-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Zajęłam:lol:. Właśnie - prośba o potwierdzenie deklaracji stałych lub zapisanie się na nie:eviltong:. Oczywiście mile widziane też jednorazowe;). Co kto może. Od tego momentu piszmy wszystko co jego dotyczy na wątku Garetowym. -
Słuchajcie, pisał ktoś może kiedyś do jakiejś firmy prośbę o sponsoring lub dofinansowanie do utrzymania, leczenia psa, czy coś w tym stylu? Można by się pokusić o próbę zachęcenia kogoś. Mam jedną chętną:) (o pokuszenie się:)). Tym bardziej, że mogliby chyba sobie odpisać jako darowiznę, gdyby wpłacili na Towrazystwo. [B]Karina1002[/B], dobrze mówię z tym odpisem?
-
[B][COLOR=red][U][I][B]POST ROZLICZENIOWY[/B][/I][/U][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Konto do wpłat, [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]imię, nazwisko i adres na PW[/COLOR][/B] [U][B][I]deklaracje na Gareta:[/I][/B][/U] [I][U][COLOR=purple][B]Garet - wpłaty w styczniu:[/B][/COLOR][/U][/I] [COLOR=black][U][I]deklaracje stałe:[/I][/U][/COLOR] [COLOR=black]ifka - 100 zł (na koncie)[/COLOR] zachary - 20 zł (na koncie) piove - 20 zł (na koncie) [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] Jola spoza dogo -30 zł (na koncie) gawronka - 50 zł (na koncie) buniaaga i spółka - 340 zł (na koncie) kaszanka - 30 zł (na koncie) [COLOR=blue][B]Poniesione wydatki na Gareta w styczniu: [/B][/COLOR] [COLOR=black]hotelik - 300zł[/COLOR] kaszanka - 77 zł (zapłaciła oddzielnie)-leczenie Gareta i Soni (advokat, gentamecynę, otosol, antybiotyk, oridermyl) [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty w lutym:[/B][/COLOR] [COLOR=red]ze stycznia [/COLOR][COLOR=red]zostało (590zł-300zł)[/COLOR][COLOR=black] =290 zł[/COLOR] JB spoza dogo - 100 zł [COLOR=black]zachary - 50 zł[/COLOR] MJP spoza dogo - 30 zł majreg - 30 zł buniaaga - 30 zł magda7k - 20 zł piove - 20 zł [COLOR=blue][B]Poniesione wydatki na Gareta w lutym (464zł)[/B][/COLOR] [COLOR=black]hotelik -[/COLOR][COLOR=black] 300 zł[/COLOR] leczenie (monia3a) -83 zł leczenie w Zwierzaku (Kuna) - 82zł [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty w marcu:[/B][/COLOR] [COLOR=red]z lutego zostało [/COLOR][COLOR=black]- 570 zł - 465 zł = 105 zł[/COLOR] zachary - 20 zł piove - 10 zł magda7k - 35 zł J.B.(ifka) - 100 zł [COLOR=purple][COLOR=#0000ff][B]Poniesione wydatki na Gareta w marcu (150 zł)[/B][/COLOR] [COLOR=black]hotel - 150 zł (+ pożyczone [/COLOR][COLOR=black]ze Skarpety - 150 zł)[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty w kwietniu (315zł)[/B][/COLOR] [COLOR=#800080][COLOR=black]zachary - 20 zł[/COLOR] [COLOR=black]anecik60 - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]doris66 - 60 zł [/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]buniaaga - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]J.B.(ifka) - 100 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]monia3a - 25 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]G.C. - 50 zł[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Poniesione wydatki na Gareta w kwietniu:[/COLOR][/B] [COLOR=#000000]hotel - 300 zł [/COLOR] [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty na maj:[/B][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=red]zostało z kwietnia[/COLOR] - 15 zł[/COLOR] [COLOR=black]monia3a - 25 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]anecik60 - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]yup - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]zachary - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]buniaaga - 30 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]adreg - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]G.C.- 50 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]J.B. - 100 zł[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Poniesione wydatki na Gareta w maju:[/COLOR][/B] [COLOR=#000000]hotel - 300 zł [/COLOR] [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty na czerwiec:[/B][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=red]zostało z maja[/COLOR] - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]jaanna019 - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]marta - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]doriss - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]anecik60 - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]bazarek - 165 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]zachary - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]G.C. - 30 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]J.B. - 100[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Poniesione wydatki na Gareta w czerwcu:[/COLOR][/B] [COLOR=#000000]hotel - 300 zł [/COLOR] [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty na lipiec:[/B][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=red]zostało z czerwca[/COLOR] - 195 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]anecik60 - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]zachary - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]G.C. - 30 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]doriss -15 zł[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Poniesione wydatki na Gareta w lipcu:[/COLOR][/B] [COLOR=black]300 - hotelik[/COLOR] [COLOR=darkorange][B][I]Saldo na 31.07.2011r. - 0 zł[/I][/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]Garet - wpłaty na sierpień:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]J.B. - 100 zł (2VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]anecik60 - 10 zł (1VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł (4VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]zachary - 20 zł (4VIII)[/COLOR] [COLOR=darkorange][B][I]Saldo na 19.08.2011r. - 150 zł przelane na konto ifki.[/I][/B][/COLOR] [/COLOR]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
U mnie prawie każdy post w edycji, poprawiam błędy, tok myślenia i inne bzdety, tak mam:oops:, sama często się z tego śmieję. A propo powyższego - teraz wszystko pasuje i jest jasne;). -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Ja nie deklarowałam stałej wpłaty :( Wpłaciłam wtedy w lecznicy dla Moniki do ręki na Gareta, chyba ze 30 zł., ale nie mówiłam, ze co miesiąc będę tyle wpłacać. I jeszcze w lecznicy zapłaciłam za jego pierwsze leczenie i Sońkę - chyba jakieś 70 zł.[/QUOTE] To w takim razie coś pokręciłam:oops:, nie nadaję się na księgową:razz:. Ale mówię wszem i wobec, kto nie pamięta - faktycznie w lecznicy [B]Kaszanka[/B] opłaciła Gareta i Sonię na kwotę 77 zł. I w styczniu wpłaciłaś 30 zł. To jest w poście rozliczeniowym na tym wątku (nr 2): [QUOTE=dreag; [B][I]deklaracje na Gareta:[/I][/B] [I][U][COLOR=purple][B]Garet - wpłaty w styczniu:[/B][/COLOR][/U][/I] [COLOR=black][U][I]deklaracje stałe:[/I][/U][/COLOR] [COLOR=black]ifka - 100 zł (na koncie)[/COLOR] kaszanka - 30 zł (na koncie) zachary - 20 zł (na koncie) piove - 20 zł (na koncie) [I][U]wpłaty jednorazowe:[/U][/I] Jola spoza dogo -30 zł (na koncie) gawronka - 50 zł (na koncie) buniaaga i spółka - 340 zł (na koncie) kaszanka - 77 zł (gotówka)-leczenie Gareta i Soni (advokat, gentamecynę, otosol, antybiotyk, oridermyl) [/QUOTE] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Piszę do Ciebie grzecznie a Ty na mnie naskakujesz, dlaczego?? Jeśli chodzi o wątek wydawało mi się, że Ty powinnaś go założyć i poprowadzić,ponieważ zbierasz na niego kasę tak byłoby poprostu łatwiej. Wydawało się, że Garet znajdzie szybciej dom i dlatego pojechał do Grety, a jest tak, że i jeden i drugi siedzi, czy ja jestem temu winna?? Poza tym to była tylko propozycja i tak ustaliliśmy chyba wszyscy tu zgromadzeni?? Nie zrobiłam bo była już ciemna noc! Nie robię zdjęć byle robić, dla niego są potrzebne porządne zdjęcia zrobione w dzień i tyle w tym temacie.[/QUOTE] Ja na nikogo nie naskakuję, za duża (objętościowo) jestem, mogłabym zrobić krzywdę:evil_lol:. Widzę, że zdążyłas odpowiedzieć w międzyczasie moich delikatnych zmian, ale już niech tak zostanie. [B]Monika[/B] denerwuję się, bo wychodzi na to, że powinnam przejąć zamartwianie się co będzie z Garetem dalej, a chciałabym żeby było jakieś wsparcie. Mam od jakiegoś czasu wrażenie, że mnie tym obarczasz, powiedz, jeśli się mylę, może jakaś przewrażliwiona jestem:roll:. Ja też nie jestem temu winna, że oba psy siedzą:oops:. I dobrze mówisz - [B]wszyscy[/B] ustaliliśmy, że pies jedzie do hotelu. I mam nadzieję, że [B]wszyscy[/B] będziemy o tym pamiętać. To też tyle w temacie:roll:. Nie jestem pieniaczką (chyba:evil_lol:). Teraz czas na konstruktywizm...;) Może w przyszłym tygodniu uda mi się zajechać i porobić zdjęcia, ale nie wiem jeszcze dokładnie jakiego to by było dnia. Pytałaś już coś może w lecznicy czy nie ma jakieś alternatywny w leczeniu? Ale jeszcze na koniec się dopytam - w którym momencie byłam niegrzeczna?? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w Cefarmie i specjalnie u swego lekarza w sprawie leku dla Gareta. Niestety maści na zamówienie nie zrobią, bo nie ma odpowiedniego specyfiku do jej wykonania. Z kolei lekarz powiedział, że u ludzi ta cyklosporyna jest stosowana przy nowotworach, bo zapobiega namnażaniu się komórek, są jakieś tabletki z tym składnikiem, ale nie da się z tego wyodrębnić, by można było zrobić maść[IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]. [quote name='monia3a']Moim skromnym zdaniem to na początek trzeba dla Gareta założyć oddzielny wątek, można poprosić moda o to aby z tego wątku przeniósł do nowego wszystkie wpisy dotyczące Gareta. Ważne aby wątek był w dziale ogólnym a nie w podlaskim. Na wątku trzeba prosić o grosiki i domek. [B]dreag[/B] założysz?? Po drugie Garet potrzebuje dobrych zdjęć, a aby je zrobić trzeba pojechać do niego - ja nie mam samochodu ale mam chęci więc jeśli znajdzie się ktoś chętny to mogę podjechać. [SIZE=2]Zadzwonię dziś i zapytam o Canor i Optimmune w ''mojej'' lecznicy. Latać po lecznicach niestety nie mogę bo jestem uziemiona ;)[/SIZE] [SIZE=2]Czy ktoś wogóle wysłał chłopaka do sobotnich pupili ??[/SIZE][/QUOTE] Tak, ja wysłałam go po raz kolejny do Pupili. Ciągle ciągnę temat Gareta, bo ktoś musi, ciągle proszę o wpłaty, ale oddzielnego wątku zakładać i prowadzić nie będę. A tak w ogóle to czemu akurat mnie o to pytasz?? [B]Dlaczego ja, a nie Ty????[/B] Pomagam jak mogę, ale wmanewrować się w niego na całego nie dam:shake:. Kto wymyslił, żeby to on lepiej jechał do hotelu zamiast "mego" Miśka? Ja Miśkiem się zajmuję (karma, wet, ogłoszenia), dla Gareta zbieram kasę, robię allegro, BO i Pupile, resztę oddaję innym zainteresowanym pomocą psu;). -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
A co z suczką po porodzie, skoro może zostać u Ciebie tylko do tego czasu?? Pójdzie do schroniska ze szczeniakiem? Nie ma komu zająć się nią samą, a kto weźmie dwa?? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Canor 25zł z przesyłką na allegro. Można zadzwonić do hurtowni na Hetmańskiej, może mają. Opitimmune to lek wyłącznie dla zwierząt, zawiera 2 mg cyklosporyny, będę jechać do pracy to zapytam w Cefarmie czy mogliby coś takiego zrobić, ew. czy byłby jakiś zamiennik. [B]Monia3a[/B] zajdź do swojej lecznicy czy innej i zapytaj czy na tą przypadłość jest może coś innego. A, i o możliwość usunięcia tego polipa. Słuchajcie, kończy się marzec, a mamy tylko 170 zł (w tym to, co zostało z lutego). Trzeba zapłacić Kunie za marcowe hotelowanie + potrzebna kasa na leczenie i zaraz kolejny miesiąc. JAK TAK DALEJ PÓJDZIE NAPRAWDĘ LEŻYMY. [B]Ifka[/B], co z tymi Twoimi "wpłacającymi", coś cisza:shake:? [COLOR=#800080][B]Garet - wpłaty w marcu:roll::[/B][/COLOR] [COLOR=red]z lutego zostało [/COLOR][COLOR=black]- 570 zł - 465 zł = 105 zł[/COLOR] zachary - 20 zł piove - 10 zł magda7k - 35 zł [B]Przypomnę kto się deklarował na Gareta:cool3::[/B] [I][U]deklaracje stałe:[/U][/I] [COLOR=black]ifka - 100 zł [/COLOR] kaszanka - 30 zł zachary - 20 zł piove - 20 zł magd7k - 20 zł Od przyszłego miesiąca będzie brakować:placz:!!!!! Mamy tylko 190 zł deklaracji... [B]Kto może jeszcze wspomóc Gareta??[/B] -
Zdrowiej szybko Misiek:), tylko znowu się gdzieś nie właduj, dosyć już tych przygód...
-
Jakiś gnój powiesił psa i ćwiczył na nim swego psa...:angryy: a potem myślał, że już nie żyje, to dał spokój. Pewnie było coś w tym rodzaju. Boże, ileż musiał bólu i strachu psiak wytrzymać:-(, nawet nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić, zmaltretowane całe ciało. Kolejne...
-
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Daję 20 zł jakby co, spróbujmy zebrać. Kto jeszcze:razz:? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[B]Monia3a[/B] czytałaś?? [quote name='Kuna']Dzisiaj byłam z Garetem na kastracji... no i nie mam dobrych wieści :( Poprosiłam wetki, aby obejrzały mu, korzystając z okazji, że będzie spał, oczy i uszy... no i okazuje się, że z oczami Garet cierpi na przypadłość właściwą ON-kom i w zasadzie do konca życia powinien dostawać krople... najlepiej Optimune, które kosztują 130 zł w hurtowni:crazyeye:, [B]monia3a[/B], podejdź może do apteki i sytaj czy sa w stanie zrobić takie krople do oczu, które w swoim składzie mają cyclosporyne. Z kolei w lewym uchu Garet ma polip czy jakąś tam kalafirowatą narośl z tendencją do rośnięcia, trzeba mu ja koniecznie usunąć, ale w tej lecznicy nie posiadają odpowiedniego sprzetu. No i najlepiej zmienić mu płyn do czyszczenia uszu na Canor - tez nie było w lecznicy, więc trzeba się za nim porozglądać gdzie indziej albo zamówić - także masz zadanie ;) W każdym razie przerywam leczenie uszu na tydzień i mam pałeczkę do pobrania wymazu... Powiem tak... chyba musicie się zastanowić nad tym co zrobić... leczenie bedzie trochę kosztowało, a jeszcze do tego hotel :|, może lepiej znaleźć mu DT, obniży to koszty? Tylko nie zrozumcie mnie źle, ja lubie Gareta i wcale nie chcę sie go pozbyć, po prostu zdaję sobie sprawę z tego, że jego utrzymanie sporo bedzie kosztować... natomiast nie wezmę go na DT, bo aktualnie posiadam na takim statusie 7 psów i mój TZ by mnie przeklnął...[/QUOTE] -
Luna mała sunia tak długo szukała swego domu i znalazła:)
dreag replied to magda7k's topic in Już w nowym domu
Szczęścia Lunko:) -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Iwo, strasznie lubię te jego opowieści:) -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wstaw koniecznie dziś opis i zdjęcia, to od razu dam jeszcze do Pupili w sobotnim "Porannym", ale muszę wysłać najpóźniej jutro. Trzeba ją od razu ogłaszać, bo domek znaleźć nie zawsze jest prosto... Prawdę mówiąc sama nie wiem co lepsze sterylka aborcyjna czy poród i uśpienie miotu, w tych sprawach powinien się wypowiedzieć doświadczony, dobry wet. Zadzwoń może do naszego "Zwierzaka" 85 741 23 94 lub na Wesołą 85 742 38 00, tam robią dużo zabiegów dla suk w różnych stanach, naprawdę warto zapytać co oni o tym myślą. Może to da ogląd całej sprawie co lepiej ryzykować. -
Rozumiem Pipi, tą wściekłość samej na siebie, że chciało się pomóc, a się nie pomogło. Rozum mówi co innego, a serce rwie się na strzępy... Trzymaj się.
-
A ja będę w Bielsku w piątek, co prawda nie u weterynarza z psem, ale u lekarza z teściową:evil_lol:.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']To ja poprosze :) Obiecac duzo nie moge ale dam tyle ile sie da wysuplac z moich majatkow:) marnych ale jednak jakies tam sa :) a w takich sytuacjach kazdy grosz sie liczy :) nawet ten moj skromny suślikowy :)[/QUOTE] No pewnie, że się liczy:) Już wysyłam PW. -
Trzymam kciuki.
-
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
dreag replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Biedna niunia:shake:. Jedyne co mogę pomóc:roll:, to wystawić jej allegro, jak podeślesz opis i zdjęcie:razz:. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Jest DT w okolicy Opola, platny. Ja sie dorzucic moge do utrzymania Gareta :) Teraz jak juz Belka ma nowy dom to mam troche gotowki do wydania :) A lepiej na psa niz na glupoty.[/QUOTE] Z chęcią przyjmiemy te "trochę" gotówki:multi: - nr konta w poście nr 2, a dane jak chcesz wyślę na PW:) Dt płatne czy płatny hotel, to koszty chyba takie same:cool3:, więc nie ma sensu żeby zmieniać mu pobyt, chyba, że ktoś zaoferuje bezpłatne dt, albo rzeczywiście o wiele tańsze, to co innego:) Przede wszystkim trzeba go ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać. Sam domek się nie znajdzie:shake:. Najgorzej, że w pobliżu Kuny nie ma weta, dla niej to też problem. A psa leczyć trzeba, skoro chciało mu się pomóc, zwierzak nie może cierpieć:shake:. No i płacić, sorki, że znowu jestem upierdliwa i o tym wspominam:oops:. Sama się zgodziłam być "poborcą", choć nawet nie znałam psiaka:cool1:. Poszedł do hoteliku, bo ktoś tu stwierdził;), że ładniejszy niby od "mego" Miśka :cool3: i szybciej miał szansę się wyadoptować. A jeden siedzi i drugi siedzi, a ten w dodatku jeszcze chory:roll:. Coś nie mają szczęścia te nasze "Miśki" (pamiętacie, jeden i drugi na początku się tak nazywał - mój i bielski:cool3:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ifka']bo kto mógłby wyrzucić takiego kudłaczka?[/QUOTE] Oooo, znalazłby się niejeden... -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
To ten, którego pokazywałam tu wcześniej... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
No to niefajnie...:p A kasa, jak kasa, same wiecie jak jest... A dobrze chociaż wszystko po zabegu:cool3:?