-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='majreg']Ciesze sie ,ze moglam pomoc:grins:. Postaram sie jeszcze w przyszlosci na cos nadac:lol:.[/QUOTE] Z chęcią Cię wykorzystam:). Ale to zabrzmiało:evil_lol:. [quote name='asika5']strach tu wchodzić bo jeszcze ja zacznę gilać:evil_lol: być może w tym tygodniu będe u Konia:) jakieś życzenia?[/QUOTE] Mówię Ci , ta [B]jaanna019[/B] to zaraza:evil_lol:, zaraz mi się zaczęło kręcić w nosie, jak tylko tu weszła i przeczytałam, że ona jeszcze zarazki roznosi:roll: . Oczywiście, że są życzenia:razz:: 1. Buziaki w nochal. 2. Pozdrawienia od ciotek. 2. Wyspacerowanie Konia. 3. Zdjęcia zadowolonoweo pychola. 4. Inwencja twórcza gościa, znaczy Twoja;). Podołasz:eviltong:? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Czekam na ocieplenie i żeby mi trochę gile w nosie wyschły ;) rozpoczęłam czwarty tydzień choroby :([/QUOTE] Zaraziłaś mnie na odległość, ledwo zipię:p. [B]Majreg [/B]baaardzo dziękuję za pieniązki, które zasiliły konto Konisia (50zł):loveu:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Nie martw się Aga, co tam kawałek podłogi, gdzieś na Konia czeka cała stajnia ;)[/QUOTE] No ja myślę:). A Ty przypadkiem nie miałaś gdzieś zajechać swoim niezastapionym rowerkiem:razz:?? Czekam i czekam, ciasto co tydzień robię, a tu cisza...;). -
Poproszę na maila takie ogłoszenie o psiaku, jak wisi na Wesołej, chcę pokazać jednej osobie szukającej przyjaciela;).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Witamy nową przyjaciółkę Konisia:loveu:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki za obecność u Konisia:). Póki co, kawałek podłogi jest w zasięgu marzeń, ale co tam... Lepiej poczekać na ten WŁAŚCIWY I JEDYNY! Kuna, ślę kasę za wrzesień;). -
Znaleziona, przywiązana w lesie 2-miesięczna sunia nie chce do schroniska
dreag replied to majreg's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunieczka:). A jaskółka pewnie założyła swoją własną ptasią rodzinę i nie ma czasu na wizyty u przyjaciół;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Koniś miał zainteresowanego, ale niestety nic z tego nie wyszło... Widocznie inne jego przeznaczenie, pewnie lepsze;). -
Znaleziona, przywiązana w lesie 2-miesięczna sunia nie chce do schroniska
dreag replied to majreg's topic in Już w nowym domu
Wow, jakie super wieści, to pochwal się koniecznie:). Czekam z ciekawością cóż to za wspaniałe stworzonko. Na pewno jest słodka (a który psiak nie jest, nie;)? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Do Konika "przyprowadził" mnie cudny polar z bazarku. Deklaruję jednorazowo 100,- i proszę o dane do przelewu. Buziak w Konikowy Nos:loveu:[/QUOTE] Wow, nie wierzę:crazyeye:. Cudne dzięki:loveu::loveu:!!!! Zapraszamy do grona przyjaciół Konia:). Już wysyłam PW z kontem;). -
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maia']zwłaszcza Kulce baardzo podobało się drapanko od dzisiejszego gościa :-)[/QUOTE] Odrobisz u moich panien, one też baaardzo TO lubią:). -
Śliczny psiak, widziałam go w ogło na BO;). Ogłaszajcie go wszędzie, mam nadzieję, że znajdzie swego człowieka, który go pokocha i da poczucie bezpieczeństwa. Wstawcie go na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to pokaże się w sobotnim Porannym, spróbujcie wyrobić się jeszcze dziś, może się uda na ten tydzień;). A psiak nie może zostać tam gdzie teraz jest do czasu znalezienia mu nowych opiekunów? Poszukajcie kogoś, kto mógłby dac mu kawałek kąta "z dobroci serca". Nie chcę straszyć, ale z hotelem jest problem, bo to niestety dużo kosztuje... Trzeba dużej determinacji, żeby co miesiąc nazbierać minimum 300 zł. Łatwiej coś zdziałać z opieką weterynaryjną czy karmą. Jest tyle bied, że... ech... załamka...
-
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Chłop bez jaj;). [url=http://naforum.zapodaj.net/cbf1a015266a.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cbf1a015266a.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/c27389e8ff4b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c27389e8ff4b.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/a3f1353eea68.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3f1353eea68.jpg[/img][/url] A tu klatka i paragon;). [url=http://naforum.zapodaj.net/35d7c2233aab.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/35d7c2233aab.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/be31863f5deb.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be31863f5deb.jpg[/img][/url] -
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maia']klatka dziś przyszła, jest ogromna, jak nie uda mi się przekonać do niej Hermesa, to może sama będę w niej spała :p[/QUOTE] Chciałaś, to masz, wybrałam największą, najwyżej zamienicie się na miejsca z Hermim:eviltong:. [B]Maia[/B], wklej tu paragon dla rozliczenia. Klatka z transportem kosztowała 270 zł, w tym 220 zł dała [B]psi[/B], reszta 50zł po znajomości [B]od Konika[/B], z jego bazarku, który jeszcze trwa, można się coś dorzucić;). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231502-Różne-różności-na-Konika-czyli-psa-do-16-września-g-20-ZAPRASZAM!!!!?p=19653946#post19653946[/URL] -
Ujawniła się pańcia ślicznotki:). Ale fajna z niej dziewczynka, trafiła cudnie, na wspaniałą opiekunkę i psich kumpli. A z Tosią wyglądają słodko:loveu:. Obie w czerwonych obróżkach, widać, że siostrzyczki:). Tak jak u mnie, większa leży, a mała cytruska podgryza za szyję, co tej pierwszej bardzo się podoba;).
-
Trzeba korzystać ze słoneczka póki jeszcze grzeje:). [url=http://naforum.zapodaj.net/0e0824fd4485.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0e0824fd4485.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/5e34677f8ba3.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e34677f8ba3.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/af0c41da1525.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/af0c41da1525.jpg[/img][/url]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]zachary, Mazowszanka, piove, [/B]kaska doszła, dziękujemy:). -
[quote name='Maia']Mini jest taka urocza :-) A Iga pewnie w lesie pana pilnowała, żeby się nie zgubił:-)[/QUOTE] Minka, to rzeczywiście pocieszne stworzonko, przylepka mała:). A Iga - no niestety, ta panna chadza własnymi drogami:mad:, trzeba było na księżniczkę czekać:roll:. To nie nasza Nisia, która chodziła za nami krok w krok... Kocham je bardzo, ale to już niepełna rodzina:(, nic nie jest takie samo - ani dom, ani spacery. Ani ja.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
A gdzie to baba zabiera dogi:cool3:? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Alla i Magolek[/B], dzięki za nowe pieniążki na koncie Konisia:loveu:.