-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='joanna83']A ja się poryczałam jak przeczytałam Twojego ostatniego posta [B]dreag[/B] :) Bardzo, bardzo się cieszę, że sunia pojedzie do domku :multi: Oby więcej takich łańcuszków dobrych serc...[/QUOTE] Jak gryzmoliłam pierwszy raz (to co mi wywaliło) to właśnie też się zwierzałam, że siedzę z wypiekami na twarzy, ze łzami szczęścia w oczach i pisząc trzęsąsymi się rękami, bo to po prostu niesamowite, prawda:cool3:? Aha, sunia nie ma chipa, sprawdzone.
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=orange][B]CUDA SIĘ ZDARZAJĄ, DZIŚ TEGO DOWODY!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pierwszy raz tyle dobrego jednego dnia się zdarza i wszystko się tak układa. Żeby tylko nie zapeszyć….:oops:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Od mojego ostatniego wpisu rano nie zaglądałam na dogo, więc nic nie wiedziałam:razz:. Aż… [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Postaram się opisać po kolei - mniej więcej, bo z emocji jestem trochę zakręcona;). Byłam z psami na spacerze i obejrzałam się przy samochodzie, że wracam:-o, nawet nie wiem, jak chodziłam, dobrze, że swoich panienek nie pogubiłam:cool1:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Poznałam dziś kilka wspaniałych osób i działo się, działo:cool3:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Najpierw zadzwoniła [B]p. Agnieszka[/B], nowa pańcia Miki:lol:, która znalazła wątek suni dzięki [B]Doris Ossa[/B] i wyraziła chęć adopcji:loveu:. Pani jest bardzo miła, kontaktowa, zdecydowana:multi:. Od razu wydała mi się godna zaufania. Miała wiele lat swoją sunię, która odeszła i teraz dojrzała do decyzji o powiększeniu rodziny. Mika będzie mieszkała w domu z dużym podwórkiem.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kolejną osobą, którą poznałam była [B]Dorota[/B]. Zadzwoniłam do niej z podziękowaniami. Co prawda był mały falstart, gdyż pomyliłam ja z inną osobą:oops:, ale na szczęście mi wybaczyła i się dogadałyśmy. Bardzo miła osóbka[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:lol:[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman].[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]To nie wszystko dobre na dzisiaj. Mam „załatwiony” darmowy (!) transport psicy do nowego domku (kolejna nowa dobra osoba). Będzie to w przyszłym tygodniu, już mówiłam p. Agnieszce, weźmie tego dnia wolne na powitanie panienki[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:lol:[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]. Jak tylko będę znała dokładny termin od razu dam znać, raczej należy spodziewać się, że będzie to środa-czwartek.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]I jeśli sunia ma na 100% jechać do domku, to nie będzie czekała biedulka pod blokiem na byłego pańcia z nadzieją, że może się jeszcze po nią zjawi, ale ma miejsce, w którym bezpiecznie poczeka. To kolejny prezent od dzisiejszego dnia;).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Doris Ossa i Aman Varda[/B] za pomoc. Wszystkiego najlepszego dla Soni. To dzięki temu, że ona jest szczęśliwa, szczęśliwa będzie również Mika:loveu:. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5]Ależ cudowny dzień!!!!!!!!!!!![/SIZE] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Aż boję się cieszyć, już nie raz bywało, że radość okazywała się przedwczesna, ale wierzę, że tym razem happy end się zdarzy. [/SIZE][/FONT]
-
Matko, dziś spadł śnieg, a my sobie smacznie spaliśmy w ciepłych łóżeczkach...:oops: Nie mogłam przestać o niej mysleć i o innych biednych, bezdomnych, bez schronienia zwierzakach. Dobrze, że u nas pod balkonami ocieplili, tam można schować się przynajmniej od wiatru i opadów, niestety, jak już wielokrotnie było, są podli ludzie, którzy przeganiają....:(
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Podglądam i z uśmiechem kiwam głową na znak, że w pełni się z Wami zgadzam w sprawie tych naszych TZ-tów;). Pozdrawiam śliczne psiunie i ich przyjaciół:). -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Dajcie znać jak zabraknie;). -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Hej, pozdrawiam Kajunię:). Chcialam zapytać czy nadal potrzebne pieniążki na dt dla suni, bo zadeklarowałam 20 zł miesięcznie, a ostatnio trochę nie na czasie byłam. -
No to zaczynam sezon:(. [COLOR=black]Przy moim bloku plącze się najprawdopodobniej świeżo wyrzucona sunia:mad:. Po tym jak chciała wleźć mi do auta wnioskuję czy przypadkiem tu nie przyjechała, a raczej jestem tego prawie pewna:angryy:![/COLOR] [COLOR=black]Jest jeszcze zadbana, ma czarną skórzaną obrożę (bez numeru oczywiście) z uciętą końcówką, jakoś tam zamocowaną czymś na stałe.[/COLOR] [COLOR=black]Psinka jest bardzo łagodna, ma sierść i wielkość labladora. Na łapkach białe skarpetki. Niunia jest młoda, ma ok. 1,5 roku, bardzo garnie się do ludzi, jest przyjazna do innych zwierząt. [/COLOR] [COLOR=black]Oczywiście szukam dt;) na cito![/COLOR] Sunia znajduje się w Białymstoku. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1213/ae333282c5dfcb76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1209/088e9c1ff5563908med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1256/9ad0e2f7c8c3f259med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1068/64d36e333c8c3e89med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jaanna019'] znajoma Grety dowiedziała się, że u dobrych ludzi jest psi wakat a że znała psy, które Greta ma u siebie, w tym Gareta, doszła do wniosku, że będzie do nich idealnie pasował i nagrała sprawę :)[/QUOTE] Trafiła jak ulał:)
-
No proszę, znalazł w końcu swoich ludzi i swoje miejsce:). Poszczęściło mu się, a nam warto było na to czekać:loveu:. Zdradź, skąd ludzie się dowiedzieli o naszym chłopaku;).
-
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
dreag replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czy ma allegro? Jak nie to zrobię. Potwierdzam, byłam i widziałam niunię, ona ABSOLUTNIE nie może być na zewnątrz, trzęsie się jak galareta. Jest przekochana:loveu:, na spacerze rwie do domu, ma dobry zmysł orientacji, więc napewno się nie zgubiła...:-( I bbgm ma duży problem z rozdzialaniem suk, a jej duża też nie może być na zewnątrz, bo bardzo marznie, sytuacja patowa:shake:. [URL="http://www.fotosik.pl][img]http//images45.fotosik.pl/1253/a9c1a2780ae23774med.jpg"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1253/a9c1a2780ae23774med.jpg[/URL][/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1243/4fdf70dcefd39227med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1064/8f4992dd7c03d89amed.jpg[/IMG][/URL] -
Fajne wieści:multi:, a włości, ho, ho:cool3:, nie byle jakie:). A gdzie Ty się kobieto na noc podziejesz:roll:? Wracaj bezpiecznie.
-
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
dreag replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że sytuacja choć odrobinkę unormowana. Zdrówka synkowi. Na Bożenkę jak zawsze można liczyć, to kolejny WIELKI CZŁOWIEK, baaardzo oddana zwierzakom osóbka:loveu:. Wrzuć mi na pw nr tel. to się umówimy na sesję;). -
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
dreag replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O matko współczuję sytuacji, ale też nie mam jak pomóc:shake:. Jedyne co przyszło mi do głowy, to że dopóki jest u Ciebie, może warto w tej sytuacji zrobić jej legowisko w klatce, to będzie trochę bezpieczniej:roll:. Może ktoś ma pożyczyć... Chwała Ci za to, że w ostatniej chwili ją zgarnęłaś, ale teraz masz jak zawiązać:cool1:. Kto się zlituje wziąć sunię?? Jak chcesz, mogę jutro podjechać zrobić jakieś lepsze zdjęcia;). -
[quote name='Kuna']No to pojechałyście rzeczywiście, potraficie zawstydzic człowieka:oops:[/QUOTE] Ciebie z zawstydzenia zwalniamy:). Są ludzie, którzy rzeczywiście powinni się wstydzić, więcej, za to co robią lub zrobili nie powinni mieć szansy na dalsze spokojne życie:angryy:, wystarczy wejść w kilka tematów dogo...:-( Wpłata poszła do ifki;). Teraz pozostaje trzymać kciuki za powodzenia akcji.
-
Przyłączaj się, przyłączaj, bo to najprawdziwsza prawda:). Niech każdy to wie!
-
Greta to naprawdę wyjątkowa osoba, razem z Wojtkiem są prawdziwymi psiarzami, którzy bezgranicznie poświęcają się zwierzakom, nawet trudno ubrać to jakoś w słowa, by przekazać, trzeba ich po prostu poznać. Nie patrzą na wygody, nie szukają poklasku, po prostu oddają siebie. Niewielu jest takich ludzi, jestem tego pewna. Mogę tylko powiedzieć: dziękuję. [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={4F150161-14F3-11E0-B194-00245439B402}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002035D.gif[/IMG][/URL] I poproszę nr konta do wpłaty;)
-
Dodaję na transport 80zł;). Jeżeli auto pali w trasie ok. 10l/100 km, to na 800 km trzeba ok. 80l paliwa po 5 z groszami. Wychodzi mi ok. 400 zł do zbiórki... Tylko kto go zawiezie:roll:? Cholerka, taka okazja, domek czeka. Jeśli byłoby łatwiej z transportem z Białegostoku, mogłabym pojechać i przywieźć go od Kuny. Tylko na takiej trasie mogę pomóc.