-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
No to czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyniku. Mam nadzieję, że opcja jest tylko JEDNA:razz:! [B]Jaanna019[/B] odpuść [B]suślik[/B], może jeszcze się na coś przyda;):evil_lol:.
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Też jestem za tym, co pisze [B]asika5[/B], warto to wszystko jeszcze z kimś skonsultować. Co wet, to niestety, a może stety - pomysł. A z ich wiedzą i doświadczeniem różnie bywa... Trzymam kciuki:thumbs: za czyste płuca. I za dobrze wykonany rentgen, może niech zrobią też [B]usg jamy brzusznej[/B], tam też mogą być różności..., a potem w czasie operacji okazuje się, że...:shake:. Takie sprawy już zawsze będą mi o czyms przypominać, oby nikt nie musiał tego przechodzić... O pieniądze nie ma co się martwić, jakoś się poradzi, w kupie finansowa siła;). -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Tak na marginesie. Czy w samochodzie ktory ma mobilajzer kluczyk sie zepsol to mozna to gdzies naprawic, czy trzeba kupic nowy i gdzie sie zalatwia takie rzeczy? Nie moge odpalic samochodu, bo w kluczyku wypadla taka malenka blaszka z dziurką. Przez takie malenkie cos jestem uziemiona z jazdą. Poradzcie, moze ktos sie zna.[/QUOTE] W Bialymstoku na ul. Kolejowej, w Motozbycie czy Pomozbycie (obok skrętu do lecznic na Zwycięstwa), jak ich tam zwą, tam gdzie sprzedają TATA i skutery w budynku jest fachman od alarmów, u niego pewnie. Ja tam zawsze załatwiam tego typu sprawy. Co do tych ludzi, którzy dali chwilowe schronienie Kajuni .... Dzięki im za to, że chociaż na moment wzięli sunię, ale tak się sobie zastanawiam - oni chcieli adoptować labladorkę, tak? To jak zamierzali sobie poradzić, skoro ich sunia nie toleruje innych psów i w ogóle... Też by ja trzymali w garażu czy przywiązaną na kocyku? To takie moje przemyślenia z boku sprawy... Jest już sporo kasy, trzeba szukać hoteliku:). Powodzenia Kajuniu, musisz teraz być już tylko szczęśliwa. -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Ależ ta malutka Pesteczka, ktorą jakis czas temu widziałam UROSŁA:). -
Super, super, super:multi:. Kaszanka pewnie zaraz tu wejdzie;). Do której Ani potrzebujesz telefonu, bo jaanna i kaszanka to Anki:).
-
To jak tam wizyta???
-
Garecik ma na razie tylko 130 zł:shake:, a już koniec miesiąca, nie ma kasy na meldunek:(. Z bazarku na razie jest jakieś 20 zł.... A reszta??? Ktos chętny dorzucić grosik na chłopaka:razz:? To nie jego wina, że nie ma szczęścia....
-
Mail pusty;). Wstawiłam na razie te dwa z początku.
-
Ja w ciągu dnia w pracy nie odbieram telefonów, więc może do kogoś innego;). Allegro będzie zaraz, tylko zrób jeszcze jakieś zdjęcia i TU daj:).
-
[quote name='kaszanka']Aga a może byś mu allegro jedno odstąpiła?[/QUOTE] Nie ma sprawy, chętnie, daj tu tekst i kilka zdjęć.
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Deklaruję na hotelik dla Kai 20 zł miesięcznie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Staruszka musi mieć dobry kąt, w niczym nie zawiniła na więzienie, jakie jej zgotowano:angryy:. -
Dopiero tu dotarłam, ale oprócz otuchy, nic więcej nie mogę. Dobra z ciebie dusza [B]kaszanka [/B]- w takiej trudnej sytuacji nie zostawiłaś psiaka na pastwę losu, jak to mówi młodsze pokolenie - szacun:).
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jestem. To niekoniecznie tak, że nikt nie zechce 13-letniej suni, może znajdzie się osoba, która uwolni ją z tego koszmaru, tylko trzeba ją znaleźć. Kochana niunia, nie mogę, tak potraktowana po latach spędzonych zapewne w domu, bo gdzie córeczka, zanim wyjechała ją trzymała? Mam nadzieję, że nie w podobnym miejscu!!!! -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Fajne te Wasze opowieści:). -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Boże, ludzie to nie mają za grosz empatii:shake:. Nie rozumieją co musi czuć taka biedulka, ciągle samotna:-(, ciągle zamknięta:angryy:, a wychowana wśród ludzi. Na stare lata w zimnym i ciemnym garażu... Kara za co? Oczywiście za miłość i psie oddanie. A facet moim zdaniem na pewno ma coś na sumieniu, skoro sunia tak się przed nim płaszczy. No nie mogę!!!!!!!!!!!:pissed: Trzeba ja poogłaszać, może akurat ktoś się znajdzie, rzadko, ale trafiają się i dobrzy ludzie. Czasem się udaje. Warto wrzucić ją na fb i może faktycznie założyć watek, inaczej jej życie się nie zmieni... -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na Gareta i Skarpetę, proszę zaglądać i chociaż podnosić;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215002-Misz-masz-na-Gareta-i-Skarpetę-warto-zajrzeć-jeszcze-nieczynny?p=17675359#post17675359[/URL] -
Obiecany bazarek, proszę zaglądać i chociaż podnosić;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215002-Misz-masz-na-Gareta-i-Skarpetę-warto-zajrzeć-jeszcze-nieczynny?p=17675359#post17675359[/URL]
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[quote name='tłamsik']Aga.. może w tygodniu wieczorkiem podskoczę do Ciebie po film, kiedy Ci pasuje?[/QUOTE] Mam nadzieję, że już Ci lepiej... Jak masz ochotę, jestem codziennie przed 20.00, czasem wcześniej (mam teraz wizyty szpitalne). Jak będziesz się wybierać daj cynk, dogadamy się;).