-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Nie było mnie trochę, a tu takie wieści, no, no:multi::multi:. Trzeba wieść jak najszybciej, żeby faktycznie się nie rozmyślili, już tak długo wszyscy na to czekaliśmy, żeby i jemu w końcu się poszczęściło. Również z chęcią dołożę do transportu:lol:. Przelałam od Piove listopadowe 20 zł;).
-
Pisz list do Mikołaja, ja napisałam i mam:). A póki co dawaj adres, to załatwimy jutro sprawę (ew. spacerek na poligonie);). Wysłałam go znów do Pupili.
-
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
dreag replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zapisuję szybko, żeby nie umknęło, potem wrócę. -
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
dreag replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hazuniu, byłam dziś u Ciebie, zostawiłam nowe kwiatuszki i światełko . Kocham Cię, choć teraz jesteśmy tak daleko od siebie... -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Uśmiałam się, choć to śmiech taki z przymusu trochę... Ach, ludzie to maja w głowach...;). Pozdrowienia dla Trójcy od trójcy:). -
Fajne wieści:). To ile brakuje do tej podróży marzeń;)?
-
To zdrówka:)!!
-
[quote name='buniaaga']no z postu rozliczeniowego wynika że we wrześniu łączne wpłynęło 200zł i rozumiem że tyle przelałaś za hotelik? więc za wrzesień trzeba jeszcze dopłacić 100zł bo to już dług:) teraz w październiku aktualnie jest 257zł minus 100zł za wrzesień zostaje 157zł ja tak to wszystko rozumiem:roll: [/QUOTE] Bardzo dobrze wyliczone:).
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Co robili w lecznicy? Mają jeszcze jakiegoś zwierzaka? -
Jakiś odzew z allegro lub Pupili?;)
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Co tam u mojej ulubionej psiej rodzinki?:) -
Oby to powodzenie przerodziło się w zadomowienie;).
-
Po wpisaniu danych i kliknięciu "podpisz petycję" otwiera się jeszcze jedno okno, w którym też trzeba coś kliknąć na potwierdzenie, nie pamiętam co. Mail przychodzi natychmiast.
-
Szukając jednej rzeczy na zbiorczym natknęłam się na to (marzec 2009). Sunia na pierwszy rzut oka bardzo podobna do Mini... Nie jestem na 100% pewna czy to nie ona, umaszczenie w różych miejscach identyczne. [quote name='zuza911']To ja dorzucam 'swoją' biedę:shake: Sunia mała, młodziutka, ma ok. 1.5 roku. Do ludzi łagona, przyjazna, bardzo spragniona towarzystwa. Dogaduje się też z psami. [URL="http://img9.imageshack.us/my.php?image=kopiaschroniseczko265.jpg"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4774/kopiaschroniseczko265.jpg[/IMG][/URL] I... jej 10 szczeniaków:cool1: Mają tydzień, do wydania będą za 4-5 tygodni. Przed adopcją odrobaczone. Są pieski i suczki, także do wyboru, do koloru. [URL="http://img9.imageshack.us/my.php?image=schroniseczko262.jpg"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1589/schroniseczko262.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
Reksiu, zdrowiej, nabieraj ciałka, żeby przedstawić przystojniaka nowej rodzinie, która na pewno gdzieś na Ciebie czeka:).
-
[quote name='dogomaniaczkaa']Dreag, ale to nie szczur tylko chomik :D. Franek czuje się urażony taką pomyłką. :P[/QUOTE] Przepraszam Jaśnie Pana Chomika:). Chomiki tez miałam i buźkałam;).
-
[QUOTE=arielka186;17837430[B]dreag[/B], petycję dot. EURO podpisałam już jakiś czas temu- teraz jeszcze raz przez internet- nie zaszkodzi- w prawdzie wtedy podpisywałam wraz z podaniem nru dowodu os. , teraz wirtualnie- może policzą jako dwa głosy ;)[/QUOTE] Zastanawiam się czy te petycje są rzeczywiście brane pod uwagę i coś jest dalej robione, mam wątpliwości, ale trzeba jakoś działać;).
-
[quote name='dogomaniaczkaa']A do mnie nikt listów miłosnych nie smaruje... ;( No właśnie z tego co sprawdzałam, to nie ogłaszała. Dla mnie to byłoby odrobinę dziwne, gdyby okazało się, że Pani nie ogłaszała zaginionego psa...[/QUOTE] Jak chcesz, to się coś skleci;). A szczuruś ślicznotek, uwielbiam, pamiętam jak ze swoim kiedyś się buźkaliśmy, miał taki maleńki fajny języczek (tylko niech nikt mi tu się nie brzydzi:diabloti:). Co u Młodego? Taki fajny psiul:lol:. No właśnie, jak można zgubić psa i go nie szukać:crazyeye:???
-
[B]Suślik[/B], masz zapchaną skrzynkę, a ja list miłosny wysmarowałam;).
-
A proponowałam Ci sesję, może nie doczytałaś, chyba na zbiorczym;).
-
Zaglądam, co to za przystojniak:).