-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
A propo tych suń. Wiecie, ja swoje dzikuski wysterylizowałam nie zabierając je do dt, a był to koniec listopada. Po prostu nie było takich szans, poza tym one by zwariowały z traumy. Jedyną możliwością wyjęcia ich trzęsących się z budy było wzięcie na siłę za kark i wyciągnięcie, na szczęście nie gryzły. Powtarzam one 2 lata do mnie same nie podeszły, a coś musiałam zrobić, bo jednej i drugiej psiaki po razie niańczyłam:). Po zabiegu zamknęłam je w takiej prowizorce, która była nieopodal na polu, porzucona przez bezdomnych, na szczęście z drzwiami, a rano wypuściłam z powrotem w ich miejsce, tzn. do zrobionej budy. I było ok. Teraz może bym bardziej się bała, ale wtedy na szczęście aż tak nie byłam ogarnięta, to było 4 lata temu... Na działkach też można kogoś poprosić, żeby zamknął na dzień, dwa, jak nie będą ruszać szwów i za bardzo się szwendać po krzakach, to można zaryzykować. [B]anecik[/B], jak tam wygląda sytuacja pod tym względem? One mają podobnie jak moje, tylko więcej ludzi dookoła:) Nie mogę się powstrzymać i pochwalę się moimi niuniami, bardzo je kocham:loveu:. Ostatnio miałam chwile grozy, ale na szczęście skończyło się na razie tylko na zmianie miejsca stania budy:roll:. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2404709/dsc00373][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1659/015fdafe00142dd74d3ef4a2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ifka']wklejam ten sam post, kŧory puściłam na wątku "hoteliku"...swoją drogą, szkoda,że juz nieaktualny..:( [/QUOTE] Zaintrygowałaś mnie, o jakim wątku mówisz??/ Co do zdania o suniach z działek - jestem za - tzn. tak jak mówisz:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Kuna, kiedy Garet do Ciebie przyjechał? Zaraz chyba zacznie się drugi miesiąc hotelikowania? -
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[quote name='wolontariusz prawdziwy'] [B]Dobrze jest leczyć psy za cudze pieniądze i jeszcze pluć na ludzi dzięki którym się je ma.[/B] To dzięki schronisku Kuna ma kilka psów za które ma stały dochód i postaram się by więcej od nich psów nie dostała [/QUOTE] To kto dał pieniądze, bo z tego co zrozumiałam to nie schronisko, tylko sponsorka, więc to chyba zdanie nie na miejscu...:razz: Zamiast spokojnie wytłumaczyć - niepotrzebna pieniaczka... a potem zdziwienie, że robi się niemiło:roll:. Chyba najważniejsza jest pomoc psom, a nie obrażanie się:cool1:? Kuna jest naprawdę oddana psom, w dodatku nikogo nie opluwa, wstyd:oops:, że takie zagranie pod jej adresem... A co do zarobku, każdy musi się jakoś utrzymać, dzięki Bogu, że ona wybrała akurat taki sposób na życie, a nie pracę za biurkiem i dawanie siebie od czasu do czasu, jak większość z nas. Dzięki temu wiele psów dostało szansę od losu. Część w ramach pracy, część za własne pieniądze, a wszystko z serca dla zwierząt. Tak uważam. MOJE ZDANIE. To tyle ode mnie w temacie niepotrzebnej wymiany zdań. -
[quote name='magda7k']co słychać u twojej suni Aga?[/QUOTE] U której?:eviltong: U Mini ok, u pozostałych też. U Zuzi i Sarki miałam chwilowe (na szczęście) problemy z kwaterą, ale ufff, na szczęście już ok. Znowu na JAKIŚ czas spokój. W domu Miniówka mały leń, na spacerach pierwsza cytra do tropienia i znikania w lesie:diabloti:.
-
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[B]bbgm[/B], masz na myśli, że nie był chory:roll:? Tak wygląda... [B]Kuna[/B], skoro już leczysz z nużycy te dwa, to jest jeszcze ten w Bielsku taki biedny... Sorry, że tak gadam, ale pogadać można, nie;)? -
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Z tego co zrozumiałam z Hajnówki. No a przecież ktoś pisał, że tam cuuudowne schronisko???? To by temu przeczyło... -
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
dreag replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda7k']w takim razie następne ogłoszenia wykupię od nich, a wszelkie zabawki od dreag:)[/QUOTE] Jak miło, ja też coś licytuję u Ciebie:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Dorka rzuciła się na mnie w poczekalni i mi mordę całą wylizała :) pięknie wygląda i jest szczęśliwa.[/QUOTE] Pies Ci mordę lizał:evil_lol:. Ja też to uwielbiam:) -
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
dreag replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
Ja dla Miśkla też zamówiłam. I co? Du...! Cisza totalna!!!! Zastój jakiś... -
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Kiedy Ty na to wszystko masz czas???? Swoje stado i leczenie różnych innych bid, podziwiam...:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Kurcze, chyba faktycznie go ktoś przygarnął, skoro ma obrożę, a ten durak zwiał na stare śmieci. Albo dawno miał, tylko łazęguje... Może ma jakiś tel. na obroży?? -
Darian i Nellie - psiaki z nuzycą poszukują ciepłych, kochających domów.
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Ty je zabrałaś ze schronu? Biedaki, mają szczęście, że są pod Twoją opieką. Na razie chyba nie bardzo wygladają na adopcyjne, muszą trochę dojść do ładu... -
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anila9']Tak była u kierowniczki od znalezienia do przekazania do hoteliku w sumie dwa miesiące to trwało w tym czasie została wysterylizowana[/QUOTE] I co, była niegrzeczna, że w końcu ten hotel? Dawajcie ją na bialystokonline i w Pupilach. Śliczna, podobna do mojej Igi:loveu:. -
[quote name='monia3a']Normalnie TOZ na Ciebie trzeba nasłać :D[/QUOTE] Zapraszam, zapraszam:) [quote name='aduska1212']jeżeli chcecie porównać Mini z moją Mają, to tutaj macie kilka jej zdjęć : [URL]http://nk.pl/profile/12808275[/URL] - jeśli macie konta. bardzo słabo ją widać, bo boi się aparatu..[/QUOTE] Nie mam konta. Staram się nie popaść w nałóg siedzenia przed kompem:roll:.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='buniaaga']dreag wpłaciłam przed chwilą na podane przez Ciebie w PW konto 340 zł dla Gareta to zbiórka od większości pracowników stacji.[/QUOTE] Jeszcze nie wpłynęły ale już z góry dziękujemy dla "prawie wszystkich pracowników stacji i życzliwych znajomych ludzi":), to DUUUUŻY zastrzyk:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Wrzuć do Pupili ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), może w sobotę ktoś zadzwoni. Cholera!!!! Problemem będzie miejsce (nie miasto), proponujcie najwyżej, że przywieziecie pokazać psiaka. Może ta znajoma mogłaby je jednak trochę potrzymać, zawsze to lepiej niż w schronie, większe szanse na domek. Na karmę jakoś poradzimy:) A co z tymi psinkami od magdak? Gdzie się podziewały, jak ich nie było? -
[quote name='aduska1212']jak odblokuje telefon to dam znać :( [/QUOTE] Spoko;) Dziś znowu podpadłam:roll:, bo gadałam ze znajomą przez telefon i przytrzasnęłam Minię drzwiami auta:diabloti:. Zamiast jak pozostałe wysiadać tylnymi drzwiami, jej się zachciało za mną. Ale na szczęście dała się przeprosić:)
-
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
Śliczna psinka, w moim typie:) A tak z ciekawości - co się z nią działo zanim trafiła do hoteliku? Zwiała, potem się na szczęście znalazła, a co z jej historią w międzyczasie? Czytałam, że była u kierowniczki w domu, cały czas? -
Przed chwilą mój TZ jak zobaczył zdjęcie, myślał, że to Miniówka. Jak powiedziałam, że to inna, zapytał czy te małe Gremliny (tak nazywamy małą:)) się rozmnożyły...:evil_lol: Jak przyszłąm przed chwilą do domu, to usłyszałam, że niunia była z panem na spacerze, potem cały czas leżała z nim w pokoju, a teraz poszła za nim do kuchni:-o. Cuda, czy co:crazyeye:? Dziś za to mnie nie zauważa. Coś humorzasta ta panna:eviltong:.
-
Bardzo mi przykro:(, śpij spokojnie maleńka... [*] Byłaś kochaną przez najbliższych psinką, byłaś szczęściarą... Joi zrobiłaś to, co mogłaś - byłaś z nią. Wiem, jakie to trudne, jestem z Tobą:-(.
-
[quote name='aduska1212']a ja was proszę-nie dyskryminujcie studentów![/QUOTE] [B]Aduska, nic z tych rzeczy[/B]:), sama znam kilka wspaniałych ludzi w tym przedziale wiekowym:) Chodzi o to, że jak się wynajmuje mieszkanie, to w pewnym momencie pies może być problemem, miałam takie "przypadki" (wcale nie studenckie), i wiem, że choć czasem są one do przeskoczenia, profilaktycznie wolę inne rozwiązania. Życie uczy. Zwłaszcza po niemiłych przeżyciach. A w przypadku Mini - PAN a nie PANI - to nie jest wymarzone rozwiązanie. Może i by było inaczej niż myślę, ale już taka durna jestem. A że Mini nie musi się wyproaawdzać, to szukam ideału;).
-
[quote name='EVA2406']Weszłam po banerku. Nie przeczytałam wątku. Napiszcie w kilku słowach czy sunia dalej szuka domu. Poszukuję suni do 4 kg, jako towarzyszki dla yorka 9 sunia). W razie czego podam nr kontaktowy do osoby poszukującej.[/QUOTE] Mini waży 7 kg, jest trochę wyższa od jamnika, dogaduje się z innymi psami, nie wiem czy wszystkimi, moimi jak najbardziej:) Ta sunia z podanego przez Ciebie wątku jest bardzo podobna:) TO NIE MINI:), tylko ta druga, nie mylić:evil_lol:. [URL="http://img402.imageshack.us/i/znajdkipl563.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1792/znajdkipl563.jpg[/IMG][/URL]