-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No właśnie, muszę zabrać się za nowy tekst dla Konia;). Odzyskałam swój komputer, więc coś pomyślę. Minęło 10 miesięcy, wkrótce rocznica w hotelu:p. Koniu pewnie nie narzeka, ale... Niech już jedzie chłop do domu:). [B] Mazowszanka[/B], zauważyłam, że nie podziękowałam Ci za październikową wpłatę, to teraz dziękuję:loveu: -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki Klementynka:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Kuna[/B], wielkie dzięki za śliczne zdjęcia w słońcu:loveu:. Koń pięknie wyszedł:). -
Miki, gdzie domki dla przystojniaków stoją:roll:? Fajne chłopaki z Koniem jesteście, a tu nie ma chętnych na rosłych facetów...
-
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Słodkie MALEŃSTWO:evil_lol:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki Alla za pamięć:loveu:, ale u Konika bez zmian... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Sprawy stoją w miejscu:roll:. Tzn. podejrzewam, że Koniś się rusza nadzierając ziapę na całą puszczę. Może nawołuje swego człeka:cool1:? -
Kochany psiak [*], już biega po innych łąkach, mam tylko nadzieję, że pobiegł tam bez bólu... Zdołał tyle wytrzymać, a teraz mu się nie udało:(. Żegnaj Misiu...
-
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Ależ słodziak:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1659/c7dc91e170fded99med.jpg[/IMG][/URL] -
Dziś chyba Nisiunia opowiada jakimś przyjaciołom z TM jaką miała rodzinę... Od wczesnego rana cały czas mam ją w myślach, w głowie... Tak sobie wymyśliłam, że wspomina, tak jak ja, nasze wspólne chwile... Tak smutno bez niej...:( A dziś jakoś bardziej niż ostatnio... Jutro, tak jak trzy miesiące temu, będzie ten sam układ dni - poniedziałek, piętnasty. Ostatni dzień... I noc pożegnania z ręką na odchodzącym ciałku. Wyć się chce wniebogłosy i jak dziecko, któremu nie da się przetłumaczyć, krzyczeć JA CHCĘ SWOJĄ NISIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :(.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Asika5[/B], serdeczne dzięki:loveu:. Takie fajne rosłe i przystojne chłopaki mamy (Konik, Miki, Hermes), a tu nic, żaden domek się nie pojawia:(. -
[quote name='psi']hehehe Aga pisałyśmy a w tym samym momencie i w dodatku tą samą myśl :razz: my chyba pokrewne dusze SOM :evil_lol:[/QUOTE] Psiary to psiary:).
-
Ślizniutka, ma taki drobny pyszczunio, wygląda jak dzieciak:).
-
[quote name='joanna83']ale Józefinka!!!???[/QUOTE] Bardzo statecznie:). A jest rzeczywiście ociupina z niej, każdy powinien chcieć takie cudo:loveu:. Moja Mini jest malutka, ale w porównaniu z nią to kawał baby (Miniówa oczywiście):).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Piove [/B]Tobie równiez dziękuję za wpłatę:loveu:. -
Wróciliśmy z mszy z błogosławieństwem zwierząt. Moje dziewczyny poświęcone, teraz będą grzeczne jak aniołki:). A swoją drogą było bardzo ładne kazanie, takie o tym, że zwierzęta to stworzenia Boże, że należy im się nasza pomoc i troska i że powinniśmy je kochać, a nie tylko traktować jak mięso. Pierwszy raz słyszałam takie dobre słowa na kazaniu od księdza. Słuchałam i łzy leciały mi ciurkiem. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/62f322fbc70a.jpg[/IMG] [URL="http://naforum.zapodaj.net/905d2295ffe4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/905d2295ffe4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/3a1a3cf70c70.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a1a3cf70c70.jpg[/IMG][/URL]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Magolek, Alla, zachary[/B], dzięki za wpłaty na październik:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
dreag replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Przepraszam nie mogłam się powstrzymać, żeby tego nie napisać. Matko, jaka na podobna do mojej Nisi, która niedawno odeszła [*]. Kolr sierści, biała klatka, te uszka.... Zobaczcie sami, tylko tu ostrzyżona, to jaśniejsza... Niesamowite. [IMG]http://images50.fotosik.pl/1683/57a90376552f6a95med.jpg[/IMG] [URL="http://naforum.zapodaj.net/fd2f3afdace4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd2f3afdace4.jpg[/IMG][/URL] [url=http://naforum.zapodaj.net/43a2bd3aba79.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/43a2bd3aba79.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/33ed81452c03.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/33ed81452c03.jpg[/img][/url] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']Konik kradnie Cezarowi jedzenie:evil_lol: [/QUOTE] Inteligenty chłopak, wie jak sobie radzić:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zaliczam zadanie:). Dzięki bardzo:loveu:. Ciekawe jest to drugie zdjęcie:cool3:. Mój TZ go nie poznał, ja prawdę mówiąc gdybym nie wiedziała, że mój ci on, to też bym nie dała wiary. Taki mały mix ze sterczącymi uszkami, coś w typie mojej Mini:evil_lol:. Te wytarte miejsca po obu stronach pyska, to domyślam się od wsadzania łepetyny w ogrodzenie:p, czy może znowu z kimś zadzierał:roll:? -
Jakiś czas temu pytałam kaszankę na fb, czy zamierza mi oddać zagarnięte pieniądze ze skarpety na biedne psy, niestety nie otrzymałam na to odpowiedzi (ani tym bardziej kasy), ale dostałam takie oto wieści o Sabie: że u Saby wszystko ok, wcale nie stoi na łańcuchu i jest wśród kochających NORMALNIE ludzi -tak określiła obecnych opiekunów...