-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[B]Kto by poprowadził bazarek:razz:?[/B] Mam sporo fantów z poprzednich bazarków dla Jaśka, które się nie sprzedały...
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Szukajcie nory pod jakimiś stertami gałęzi, żelastwa, gdzieś, gdzie wygląda, że nie ma dojścia, że niemożliwe, żeby tam były, może pod jakimiś ruderami, stawiam na to, że mamusia wykopała sobie gniazdo pod czymś takim, ile razy szukałam suk z małymi to właśnie tak się kamuflowały. Doriss66 masz zacięcie:). -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Podglądam towarzystwo:). -
Cisza tu u nas, cisza... Całe szczęście, że kolejny bazarek trochę podreperował fiananse, dzięki czemu Jasiek ma zapewnioną na razie spokojną przyszłość. Mam nadzieję, że jakoś to będzie, wkrótce zaproszę ciocie na kolejny bazarek filmowy z fantów podarowanych przez jolasek:)
-
Słuchajcie, czy ktoś mógłby założyć mu wydarzenie na FB, tam znajdują się ludzie chętni do pomocy, może akurat ktoś zechce chociaż wspomóc jakimś datkiem? Bo z kasą lezymy i kwiczymy... Wysłałm go znowu do Pupili, ale bez tych nowych zdjęć to klapa, cholera. Jak nie ma chętnych, to spróbuję się wybrać do Kuny w najbliższych dniach, ale nie obiecuję. Coś trzeba robić, żeby pomóc chłopakowi znaleźć swój właściwy kąt. A może pomyśleć też o bazarku, zawsze coś wpłynie;). Ktoś chętny poprowadzić (ja właśnie szykuję jeden dla Jaśka)? I meldować kto co ma fajnego:).
-
[quote name='Ironiaaa']Zapisuje sobie chlopaka![/QUOTE] Witamy dobrą duszę;)
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Bądźmy dobrej myśli...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny z Bielska Podlaskiego:), dołączacie się do organizacji Skarpety dla podlaskich psów? Zagadajcie coś w tej sprawie na białostockim zbiorczym (propozycje regulaminu, zgłaszanie kandydatur do "rządzenia" od Was mile widziane): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/57467-BiaA-ystok-wAE-tek-zbiorczy-mamy-przepeA-nione-DT[/URL] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='buniaaga']Ja podziwiam Cię Doris że Ty masz chęci i siły po tym szpitalu latać po działkach.[/QUOTE] No faktycznie...:cool1: -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[quote name='dusiek']Fajne:thumbs: Ale jeszcze fajniej jak siedzimy nad rzeką...godz.23...ognisko buzuje...gadamy...psy przytulone do nas przysypiają...nie chce się do domu wracać:)[/QUOTE] A mogło być tak miło i nam...;) -
[quote name='kaszanka']No właśnie, ale trzebaby było pozamieniać teksty - [B]i właściwie kto ma być odpowiedzialny za tego typu zmianę?[/B][/QUOTE] [B]Bardzo dobre pytanie:cool3:. [/B] Poza tym przypominam, że Garetowi [B]brakuje 150 zł[/B] na hotel w tym miesiącu i nie będzie już wpłaty od J.B:shake:, bo była. [B]Proszę kogoś o przejęcie od września wpłat na Gareta. [/B] Ja się zgodziłam, ale dłużej nie mogę. Obecnie mam trzy "sprawy" - Garet, Jasiek i Skarpeta, myślę, że ktoś mógłby odciążyć trochę moje konto, bo za dużo na nim wpłat;). Zbierałam już i tak pół roku, teraz niech ktoś inny weżmie "robotę", to nic skomplikowanego:). Jakieś propozycje:razz:?
-
[quote name='Marycha35']Pamiętamy o Was:)[/QUOTE] Dzięki ciotuniu:)
-
Przypominamy się nieśmiało z Jasiem;). U niego wszystko ok, szarogęsi się trochę, ale ogólnie jest chyba zadowolony:). Przyznaję, że przez ten natłok nowych psów trochę zaniedbałam chłopaka:oops:, ale myślami jestem cały czas... [B]Suślik[/B], dzięki bardzo za ogłoszenia:)
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Przeklejam ze zbiorczego, proszę o wyrażenie opinii... [quote name='jaanna019']dreag jak ma być bazarek na skarpetę to skarpeta musi mieć swój wątek. A może dałoby się troszkę ją uszczuplić? ;)[/QUOTE] [quote name='dreag'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyżbyś miała na myśli sterylkę? Jeśli tak, to prawdę mówiąc też sobie pomyślałam, że można by chyba było skorzystać ze Skarpety Nagłej Potrzeby założonej dla podlaskich psiaków, a nie żerować znowu na dobrym serduszku cioteczek, zwłaszcza, że jak sobie przejrzałam, one właśnie swój wkład już tam włożyły. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Co Wy na to koleżanki:cool3:, żeby pokryć koszt sterylki Łajki (200zł)? Wszak to była bardzo pilna potrzeba:roll:. [/B]Koszt Agi pokryję ja (120zł). [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przypomnę kto wpłacał na Skarpetę z dogo: [/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman][I][COLOR=#3e3e3e]magda7k, anecik60, majreq, dogomaniaczka, [/COLOR][COLOR=black]piove, Anna&137, kaszanka, [/COLOR][/I][COLOR=#3e3e3e][I]jaanna019, yup, dreag, jolasek.[/I] [B]Proszę o wyrażanie/nie wyrażanie zgody[/B];)[/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Historia Skarpety dla tych, którzy zapomnieli albo jeszcze nie wiedzą co to jest… :razz:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=#3e3e3e]Skarpeta miała swój początek na wątku bielskim (i nadal tam jest), bo tam akurat zbierane były wpłaty na utrzymanie bielskiej Soni (Wnykówki) - post 140 na bielskim wątku, którą jednak zdecydowała się wziąć na dt kaszanka. Zaproponowałam, żeby z pozostałych pieniędzy utworzyć Skarpetę (post 656) i pomysł się przyjął[/COLOR][COLOR=#3e3e3e], choć nie wszyscy o niej pamiętają:roll:. Przypominam, że nadal można wpłacać;). [/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jaanna019[/B], a co z tą potrzebą zakładania oddzielnego wątku Skarpety?? O co chodzi z tym bazarkiem ? [/SIZE][/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[quote name='tłamsik'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] I na koniec zdjęcia rodzinne.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1029/f374c08f95e5d630.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Sielanka rodzinna ze zbrodnią w tle (zagryziony królik):evil_lol:. A swoja drogą piękne ujęcie:lol:. -
[quote name='kaszanka']ja bym nawet nie bała się stwierdzić - że naszą Martuchę do avatarka se wstawiłaś :)[/QUOTE] No wlaśnie też zwróciłam uwagę, że prawie jak ze zdjęcia od kaszanki:)
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Podglądam, co słychać:) -
[quote name='ekolozka']chciałam jeszcze dodać, że absolutnie nie miałam zamiaru naciągać kogoś na jakieś koszta związane z rozgłaszaniem wieści o suczce, przecież można o niej wspomnieć komuś znajomemu w czasie rozmowy;[/QUOTE] Jeśli chodzi o allegro, to żadne koszta, nie przejmuj się. Chodzi o psiunię:)
-
U mnie było to samo z mailami. Bo jak ktoś naprawdę zainteresowany to dzwoni... Ponawiam propozycję allegro, potrzebuję więcej zdjęć psinki i przydałby się tekst więcej opisujący psinkę.
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik'] I dowiaduję się, że dziś do Dr. Burzyńskiego dzwoniła kobieta, która prosiła o pomoc przy psie który się do nich wprowadził ot tak sobie przyszedł i zamieszkał w budzie jej psa.[/QUOTE] Ale to by było, gdyby Alex sam sobie znalazł dom:) A jeśli to nie on, to zakibicuj temu innemu i pogadaj z babką, może bidce się uda;) Nie wiesz o jaką pomoc prosiła?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='suślik']Zboczeństwo mi sugerujesz? :D[/QUOTE] O jednym psie imieniem Alex:roll:. Głodnemu chleb na myśli:eviltong:.
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
dreag replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Oj Ciotka no.... toż ja aż tak durna nie jestem, żeby nie wpaść na to ;)[/QUOTE] Wiem, wiem, już mi raz mówiłaś, że Ty nie durna;), ale przypomnieć nie zawadzi:).- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
No nareszcie jakiś normalny spacer miała:)
-
[quote name='suślik']Się zrobi ciotka. Pod wieczór siądę i zabiorę się do ogłoszeń[/QUOTE] Serdeczne dzięki, czas Ci szybciej zejdzie i nie będziesz myślała i myślała o jednym...;)