Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. No właśnie, muszę zabrać się za nowy tekst dla Konia;). Odzyskałam swój komputer, więc coś pomyślę. Minęło 10 miesięcy, wkrótce rocznica w hotelu:p. Koniu pewnie nie narzeka, ale... Niech już jedzie chłop do domu:). [B] Mazowszanka[/B], zauważyłam, że nie podziękowałam Ci za październikową wpłatę, to teraz dziękuję:loveu:
  2. [B]Kuna[/B], wielkie dzięki za śliczne zdjęcia w słońcu:loveu:. Koń pięknie wyszedł:).
  3. Miki, gdzie domki dla przystojniaków stoją:roll:? Fajne chłopaki z Koniem jesteście, a tu nie ma chętnych na rosłych facetów...
  4. Słodkie MALEŃSTWO:evil_lol:.
  5. Dzięki Alla za pamięć:loveu:, ale u Konika bez zmian...
  6. Sprawy stoją w miejscu:roll:. Tzn. podejrzewam, że Koniś się rusza nadzierając ziapę na całą puszczę. Może nawołuje swego człeka:cool1:?
  7. Kochany psiak [*], już biega po innych łąkach, mam tylko nadzieję, że pobiegł tam bez bólu... Zdołał tyle wytrzymać, a teraz mu się nie udało:(. Żegnaj Misiu...
  8. Ależ słodziak:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1659/c7dc91e170fded99med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dziś chyba Nisiunia opowiada jakimś przyjaciołom z TM jaką miała rodzinę... Od wczesnego rana cały czas mam ją w myślach, w głowie... Tak sobie wymyśliłam, że wspomina, tak jak ja, nasze wspólne chwile... Tak smutno bez niej...:( A dziś jakoś bardziej niż ostatnio... Jutro, tak jak trzy miesiące temu, będzie ten sam układ dni - poniedziałek, piętnasty. Ostatni dzień... I noc pożegnania z ręką na odchodzącym ciałku. Wyć się chce wniebogłosy i jak dziecko, któremu nie da się przetłumaczyć, krzyczeć JA CHCĘ SWOJĄ NISIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :(.
  10. [B]Asika5[/B], serdeczne dzięki:loveu:. Takie fajne rosłe i przystojne chłopaki mamy (Konik, Miki, Hermes), a tu nic, żaden domek się nie pojawia:(.
  11. [quote name='psi']hehehe Aga pisałyśmy a w tym samym momencie i w dodatku tą samą myśl :razz: my chyba pokrewne dusze SOM :evil_lol:[/QUOTE] Psiary to psiary:).
  12. Ślizniutka, ma taki drobny pyszczunio, wygląda jak dzieciak:).
  13. [quote name='joanna83']ale Józefinka!!!???[/QUOTE] Bardzo statecznie:). A jest rzeczywiście ociupina z niej, każdy powinien chcieć takie cudo:loveu:. Moja Mini jest malutka, ale w porównaniu z nią to kawał baby (Miniówa oczywiście):).
  14. [B]Piove [/B]Tobie równiez dziękuję za wpłatę:loveu:.
  15. Wróciliśmy z mszy z błogosławieństwem zwierząt. Moje dziewczyny poświęcone, teraz będą grzeczne jak aniołki:). A swoją drogą było bardzo ładne kazanie, takie o tym, że zwierzęta to stworzenia Boże, że należy im się nasza pomoc i troska i że powinniśmy je kochać, a nie tylko traktować jak mięso. Pierwszy raz słyszałam takie dobre słowa na kazaniu od księdza. Słuchałam i łzy leciały mi ciurkiem. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/62f322fbc70a.jpg[/IMG] [URL="http://naforum.zapodaj.net/905d2295ffe4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/905d2295ffe4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/3a1a3cf70c70.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a1a3cf70c70.jpg[/IMG][/URL]
  16. [url=http://naforum.zapodaj.net/43af7b104019.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/43af7b104019.jpg[/img][/url]
  17. [B]Magolek, Alla, zachary[/B], dzięki za wpłaty na październik:loveu:
  18. Przepraszam nie mogłam się powstrzymać, żeby tego nie napisać. Matko, jaka na podobna do mojej Nisi, która niedawno odeszła [*]. Kolr sierści, biała klatka, te uszka.... Zobaczcie sami, tylko tu ostrzyżona, to jaśniejsza... Niesamowite. [IMG]http://images50.fotosik.pl/1683/57a90376552f6a95med.jpg[/IMG] [URL="http://naforum.zapodaj.net/fd2f3afdace4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd2f3afdace4.jpg[/IMG][/URL] [url=http://naforum.zapodaj.net/43a2bd3aba79.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/43a2bd3aba79.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/33ed81452c03.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/33ed81452c03.jpg[/img][/url]
  19. Szkoda, że nie mogłyście zobaczyć jej w akcji... Nigdy nie zapomnę tego okresu, wspólnych biegów i wspólnych radości. Byliśmy z niej bardzo dumni.
  20. [quote name='Kuna']Konik kradnie Cezarowi jedzenie:evil_lol: [/QUOTE] Inteligenty chłopak, wie jak sobie radzić:).
  21. Zaliczam zadanie:). Dzięki bardzo:loveu:. Ciekawe jest to drugie zdjęcie:cool3:. Mój TZ go nie poznał, ja prawdę mówiąc gdybym nie wiedziała, że mój ci on, to też bym nie dała wiary. Taki mały mix ze sterczącymi uszkami, coś w typie mojej Mini:evil_lol:. Te wytarte miejsca po obu stronach pyska, to domyślam się od wsadzania łepetyny w ogrodzenie:p, czy może znowu z kimś zadzierał:roll:?
  22. Jakiś czas temu pytałam kaszankę na fb, czy zamierza mi oddać zagarnięte pieniądze ze skarpety na biedne psy, niestety nie otrzymałam na to odpowiedzi (ani tym bardziej kasy), ale dostałam takie oto wieści o Sabie: że u Saby wszystko ok, wcale nie stoi na łańcuchu i jest wśród kochających NORMALNIE ludzi -tak określiła obecnych opiekunów...
  23. [B]Plinka[/B], zapomniałam zapytać jak tam w rodzinie podobał mój mały zbiorek psiurków:razz:? Pukali się w czoło, jak przewidywałam:evil_lol:?
  24. Po prostu trafił swój na swego:). Świetnie:).
×
×
  • Create New...