Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Nie było mnie trochę, a tu takie wieści, no, no:multi::multi:. Trzeba wieść jak najszybciej, żeby faktycznie się nie rozmyślili, już tak długo wszyscy na to czekaliśmy, żeby i jemu w końcu się poszczęściło. Również z chęcią dołożę do transportu:lol:. Przelałam od Piove listopadowe 20 zł;).
  2. Pisz list do Mikołaja, ja napisałam i mam:). A póki co dawaj adres, to załatwimy jutro sprawę (ew. spacerek na poligonie);). Wysłałam go znów do Pupili.
  3. Zapisuję szybko, żeby nie umknęło, potem wrócę.
  4. Hazuniu, byłam dziś u Ciebie, zostawiłam nowe kwiatuszki i światełko . Kocham Cię, choć teraz jesteśmy tak daleko od siebie...
  5. Uśmiałam się, choć to śmiech taki z przymusu trochę... Ach, ludzie to maja w głowach...;). Pozdrowienia dla Trójcy od trójcy:).
  6. [quote name='yup'] Wspomniałam o tej budzie w której mieszkały sunie, ale stróż powiedział, że ten prezes i tak załatwi budę.[/QUOTE] Oby zalatwił budę, nie psa... Jeśli załatwia budę , to chyba w porządku gość.
  7. Yup, jak one nie siedzą w tej budzie, to może wykorzystać ją dla tego zakładowego? A może Ci się wydaje, że nie siedzą, może jednak tam chodzą?? Daj info na zbiorczym i na bialystokonline, może akurat ktoś się odezwie... Będe miała na uwadze.
  8. Fajne wieści:). To ile brakuje do tej podróży marzeń;)?
  9. To zdrówka:)!!
  10. [quote name='buniaaga']no z postu rozliczeniowego wynika że we wrześniu łączne wpłynęło 200zł i rozumiem że tyle przelałaś za hotelik? więc za wrzesień trzeba jeszcze dopłacić 100zł bo to już dług:) teraz w październiku aktualnie jest 257zł minus 100zł za wrzesień zostaje 157zł ja tak to wszystko rozumiem:roll: [/QUOTE] Bardzo dobrze wyliczone:).
  11. Co robili w lecznicy? Mają jeszcze jakiegoś zwierzaka?
  12. Jakiś odzew z allegro lub Pupili?;)
  13. Tamta podobno była wysterylizowana, a Mini miała sterylkę u mnie, ale nigdy nie wiadomo... Może to była podwójna;). Mam obiecane zdjęcia tamtej, zobaczymy...
  14. Co tam u mojej ulubionej psiej rodzinki?:)
  15. Oby to powodzenie przerodziło się w zadomowienie;).
  16. Po wpisaniu danych i kliknięciu "podpisz petycję" otwiera się jeszcze jedno okno, w którym też trzeba coś kliknąć na potwierdzenie, nie pamiętam co. Mail przychodzi natychmiast.
  17. Szukając jednej rzeczy na zbiorczym natknęłam się na to (marzec 2009). Sunia na pierwszy rzut oka bardzo podobna do Mini... Nie jestem na 100% pewna czy to nie ona, umaszczenie w różych miejscach identyczne. [quote name='zuza911']To ja dorzucam 'swoją' biedę:shake: Sunia mała, młodziutka, ma ok. 1.5 roku. Do ludzi łagona, przyjazna, bardzo spragniona towarzystwa. Dogaduje się też z psami. [URL="http://img9.imageshack.us/my.php?image=kopiaschroniseczko265.jpg"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4774/kopiaschroniseczko265.jpg[/IMG][/URL] I... jej 10 szczeniaków:cool1: Mają tydzień, do wydania będą za 4-5 tygodni. Przed adopcją odrobaczone. Są pieski i suczki, także do wyboru, do koloru. [URL="http://img9.imageshack.us/my.php?image=schroniseczko262.jpg"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1589/schroniseczko262.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  18. Reksiu, zdrowiej, nabieraj ciałka, żeby przedstawić przystojniaka nowej rodzinie, która na pewno gdzieś na Ciebie czeka:).
  19. [quote name='dogomaniaczkaa']Dreag, ale to nie szczur tylko chomik :D. Franek czuje się urażony taką pomyłką. :P[/QUOTE] Przepraszam Jaśnie Pana Chomika:). Chomiki tez miałam i buźkałam;).
  20. [QUOTE=arielka186;17837430[B]dreag[/B], petycję dot. EURO podpisałam już jakiś czas temu- teraz jeszcze raz przez internet- nie zaszkodzi- w prawdzie wtedy podpisywałam wraz z podaniem nru dowodu os. , teraz wirtualnie- może policzą jako dwa głosy ;)[/QUOTE] Zastanawiam się czy te petycje są rzeczywiście brane pod uwagę i coś jest dalej robione, mam wątpliwości, ale trzeba jakoś działać;).
  21. Zdrowiej Pestuniu, cudowna Psinko:). Koniecznie dajcie znać o reportażu.
  22. [quote name='dogomaniaczkaa']A do mnie nikt listów miłosnych nie smaruje... ;( No właśnie z tego co sprawdzałam, to nie ogłaszała. Dla mnie to byłoby odrobinę dziwne, gdyby okazało się, że Pani nie ogłaszała zaginionego psa...[/QUOTE] Jak chcesz, to się coś skleci;). A szczuruś ślicznotek, uwielbiam, pamiętam jak ze swoim kiedyś się buźkaliśmy, miał taki maleńki fajny języczek (tylko niech nikt mi tu się nie brzydzi:diabloti:). Co u Młodego? Taki fajny psiul:lol:. No właśnie, jak można zgubić psa i go nie szukać:crazyeye:???
  23. [B]Suślik[/B], masz zapchaną skrzynkę, a ja list miłosny wysmarowałam;).
  24. A proponowałam Ci sesję, może nie doczytałaś, chyba na zbiorczym;).
  25. Zaglądam, co to za przystojniak:).
×
×
  • Create New...