Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. A propo tych suń. Wiecie, ja swoje dzikuski wysterylizowałam nie zabierając je do dt, a był to koniec listopada. Po prostu nie było takich szans, poza tym one by zwariowały z traumy. Jedyną możliwością wyjęcia ich trzęsących się z budy było wzięcie na siłę za kark i wyciągnięcie, na szczęście nie gryzły. Powtarzam one 2 lata do mnie same nie podeszły, a coś musiałam zrobić, bo jednej i drugiej psiaki po razie niańczyłam:). Po zabiegu zamknęłam je w takiej prowizorce, która była nieopodal na polu, porzucona przez bezdomnych, na szczęście z drzwiami, a rano wypuściłam z powrotem w ich miejsce, tzn. do zrobionej budy. I było ok. Teraz może bym bardziej się bała, ale wtedy na szczęście aż tak nie byłam ogarnięta, to było 4 lata temu... Na działkach też można kogoś poprosić, żeby zamknął na dzień, dwa, jak nie będą ruszać szwów i za bardzo się szwendać po krzakach, to można zaryzykować. [B]anecik[/B], jak tam wygląda sytuacja pod tym względem? One mają podobnie jak moje, tylko więcej ludzi dookoła:) Nie mogę się powstrzymać i pochwalę się moimi niuniami, bardzo je kocham:loveu:. Ostatnio miałam chwile grozy, ale na szczęście skończyło się na razie tylko na zmianie miejsca stania budy:roll:. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2404709/dsc00373][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1659/015fdafe00142dd74d3ef4a2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='ifka']wklejam ten sam post, kŧory puściłam na wątku "hoteliku"...swoją drogą, szkoda,że juz nieaktualny..:( [/QUOTE] Zaintrygowałaś mnie, o jakim wątku mówisz??/ Co do zdania o suniach z działek - jestem za - tzn. tak jak mówisz:)
  3. Kuna, kiedy Garet do Ciebie przyjechał? Zaraz chyba zacznie się drugi miesiąc hotelikowania?
  4. [quote name='wolontariusz prawdziwy'] [B]Dobrze jest leczyć psy za cudze pieniądze i jeszcze pluć na ludzi dzięki którym się je ma.[/B] To dzięki schronisku Kuna ma kilka psów za które ma stały dochód i postaram się by więcej od nich psów nie dostała [/QUOTE] To kto dał pieniądze, bo z tego co zrozumiałam to nie schronisko, tylko sponsorka, więc to chyba zdanie nie na miejscu...:razz: Zamiast spokojnie wytłumaczyć - niepotrzebna pieniaczka... a potem zdziwienie, że robi się niemiło:roll:. Chyba najważniejsza jest pomoc psom, a nie obrażanie się:cool1:? Kuna jest naprawdę oddana psom, w dodatku nikogo nie opluwa, wstyd:oops:, że takie zagranie pod jej adresem... A co do zarobku, każdy musi się jakoś utrzymać, dzięki Bogu, że ona wybrała akurat taki sposób na życie, a nie pracę za biurkiem i dawanie siebie od czasu do czasu, jak większość z nas. Dzięki temu wiele psów dostało szansę od losu. Część w ramach pracy, część za własne pieniądze, a wszystko z serca dla zwierząt. Tak uważam. MOJE ZDANIE. To tyle ode mnie w temacie niepotrzebnej wymiany zdań.
  5. [quote name='magda7k']co słychać u twojej suni Aga?[/QUOTE] U której?:eviltong: U Mini ok, u pozostałych też. U Zuzi i Sarki miałam chwilowe (na szczęście) problemy z kwaterą, ale ufff, na szczęście już ok. Znowu na JAKIŚ czas spokój. W domu Miniówka mały leń, na spacerach pierwsza cytra do tropienia i znikania w lesie:diabloti:.
  6. [B]bbgm[/B], masz na myśli, że nie był chory:roll:? Tak wygląda... [B]Kuna[/B], skoro już leczysz z nużycy te dwa, to jest jeszcze ten w Bielsku taki biedny... Sorry, że tak gadam, ale pogadać można, nie;)?
  7. yup pamiętasz, że są u mnie rzeczy, które kupiłaś?:) A skąd wiadomo, że to te szczeniaki?
  8. Z tego co zrozumiałam z Hajnówki. No a przecież ktoś pisał, że tam cuuudowne schronisko???? To by temu przeczyło...
  9. [quote name='magda7k']w takim razie następne ogłoszenia wykupię od nich, a wszelkie zabawki od dreag:)[/QUOTE] Jak miło, ja też coś licytuję u Ciebie:)
  10. [quote name='jaanna019']Dorka rzuciła się na mnie w poczekalni i mi mordę całą wylizała :) pięknie wygląda i jest szczęśliwa.[/QUOTE] Pies Ci mordę lizał:evil_lol:. Ja też to uwielbiam:)
  11. Ja dla Miśkla też zamówiłam. I co? Du...! Cisza totalna!!!! Zastój jakiś...
  12. Kiedy Ty na to wszystko masz czas???? Swoje stado i leczenie różnych innych bid, podziwiam...:)
  13. Kurcze, chyba faktycznie go ktoś przygarnął, skoro ma obrożę, a ten durak zwiał na stare śmieci. Albo dawno miał, tylko łazęguje... Może ma jakiś tel. na obroży??
  14. Ty je zabrałaś ze schronu? Biedaki, mają szczęście, że są pod Twoją opieką. Na razie chyba nie bardzo wygladają na adopcyjne, muszą trochę dojść do ładu...
  15. [quote name='anila9']Tak była u kierowniczki od znalezienia do przekazania do hoteliku w sumie dwa miesiące to trwało w tym czasie została wysterylizowana[/QUOTE] I co, była niegrzeczna, że w końcu ten hotel? Dawajcie ją na bialystokonline i w Pupilach. Śliczna, podobna do mojej Igi:loveu:.
  16. [quote name='monia3a']Normalnie TOZ na Ciebie trzeba nasłać :D[/QUOTE] Zapraszam, zapraszam:) [quote name='aduska1212']jeżeli chcecie porównać Mini z moją Mają, to tutaj macie kilka jej zdjęć : [URL]http://nk.pl/profile/12808275[/URL] - jeśli macie konta. bardzo słabo ją widać, bo boi się aparatu..[/QUOTE] Nie mam konta. Staram się nie popaść w nałóg siedzenia przed kompem:roll:.
  17. [quote name='buniaaga']dreag wpłaciłam przed chwilą na podane przez Ciebie w PW konto 340 zł dla Gareta to zbiórka od większości pracowników stacji.[/QUOTE] Jeszcze nie wpłynęły ale już z góry dziękujemy dla "prawie wszystkich pracowników stacji i życzliwych znajomych ludzi":), to DUUUUŻY zastrzyk:)
  18. Wrzuć do Pupili ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), może w sobotę ktoś zadzwoni. Cholera!!!! Problemem będzie miejsce (nie miasto), proponujcie najwyżej, że przywieziecie pokazać psiaka. Może ta znajoma mogłaby je jednak trochę potrzymać, zawsze to lepiej niż w schronie, większe szanse na domek. Na karmę jakoś poradzimy:) A co z tymi psinkami od magdak? Gdzie się podziewały, jak ich nie było?
  19. [quote name='aduska1212']jak odblokuje telefon to dam znać :( [/QUOTE] Spoko;) Dziś znowu podpadłam:roll:, bo gadałam ze znajomą przez telefon i przytrzasnęłam Minię drzwiami auta:diabloti:. Zamiast jak pozostałe wysiadać tylnymi drzwiami, jej się zachciało za mną. Ale na szczęście dała się przeprosić:)
  20. Śliczna psinka, w moim typie:) A tak z ciekawości - co się z nią działo zanim trafiła do hoteliku? Zwiała, potem się na szczęście znalazła, a co z jej historią w międzyczasie? Czytałam, że była u kierowniczki w domu, cały czas?
  21. Przed chwilą mój TZ jak zobaczył zdjęcie, myślał, że to Miniówka. Jak powiedziałam, że to inna, zapytał czy te małe Gremliny (tak nazywamy małą:)) się rozmnożyły...:evil_lol: Jak przyszłąm przed chwilą do domu, to usłyszałam, że niunia była z panem na spacerze, potem cały czas leżała z nim w pokoju, a teraz poszła za nim do kuchni:-o. Cuda, czy co:crazyeye:? Dziś za to mnie nie zauważa. Coś humorzasta ta panna:eviltong:.
  22. Bardzo mi przykro:(, śpij spokojnie maleńka... [*] Byłaś kochaną przez najbliższych psinką, byłaś szczęściarą... Joi zrobiłaś to, co mogłaś - byłaś z nią. Wiem, jakie to trudne, jestem z Tobą:-(.
  23. [quote name='aduska1212']a ja was proszę-nie dyskryminujcie studentów![/QUOTE] [B]Aduska, nic z tych rzeczy[/B]:), sama znam kilka wspaniałych ludzi w tym przedziale wiekowym:) Chodzi o to, że jak się wynajmuje mieszkanie, to w pewnym momencie pies może być problemem, miałam takie "przypadki" (wcale nie studenckie), i wiem, że choć czasem są one do przeskoczenia, profilaktycznie wolę inne rozwiązania. Życie uczy. Zwłaszcza po niemiłych przeżyciach. A w przypadku Mini - PAN a nie PANI - to nie jest wymarzone rozwiązanie. Może i by było inaczej niż myślę, ale już taka durna jestem. A że Mini nie musi się wyproaawdzać, to szukam ideału;).
  24. [quote name='EVA2406']Weszłam po banerku. Nie przeczytałam wątku. Napiszcie w kilku słowach czy sunia dalej szuka domu. Poszukuję suni do 4 kg, jako towarzyszki dla yorka 9 sunia). W razie czego podam nr kontaktowy do osoby poszukującej.[/QUOTE] Mini waży 7 kg, jest trochę wyższa od jamnika, dogaduje się z innymi psami, nie wiem czy wszystkimi, moimi jak najbardziej:) Ta sunia z podanego przez Ciebie wątku jest bardzo podobna:) TO NIE MINI:), tylko ta druga, nie mylić:evil_lol:. [URL="http://img402.imageshack.us/i/znajdkipl563.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1792/znajdkipl563.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...