-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Kopiuję ze zbiorczego. Nie było żadnego odzewu a w Pupilach się nie ukazał:( Wczoraj kolejna miłośniczka WŁASNEGO PSA:angryy: sprawiła, że Fox został aresztowany:( Jak to powiedział mój sąsiad, a jej mąż, pies rzucił się na nią jak wyszła ze swoim pudlem:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Tylko... że on się nia nikogo nie rzucał:roll:. Biegał cały w skowronkach, podskakiwał i witał się z ludźmi, aż cały chodził. Pytałam innej pani, która ma psa i z którym mógł mieć ewentaualne szczepy, ale roześmiała się, że nic takiego nie było. To naprawdę przylepa. Mój Stefan też w to nie uwierzył, bo psiak garnął się do każdego. Sąsiad pytał mnie czy to ja dawałam ogłoszenie na BO, a jak potwierdziłam, że tak, mówił, że zadzwonił, bo po tym rzekomym incydencie żona bała się wyjść na spacer ze swoim "pupilkiem". Ach jaki straszny był zwierz, zaprzytulałby się na amen:p. Owszem potrafił skoczyć z radości z łapkami na człowieka, ale po to by być pogłaskanym. Jestem załamana, wczoraj cały wieczór przewyłam:placz:, bo fajny psiak, szkoda go do ciasnego boksu. A on tak lubi biegać, być w ciągłym ruchu:shake:. Teraz cieplej, a jak dzwoniłam tyle razy, żeby przyjechali jak był mróz i mokry Tolek2, to mieli w dupie. [B]Biedny foksik, za radość i uwielbianie ludzi dostał karę.[/B] Nie mogę przestać o tym myśleć... Psie życie bywa podłe... A zajrzałam przed chwilą na stronę schronu i dowiedziałam się, że to ... suczka:crazyeye:. Załamka:roll: To PIES!!!! Sama macałam, poza tym każde drzewko było jego. Z tego wszystkiego nie wiem, czy śmiać się czy płakać!!!![URL]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria?func=viewcategory&catid=2[/URL] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Biedna Mamba, śpij słodko [*] Ifka, pytałaś na innym watku o wpłaty, w tym miesiącu wpłynęło 65 zł, wszystkie dane są cały czas aktualne w poście nr 2, robię to na bieżąco. -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Guerreira']Dowcipnisia, nie ma co! :) Fajny chłopaczek... Kurczę, dlaczego u Was tyle foksów, co?[/QUOTE]A dziś widziałam kolejnego biegnącego ulicą, taki w typie foksa:roll:. A w sobotę oglądałam same foksteriery, na szczęście na spacerach ze swymi ludźmi:lol:. Faktycznie, jakaś masówka... Ale ten "mój" superasty, pomyśl...:eviltong: -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Powodzenia:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Ufff, całe szczęście, że się znalazła...:multi: Szkoda ludzi, mieszkać, z taki debilem, a teraz jeszcze po bójce nie jest fajnie:shake:. -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
To szczeknięcie to pewnie skowyt po kopnięciu... Gnój jeden! Niech szukają pod blokami, balkony, klatki, może nie odbiegła daleko, jak siedziała cały czas w domu, to może się gdzieś ukryła w krzaczkach:( Niech porozwieszają w okolicy dużo ogłoszeń. -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Iwo psiaku, hooop po domek:) -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gawronka']mam nadzieję,że dobrze Zapraszam na terierkowo;Dział teriery w potrzebie. Nie umiem zamieszczać linków bo zawsze wykropkowują :/[U] [/U][/QUOTE] Dzięki gawronka, szkoda psiaka... -
ZNAJDEK - śliczny ,młody piesek pilnie potrzebuje DT lub DS
dreag replied to soniamalutka's topic in Już w nowym domu
To jeszcze tu wkleję moje znalezisko, [B]specjalnie dla Guerreiry[/B], może się skusi, wszak drogę do Białegostoku już znasz...;) Biega u mnie na osiedlu nowy piesek, właściwie już go wcześniej widziałam, ale myślałam, że tylko przyleciał "w odwiedziny". Niestety od kilku dni jest już ciągle. Zaniedbany, [B]typowy foksterier[/B], biega chłopak za wszystkimi, cieszy się na widok człeka, nie zaczepia innych psów. Szukam miłośników rasy, może ktoś mógłby pomóc:razz:??? Ten jest aniołeczkiem, na podwórku ze wszystkimi psiurami żyje w zgodzie;). I łatwy w utrzymaniu, bo uwielbia chrupki:) Straszna z niego przylepa, biegnie z daleka, jak tylko zobaczy kogoś na horyzoncie. Ma wygnieciony na szyi ślad po długotrwałym noszeniu obroży. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2487892/dsc02552"][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2488964/dsc02582"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1607/7802fce5000d4f094d7a23f6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2488963/dsc02573"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi50/1e84c132000768b14d7a236f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
ZAGINIONA DŁUGOWŁOSA ON -ka!!! Prosze pomóżcie!
dreag replied to blanka xd's topic in Już w nowym domu
Wczoraj ciągle się rozglądałam, specjalnie jeździłam po 27 Lipca, ale już jej nie widziałam... [B][I]edit: [/I][/B] Właśnie widziałam tą sunię biegnącą ulicą koło Witaminy na 27 Lipca, zjechałam szybko, miałam zamiar jakoś ją zaprosić do auta i zawieźć do schronu, bo boję się, że w końcu wpadnie pod samochód, biega tam tą ulicą, a samochody pędząj ak szalone, w tym dużo tirów...:shake: Niestety sunia jest nieufna, jak zbliżałam się w jej kierunku to odbiegała. Jedyne co mi się udało to dać jej jeść, chętnie pojadła chrupki, zostawiłam jej w drugim miejscu jeszcze zapas. Ona jednak tam krąży, może koczuje gdzieś na polu po drugiej stronie. Miała nosek w piasku, widać, że coś tam musiała sobie kopać, może polowała na myszy... To młoda sunieczka, typowa onka z opuszczonym zadkiem, ogon podkulony, uszy takie jeszcze na bakier, nie do końca postawione, tak jak mówiłam czarna mordka. Jest śliczna. Kurcze, marny jej los...:( -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']a Zulka nie jest zazdrosna? przyznam, że Zulka mi b. do gustu przypadła :)[/QUOTE] Zulka jest przecudowna:) A Sabinka ma "pęcinki" niczego sobie. I to spojrzenie... -
Dobranoc, śpijcie spokojnie:)
-
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Superasto:) Domku, gdzie jesteś???? -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści, widziałam na własne oczy, że obie pannice to przyjaciółki, nie będą się musiały rozstawać ani ze sobą ani Sabinka z wszystkimi ludzikami, które są dookoła niej:) Gratulacje, cudna decyzja!:) -
Trzymam kciuki za Twoją chorą sunieczkę [B]buniaaga[/B] i za podróż do lepszego życia Belli:)
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Widziałam wczoraj Sabinkę i jej koleżankę;) i dostałam od nich buzi:) Śliczne dziewczynki. Tylko miałam wyrzuty sumienia, że nic im nie przywiozłam w prezencie:oops:, ale to był nagła wizyta, taka "okazja". Ucałowania dla niuniek:) -
No to fajne wieści:)
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Trudno cokolwiek powiedzieć po takiej stracie....:( Jestem z Tobą. -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Dziś był bardzo grzeczny raz tylko burkną na samczyka,który przyszedł na strzyżenie.[/QUOTE] Nareszcie jest komu pilnować kwiatów, co by niespodzianki jakiejś któryś nie zostawił:) -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pszczolkamb']zaginął mi pies ciemnej maści dość duży z białym krawatem znajomi widział że zabrał go jakiś bus zdarzyło się to na początku marca (02 lub 03 marca) może ktoś wie czy odławiano w tym czasie psy? jeśli tak to gdzie mógł trafić?[/QUOTE] Ktoś pisał niedawno, że jeździł u was jakiś bordowy bus. Najlepiej zapytaj w Urzędzie Gminy gdzie trafiają odławiane psy. Pewne do schroniska w Radysach. Jeśli tam, to szybko organizuj mu pomoc, bo może być z nim kiepsko... -
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Witam Witalisa Iwa na jego własnym wątku:) -
[quote name='arabiansaneta']Zaraz, zaraz, to ta małpa, która ich o mało nie zagłodziła, jest na tyle bezczelna, że chce je brać z powrotem?[/QUOTE] Akurat rozmawiamy o innej pani (miała kiedyś doga czy dogi), ale właścicielka podejrzewam, że tak właśnie chce jak myślisz...
-
[quote name='Kuna']nie taka znów wysoka :) - ja zaledwie kilka dni temu zawiozłam Benka i Zośkę do tego samego domu :), a tu nie było łatwo, bo wprawdzie obydwa psy piękne, ale Benek z dysplazją... Trzymam kciuki![/QUOTE] A tak mi właśnie przemknęło przez myśl, że pani prawnik zdaje się już gdzieś była - faktycznie u Ciebie adoptowała i odzywała się na wątku:) To pani "która miała dogi" chciała je wziąć na stałe:-o?? Rozmawiałam z nią dzień wcześniej, ale nic mi nie wspominała, pytała tylko w niedzielę czy wiem, w jakim są hotelu, ale odpisałam, że nie wiem...