313#post16518313[/URL] -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
No to ciekawe komu się oberwie za te oberwane jajeczka, jak już zobaczy, że ich nie ma...:) -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
A to przepraszam, nie doliczyłam aż tylu, gubię się w wielkości Twego serca:) -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Ania teraz zmienia upodobania na foksy, co Ty na to:cool3:? -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że wróciłaś cała i zdrowa:), dziś pogoda taka sobie była... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Niestety dzisiejsze poszukiwania zakończone niepowodzeniem... -
Pikselek wraca do formy:)
-
[quote name='Kuna'] Garet w sumie ma kilka ładniejszych zdjęć niż to w pierwszym poscie ;)[/QUOTE] No właśnie nie mogłam znaleźć tych zdjęć, tylko to jedno, z którym ma ogłoszenie. Tak mi się wydawało, że gdzieś były, ale nie znalazłam. Jakby udało Ci się zrobić nowe, to daj znać:), a jak nie to przypomnij mi jak tam do Was trafić:)
-
Poborca się kłania:). Oj mało, mało kasy...
-
[quote name='balbna R']A do tego jest lepszy od budzika dokładnie o 6,30 rozpoczyna pobudkę łażąc po nas liżąc gdzie się da.tego nie da się wyłączyć tylko trzeba wstać i wyjść na spacer.[/QUOTE] O tej mniej więcej słychać codziennie wielki rejwach w "jego" (na całe szczęscie już nie) schronie, pewnie czas roznoszenia jedzonka... Pozdrawiam:)
-
[quote name='zachary']Monia3a, o jakiej klinice okulistycznej pisałaś na wątku BP? Czy chcecie wysłać dokumentację Gareta do dr.Garncarza?/ postawiłam kropkę po dr, bo zgodnie z zasadami ortografii tak trzeba, gdyż skracam wyraz "doktora", a nie doktor.Mądrzę się, prawda:evil_lol:/ Podziwiam cioteczki za spokojny sposób załatwienia "problemu" spraw Gareta.:multi:[/QUOTE] Dobrze się mądrzysz, dobrze;). Tak ma być - (ten) doktor nie ma, a (doktora) ma kropeczkę:). Cioteczki mocne i gębą i sercem;). Stal babki - co nie złamie, to wzmocni:evil_lol:.
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
dreag replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Kochana sunieczka, lepiej trafić nie mogła:) Podczytuję jamnicze wątki;), to wiem:) Trzymam kciuki za zdróweczko. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Widzę, że wątek od rana mocno się rozwinął, natrafiłam na taką wycieńczoną sunię po sterylce aborcyjnej... Daje do myslenia w tej sprawie. Swoją drogą KOSZMAR. Kochana jamnisia:( [quote name='Isadora7'] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204297-Skrajnie-wychudzona-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy-schronisko-%C5%81%C3%B3d%C5%BC-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/204297-Skrajnie-wychudzona-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy-schronisko-%C5%81%C3%B3d%C5%BC-POMOCY[/URL]!!! [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2237/005un.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/135/004vhj.jpg[/IMG] [B]Suczka trafiła do nas wczoraj. To jamniczy szkielet obciagnięty skórą. Była w zaawansowanej ciąży, słaniała się na nogach. Została znaleziona w centrum miasta. Baliśmy się ją sterylizować, ale poród by ją zabił. Przeżyła operację.[/B] Dziś zjadła z wielkim apetytem. Suczka ma około 2-3 lat. Jest kochana, przytulająca się, pieszczocha. Życie musiała miec bardzo cięzkie, bo nawet teraz kiedy kładę ją na miękki ekołdry w schronisku zachowuje się tak jakby jej się to nie należało.[/QUOTE] [QUOTE]Sterylke aborcyjna było by trzeba robic jej już teraz a urodzi prawdopodobnie za dwa tygodnie. PRzez dwa tygodnie ona zdąży dojsc do siebie na tyle zeby móc urodzic, taka jest opinia wetów i hodowców. Ja tez najchetniej zrobiłabym jej sterylke aborcyjne bo nie mam ani czasu ani kasy teraz zeby sie zajac szczeniakami i suką po porodzie. Nie wiem co robic.[/QUOTE] [B]Emdziołek[/B], nie denerwuj się, nie chodzi o napadanie, ale o realna pomoc suni i mniejsze zło. Pojechałyśmy kiedyś po dużą sunię do Doktorc, była też baaardzo wychudzona, z żebrami na wierzchu i brzuchem ogromniastym, bo na dniach miała rodzić. Jadąc do Białegostoku bałyśmy się, że to się stanie, bo cały czas sapała i wyglądało jakby miała za chwilę zacząć. W Białym poddali ją natychmiast aborcyjnej, strasznie to przeżyłam, nie powiem, miałam do siebie obrzydzenie (to był mój pierwszy raz), że zabijam bezbronne maluszki, które już były tak blisko, a nie zobaczą świata, ale jak pomyślałam, co czeka te maluchy, taki los jak matkę, jak poprzednie jej mioty w sianie... Może i części się udało się skończyć na łańcuchu, dobrze jak przy budzie, niektóre "gdzieś" zniknęły.... Po przemyśleniu postanowiłam jakoś to przeżyć. Poza tym nie było opcji zostawienia ich przy życiu (choć wtedy po cichu chciałam). Jak sobie pomyślałam, że takie biedunie przyszły na świat, wzięły oddech i muszą za chwilę odejść... To już wiesz. A ja wiem, że zrobiłam dobrze. Podejrzewam, że Tobą targają podobne uczucia, to normalne kiedy się kocha zwierzęta. Chce się dobrego wyboru. I to Ty musisz go podjąć, bo przecież to "Twoja" psiunia, w Twoich rękach tak naprawdę jej los...