-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Nic się za bardzo nie zmieniło, można tylko opuścić tą historię sprzed, a dać, że jest i czeka;)
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Weź zdjęcie;)- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']( Dreag wie ile razy ma to powtórzyć, żeby wyszło tak jak ja to mówię :D )[/QUOTE] Powtórzyłam, bo i mnie juz trafia:roll:. Może ktoś go przeganiał i on taki ostrożniejszy sie zrobił, ludziom z oczu schodzi...? Dziwne, że tak się pokazywał i nagle przestał. Albo mu boli ta buźka:shake:, juz sama nie wiem, ale to jakieś dziwne... A to w ogóle na pewno był on?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Tu masz wszystko na bieżąco;): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212446-ONek-z-rozwalonym-pyskiem-pilnie-potrzebuje-DT[/URL] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']może faktycznie trafił do kogoś do dobrego domu?[/QUOTE] Ale by było:)- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tak wygląda portfel Gareta: [B][COLOR=#ff8c00][I]Saldo na 31.07.2011r. - 0 zł[/I][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]Garet - wpłaty na sierpień:[/COLOR][/B] [COLOR=#000000]J.B. - 100 zł (2VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]anecik60 - 10 zł (1VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]piove - 20 zł (4VIII)[/COLOR] [COLOR=#000000]zachary - 20 zł (4VIII)[/COLOR] Dziękuję tym, którzy już zapłacili:), zapraszam tych, który jeszcze mogą coś dorzucić;)
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
No wlaśnie przed chwilą uświadomiłam suślik;).- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Przyszłam tu po dobre wieści, ech... Może ten hotel pod W-wą, ktoś mówił, że miejsce się zwolniło.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']No dobra żyję. [/QUOTE] No to mogę wreszcie iść spać, bo to juz dawno moja pora;) Do usłyszenia lepszych wieści jutro.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asencja']ja bym nie ryzykowała :shake:;nie dość,że Alex ma pysk skaleczony to jeszcze ty chcesz się narażać:mad:???[/QUOTE] To samo jej mówiłam:mad:, ale nie, właśnie dzwoniła z terenu, że nie odpuści:cool1:. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie szukać narwańca:roll:! Ma obejść wszystkie znane miejsca pobytu Alexa i wracać.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zobaczycie, znajdzie się chłopak, zakamuflował się przed tą duchotą.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[B]Kuna[/B], a nie dzwonił ten pan, o którym mówiłam? Wczoraj napisał mi smsa, że jest nadal zainteresowany Garetem i prosił o powtórzenie numeru telefonu do Ciebie...
-
[quote name='kaszanka']Czy są jakiekolwiek telefony w sprawie Jaśka?[/QUOTE] Ani jednego, ani z allegro, ani z pakietu, ani z pierwszej strony pupili, nic, czyli norma:roll:. Muszę zintensyfikować ogło na BO.
-
Minia pojechała wczoraj z małą Agą do fryzjera, żeby jej było raźniej:) Ale żeby nie było - spoufalać się nie zamierzała, z nieznajomymi lepiej ostrożenie:p. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2761118/dsc04219"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2258/29352118001ef1d34e3d8514/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]. Poza tym ulubione miejsce mojej niuni jest z przodu, a jak ktoś tam siedzi - to nie ma za darmo:diabloti: - Miniówka wpycha się na kolanka:lol:. W salonie nuuuudziła się okropnie, bo pańcia nie chciała trzymać na rączkach:roll:. No to psi zapewniła jej trochę wrażeń :cool1: - na czesanko się załapała. Nie ukrywam, że to ja byłam z tego najbardziej zadowolona:lol: (buziaczki:loveu:). W trakcie sesji zdjęciowej Agusi Minia w końcu zrezygnowana z zachwytów nad koleżanką wtranżoliła się na jedyne "normalne" miejsce:cool3:, nieważne czyjej własności. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2762906/dsc04201"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2451/ed825a17000e8bb34e3eacf8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Rozgłos - ma swoje dobre i zle strony:evil_lol:. Moje zapytanie oczywiście w formie żartu było;) Jeszcze ktoś sobie coś pomyśli... U Alexa już byłaś? To też bielszczanin, ale już niedługo:). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212446-ONek-z-rozwalonym-pyskiem-pilnie-potrzebuje-DT[/URL] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Witam witam koleżaneczki :D Znów będę mogła pomagać bielskim psom[/QUOTE] Wróciłaś na wspomnienie, dziś o Tobie z kimś plotkowałam;), że chyba okres "bezczynności" Ci się kończy:evil_lol:. A białostockim to CO:eviltong:?! -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Miło mi, że Asencja się cieszy z zobaczenia mnie:ylsuper:, ja też z chęcią odwiedzę ten kocio - psi padół sokólski:shiny: i oczywiście samą właścicielkę:bigcool: . Oby Alex się tam odnalazł, to będzie miał superasto:cool2:.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='asika5']dreag uśmiecham sie;)no wiesz allegro [/QUOTE] Mówisz i masz:). Jak chcesz to podrzuć jeszcze inne zdjęcia lub rozwiń tekst. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1756857218[/URL]
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
No jestem w końcu, po wczorajszej bezowocnej wojnie z netem:diabloti:, dziś poszło na razie gładko:) Najpierw to ja się pytam, gdzie jest moja deklaracja stała 20 zł:mad::lol:, o której już dawno mówiłam?? Transport do Asencji to będzie taki prezent, zamiast jednorazówki;). Ale też mogę tylko jutro, wtorek i środa odpada. Mam fanty podarowane przez [B]anecik60[/B] (ciuszki noworodkowe), które miałam właśnie oddać. Jakby właścicielka się zgodziła:cool3: - byłyby dla Alexa. Resztę muszę na razie zostawić "swojemu" chłopakowi, on nadal potrzebuje wsparcia, a niestety deklaracji ma niewiele... Alex ma trochę podobną historię do Jaśka, też z podwórka szybkie szukanie domku, najpierw nerwy i nieprzespane noce, że nie ma co z nim zrobić, a chwilę potem hop - i psiak siedzi sobie jak panisko w dt:). I w dodatku się rządzi:cool1:.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ślepy Nero zbiera na operację i prosi o wasze głosy!!!
dreag replied to Asencja's topic in Już w nowym domu
Zagłosowałam;) -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[quote name='tłamsik']Witamy cioteczkę :) . są jedynie wędkarze, ale oni są w swojej bajce.. [/QUOTE] Kiedyś trafiliśmy na takich co nas Policją straszyli, bo psy do wody wchodzą i im ryby trują:crazyeye::diabloti:. To i ja się pochwalę dzisiejszym wypadem, pierwszym w tym roku i bliżej, bo za Supraśl: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196796-MINI-maleńkie-cudo-z-krzaczków.-Mini-wymagań-maxi-miłości.-Prosimy-o-banerek.-Bazar[/URL] -
Dawno nas nikt nie odwiedzał;) Byliśmy dzisiaj na rzeką, udało się znaleźć miejsce "bezludne";). [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2759468/dsc04125"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1075/552e45e500269d5b4e3bf1fb/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Psiarnia się wybawiła ganiając za patykiem:lol:. Iga tylko czyha, żeby być pierwsza i uciec ze zdobyczą:p. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2759472/dsc04131"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1625/a80323c0001ad1834e3bf244/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Mini świetnie szło pływanko. Skoczyła za swoją pańcią bez chwili zastanowienia:-o. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2759467/dsc04130"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi297/dcca560400028b914e3bf1a9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Potem odpoczywała w trawce, ledwie ją było widać:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2759469/dsc04137"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2328/8d7befb4001b29fe4e3bf1fd/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Nisia to największa maruda, jak nic się nie dzieje (tzn. jak ktoś nie rzuca patyka:roll:) to jest płacz, stękanie, mruczenie. Jędza jedna:eviltong:. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2759470/dsc04143][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi877/3cc1f7fc000d25164e3bf200/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ra_dunia']Corgi szczypały krowy w pęciny - a niskie są aby po takim szczypnięciu nie oberwać racicą :) Większość corgi ma w sobie instynkt pasterski. Czy ona jest teraz na domowym DT? Jak stosunek do innych psiaków?[/QUOTE] [B]Asika5[/B], Marta wzięła Cię za ... krowę:evil_lol:. [B]Deja Vu, [/B]zmień może tytuł wątku, że w typie corgi, a nuż więcej osób się zainteresuje;)
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
To i ciotki dreag nie może zabraknąć;). Fajne psiurki, a z Pestki to kawał psa się zrobił:evil_lol:. Mnie to strasznie ciekawi, gdzie taki fajny piasek nad rzeką macie, a w dodatku nie ma ludzi:razz:? My dzisiaj też byliśmy na kąpaniu, ale warunki nie były tak ekskluzywne:p.