-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Przy okazji kontaktu p. Jadwigi ze mną w sprawie pomocy psu spod jej bloku dowiedziałam się, że Ziutek jest wykastrowany:crazyeye:, jak to usłyszałam "duuuurny, ale kochany". Dalej potrafi podlać coś w mieszkaniu, ale pani powiedziała, że ok. Uff, bo aż bałam się zapytać, co z nim...:cool1:. Mam nadzieję, że na zawsze. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Mam propozycję - może do Agnieszki[/QUOTE] Niestety,moja praca nie pozwala mi na odbieranie telefonów w jej trakcie... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Z tym, ze ja jeszcze 2 tygodnie bedę dopiero po 20 wracała do domu. Na szczęście od 15 do 20 Sonia jedzie ze mną na wioskę i biega na wolności i świeżym powietrzu.Więc czasu to ja raczej na spotkanie nie znajdę wnajbliższym czasie bo wracam padnięta.[/QUOTE] Następna chętna do oddania psa, skąd ja to znam:). Każdy pretekst dobry, żeby się wykręcić:evil_lol:. A z małej to istne cudo, jest prześliczna:loveu:. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Na Św. Rocha w Rzemieślniku, tym starym, w przejściu, lok. 0... coś tam. -
[quote name='jaanna019']a pan to nawet kupił spodnie takie jak Stefan żeby Mini się czuła jak u siebie w domu ;) [/QUOTE] Figola, spodnie nie te same:diabloti:, ale pan owszem:evil_lol:, wydało się:eviltong:. A Wy myślałyście, że niby gdzie ten najlepszy dom pod słońcem?????:mad:. U nas psy mają tak :loveu:(niunia ułożona do snu przez męską część naszego stada) [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2418171/dsc02303][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2793/524a1f2c0019974d4d4841de/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ponieważ wczoraj mój miał okrągły jubileusz, postanowiłam podarować mu coś specjalnego na tą okazję:evil_lol:. A skoro godzinami może ją drapać, a ona z chęcią przyjmuje te pieszczeoty (ale małpa sama na spacer tylko kawałek z nim idzie), postanowiłam, że jakoś przeboleję tą stratę i oddam psa:mdrmed:. Niby się wzdragał, ale niech ma! Biedna Igusia pozazdrościła Mini, że jest prezencikiem ukochanego pańcia, więc ukradła kokardkę i leżała pilnowała jej na posłanku. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2418169/dsc02346][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2044/d2453bd8002bb9474d484187/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że durna jestem, ale nie umiałabym się z nią rozstać:roll:. Stefan też bardzo przeżył jej zniknięcie, przyznał mi się, że bał się, że może zrobić jej krzywdę lis i nawet mu sie to śniło, że tylko łepek został i skóra. Dobrze, że dopiero potem to usłyszałam, bo chyba bym zwariowała... Już dawno przestał pytać kiedy oddam psa:lol:. A ja samą siebie oszukiwałam, że jak się ktoś fajny trafi, to oddam, ale tak właściwie to ani chwili nie wierzyłam:oops:.
-
Kilka wspomnień... To Minka w dzień znalezienia. Wyciągnięta i zadowolona z ciepełka. Wygląda tu co najmniej jak wilczur:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2418168/dsc02304"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi133/7f8df74c000292844d484135/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] To ze swoją psiapsiółką. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2418172/dsc02297"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1108/7e6ee174000f10304d48422c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]. Wkrótce zdjęcie z jej panem...
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Gdzie są zdjęcia Gareta - tu czy na zbiorczym, weźcie mnie oświećcie... Przy okazji wkleję na allegro nowe zdjęcia Luny. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, jakoś mi umknęło, a przecież pisałaś, sorki, jakaś zakręcona jestem:) Do kogo telefon? Zaraz będzie allegro. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak wpłacacie na konto - wpisujcie proszę swój nick z dogo, żebym nie musiała się zastanawiać od kogoi i jasno cel - Skarpeta lub Garet! Dzięki:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']A są jakieś zapytania o Gareta?[/QUOTE] A czy ktoś w ogóle zaczął ogłaszać tego psa??? Ja mogę wystawić mu allegro, ale potrzebuję tekstyu, kto coś skleci? No to Ania w końcu się doczekała nowej psinki:) Z Bielska skąd? Spod bloku czy gdzieś indziej? -
Nie musi, będzie widać, bo tam duży otwarty teren, poza tym jest stróż. Zresztą niczego nowego się nie dowiem, poza tym, że widział ją dziś albo nie... Tam zawsze są jakieś bezdomne psy, w lecie jeszcze więcej, czasem tworzą hordy. One się tam trzymają, bo je dokarmiają, poza tym pewnie polują. W tych zakładach mają też takie "na etacie", podejrzewam, że też takie, które przyszły i tam zostały.
-
[quote name='kaszanka']Agnieszka, a może podjechałabyśmy jutro sprawdzić tę suczkę? W zimie psy typu amstaff nie powinny być na zawnątrz !!!! O zgrozo :([/QUOTE] I co z nią zrobimy jak znajdziemy??? Bo tylko popatrzeć to nie ma sensu... Będę tam dziś po 13.00 na spacerze to sprawdzę, ale ona w dzień podobno gdzieś lata, mam nadzieję, że ma tam gdzieś miejsce do schowania się, jest trochę zakamarków w tych zakładach. Dobrze, że ją karmią. Macie pomysł jak jej pomóc?