Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='suślik']To wpadam na kawę ;) do kawy chrupki będę miała :D lubisz purinę? z lososiem :D[/QUOTE] Ja też mam co nieco do tej kawy - ciasteczka, pałeczki, denta stix... Ale będzie uczta:).
  2. [quote name='suślik'] Tylko komu w sobotę ją przekazać? Ja powinnam być w Białym w okolicach godziny 16.[/QUOTE] Ty nie wiesz komu możesz przekazać??? Drogę znasz;). Ja też przy okazji dorzucę coś z jedzonka:)
  3. Ale biedunia. Przypomina mi Zgedka vel Tofika, kurcze, co z nim będzie w tym schronie:-(?
  4. Nie kuszę tylko żądam, wymagam... proszę;)
  5. [quote name='monia3a']Jeszcze nie robiłam ogłoszeń ale zaraz poszukam jakiegoś bazarku ogłoszeniowego, tylko nie ma Garet ładnych zdjęć, a z tymi co ma to uważam bez sensu klepać ogłoszenia.[/QUOTE] [B]Monia3a[/B], robiłaś te ogłoszenia?
  6. [quote name='suślik']nie wiem czy mam wystarczająco mocne serce bo ja z tych raczej bojaźliwych :)[/QUOTE] Ale po nocy łazić jak jakaś zmora to się nie bała...:evil_lol:
  7. Super dziewczyny, brawo, brawo, brawo:klacz:!!!!! Ale się namęczyłyście:p. Jednak było warto:lol:.
  8. [INDENT]Wiem, że [B]suślik[/B] nie będzie mi miała za złe;). [B]Zapraszam na bazarek z filmami na DVD[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/COLOR][/B][/URL] Oj ten Alex... A co z tym panem, co wyprowadza podobnego, nie namierzyłaś go? [/INDENT]
  9. [B]Tłamsik i dusiek[/B], mam nadzieę, że czytałyście kilka dni temu na zbiorczym białostockim podziękowania za karmę i kołderki;). To jeszcze raz:). [B]Zapraszam na bazarek z filmami na DVD[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/COLOR][/B][/URL]
  10. [INDENT][B]Zapraszam na bazarek dla Jaśka z filmami na DVD[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/COLOR][/B][/URL] [/INDENT]
  11. Skrzynka wyczyszczona, [B]ifka[/B] dane do przelewu przesłałam Ci 19 VIII na PW;).
  12. Słuchajcie, sprawa wyjątkowa[B] - w tym miesiącu Kuna [U]bardzo prosiła[/U] o zebranie pieniędzy za hotel do TEGO czwartku, tzn. 25 VIII. [/B] Brakuje 100 zł... Kto może jeszcze wspomóc grosikiem chłopaka???
  13. No to zajrzyjmy, co tam macie;).
  14. [quote name='suślik']Ale prezydenta to fakt przeoczyłam i to jeszcze tak przeoczyłam, że dopiero w faktach widziałam.[/QUOTE] A dlaczego ja Ciebie w tej telewizji nie widziałam:cool3:?? Prezydenta zobaczyć w telewizji to żaden news, ale taką suślik to już coś:lol:. Byłabyś już całkiem medialna - najpierw prasa, teraz kolej dalej... Asencja, wiem, że Ty ciągle walczysz, to i nie masz czasu na pogaduszki...
  15. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2794367/dsc04255][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2712/86b1d71a000cb0384e514062/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2794369/dsc04256][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2022/680e3ef10004d4dd4e51406f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2794370/dsc04260][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1948/9f38595e00049e214e514073/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2794371/dsc04262][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1346/572f4664000b81884e51407a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  16. Co Wy na to?:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2794379/dsc04265"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2469/14e1b757001186a14e51408d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2794376/dsc04264"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2834/e2e95813001aba914e514086/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2794374/dsc04263"][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2794363/dsc04247"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2566/2d88a8fe00111e694e51404b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2794365/dsc04253"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi791/067986880020f8e14e51405d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dzika malutka sunia i jej kilkumiesięczna córeczka znalezione przez maię już po kilku dniach zaczęły podchodzić do człowieka, może i z tą nie będzie tak źle. To byłaby dla niej szansa na normalny domek. Trzymam kciuki za powodzenie akcji i jak najmniejsze koszty;). A jak ona malutka i przeciska się przez 20 cm dziurę, to może wystarczyłaby klatka-łapka na koty??
  18. [quote name='Ironiaaa']dreag, a moze chlopak bedzie sie lepiej zachowywal jak bedzie na lince? Moze poki co ta smycz daje mu poczucie ograniczenia... Jak on sie w ogole zachowuje wsrod ludzi? Klei sie do ludzi czy raczej trzyma sie z daleka?[/QUOTE] Ja widziałam go drugi raz (wcześniej też próbowałam mu zrobić jakieś fotki, za pierwszym razem było jeszcze gorzej...). O tym, jak zachowywał się wśród ludzi to raczej wiedzą tam, gdzie on koczował, tzn. przy stacji Statoil w Bielsku, a teraz Kuna, u której jest w hoteliku... I właśnie ona mówi to, co potwierdziło się kolejne razy, gdy byłam - on bezpiecznie czuje się tylko na swoim zamkniętym terenie wśród innych psów, zaufaniem darzy chyba tylko ją i to niestety ograniczonym... Sama właśnie wczoraj się zastanawiałam jaki on był jako koczujący bezdomny...
  19. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793101/dsc04303][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1520/2b2b738a00158b5a4e50e5f1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793105/dsc04306][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1380/26b70d9a002651284e50e5fe/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793109/dsc04309][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2864/5f7073e3002c92b14e50e606/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793110/dsc04310][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2838/bea76a78002ac9a14e50e60f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793094/dsc04302][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi505/c6a54472000a41434e50e5d9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792991/dsc04285"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi82/ba42be190024a8d04e50e25b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792993/dsc04287"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2900/29129b980004e3634e50e261/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792995/dsc04290"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi379/e8384bc3001077d44e50e268/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792998/dsc04293"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi701/1056ad110003e5f04e50e273/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2793093/dsc04297]"][URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2793093/dsc04297][/URL][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2920/30c4d25b0017fddf4e50e5d7/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zasponsorowałam chłopakowi sesję zdjęciową, niech to będzie wykupne za dezercję ze zbierania mu kasy;). Miałam nadzieję na lepsze ujęcia, ale jak to Garet:roll:.... Na wybiegu wśród innych psów radosny i pełen werwy, czuje się u siebie, wyprowadzony z kojca - dostaje paraliżu:shake:. Oczywiście znowu Kuna musiała go nieść na rękach. Jakoś za pomocą smaczków udało się zachęcić go żeby od czasu do czasu usiadł, czy spojrzał w kierunku chrupka. Ech... ciężki przypadek prawdę mówiąc. Na smyczy nie ma mowy, żeby chodził w najbliższym czasie (albo i w ogóle). [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2792990/dsc04284][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1014/5178621f000f908c4e50e257/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792980/dsc04277"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi211/672b7e1f001890194e50e217/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792983/dsc04279"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi306/1aa08c740000d8f84e50e233/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792985/dsc04280"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1164/24a2535e001297dc4e50e24c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2792988/dsc04283"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1945/0490de6b000315e84e50e254/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Teraz trzeba klepać mu nowe ogłoszenia. A chętnych do bazarku nie widzę... Musimy ostro wziąć się do roboty, jak chcemy mu znaleźć dom.
  22. To ja potwierdzam jako dotychczasowy "wyciągacz kasy na Gareta", że [B]ifka [/B]jest super babka i zgodziła się przejąć składki, za co bardzo dziękuję:).
  23. [quote name='kaszanka']Aga - jak z tym Jaśkiem właśnie jest - ani jednego telefonu?[/QUOTE]Ani je-dne-go, słowo! Z_E_R_O!!!!! A takie cudo:).
  24. Oj Kuna, robisz Ty biedna za przyzwoitkę tych naszych panienek:evil_lol:.
×
×
  • Create New...