-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']Może teraz boją się groźnego mafioza :evil_lol:[/QUOTE] Groźny mafioso powiadasz... Otóż ten nasz mafioso niestety dostał "po gębie" od pewnej psiej damy:mad:. Z pewnością nabrał "mafijnego" wyglądu, ale czy to przysporzy mu popularności wśród ludu:roll:? Niestety tak się niefortunnie zdarzyło, że Vitek oberwał po faflu i uchu, nie obyło się bez szycia. Mam nadzieję, że zmiany będą mało widoczne, ale pewnie będą. Ale cóż zrobić, bójki wśród psów się zdarzają, trafiły na siebie dwa nielubiące się typy i tyle. Każdemu mogło się zdarzyć... Dobrze, że rany nie były rozleglejsze, jak to przy szczepach bywa. Kuna latała z nim do weta, konsultowała najlepsze leczenie. Dzięki temu Koniś Koniś szybko wraca do formy. Tym sposobem dobek urządzony na zimę;). Zameldował się w domu swojej opiekunki i teraz "trzęsie" chałupą;). Coś mu się w końcu za tą zniewagę należy:). Mój biedaczek. [B]Greta[/B], jak tam się chłopak sprawuje? -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Ach, ta starość... -
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Kasia, nie ma wątpliwości, to NIE TEN PIES, wyślij im zdjęcia, to widać gołym okiem;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']To ja dołączę do fanclubu i podrzucę z rana :)[/QUOTE]Witamy, witamy:). -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
dreag replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że psiurki dostaną jeszcze w życiu wieeele czułości i piękne, pełne miski codziennie o stałych porach;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nooo, ciotki się spisują:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Podlaskie, 50 km od Białegostoku. -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
dreag replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Przypominam się z bazarkiem;) dla psiaczków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-31-XI-g-20[/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Elza22[/B], rób z tekstem Klementynki z fb, tylko z kotami nie tak miło:p. Greta (nie Gerta;)) sprawdziła go w tym zakresie i chętnie by zapolował:oops:. Najlepszy byłby dom bez innych zwierząt, bo to taki jedynaczek, maminsynek;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No faktycznie, napociłaś się, ale opis dokładny:). A co do W., to chyba do lasek ze 3 godziny ma, ale w jedną stronę, więc spoko:evil_lol:. Ale fakt faktem razem muszą wyglądać baaardzo męsko, podwójnie męsko, chłopaki jak się patrzy, bez dwóch zdań;). No i w czym "się szkolą" ciekawe... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję:loveu: za wydarzenie i zapraszam do dołączania:). Kuna, jak określiłabyś charakterek Vito:cool3:? Ja już się zapisałam;). Co do tych kotów, to nie byłabym taka pewna, podejrzewam, że mógłby wziąć takiego za maskotkę. A wiecie co robi z pluszakami:oops:... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To niech będzie [B]VITO:loveu:[/B]. Nowe imię, nowa przyszłość:). [B]Kuna[/B], może spróbuj, a nuż Konikowi też się spodoba;). Jak będzie chciał Ci pogonić kota, to mu jakoś wytłumacz:evil_lol:. [B]Jolasek[/B] w nagrodę zapraszam Cię na bazarek;). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-30-XI-g-20[/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Vito jest fajne:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jestem ZA:). W takim razie poproszę o propozycje, coś wybierzemy;). -
Grunt to wygodne chrapanko:). Dobrze, że to rogówka, druga połowa chociaż wolna;). [url=http://naforum.zapodaj.net/7ddda9b85315.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ddda9b85315.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/50bd499d5534.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/50bd499d5534.jpg[/img][/url]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=#00ff00]Zapraszam na kolejny bazarek dla Konika i nie tylko: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-31-XI-g-20"][SIZE=4][COLOR=#00ff00] [/COLOR][/SIZE]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-31-XI-g-20[/URL] [/B] -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
dreag replied to Randa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Zapraszam na bazarek na psy staruszki i mego Konika i podnoszenie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-31-XI-g-20?p=19970922#post19970922[/URL][/SIZE] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Miki już szczęśliwy w swoim domku to może uczepię się teraz Konisia i będę podrzucała na pierwszą :)[/QUOTE] Czep się jak rzep psiego ogona i podrzucaj:). -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
dreag replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Mój Konik podzili się bazarkiem z psiakami staruszki, bardzo postaram się go dziś wystawić. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Kochanym ciociom bardzo, bardzo dziękujemy za listopadowe wpłaty[/B]: [B][COLOR=#008000]AllaChrzanowska, zachary, piove, Magolek, Mazowszanka:loveu::loveu:. [/COLOR][/B]Szykujcie się na bazar, już wkrótce, jak się ogarnę, bo jakieś szaleństwo "brakoczasowe" ogarnęło;). [IMG]http://image1.obrazki.org/httpiimgurcomarpmfgif.GIF[/IMG] -
Cudne wieści:multi:. [B]Asika5 - [/B]szacun za determinację i serce dla Mikiego:). Powodzenia w nowym domku - bądź szczęśliwy psiurze:loveu:. [quote name='psi']No i znów mój TZ mówi:c o Ty tak się szczerzysz do tego monitora???? [/QUOTE] U mnie to samo, ale częściej - po co oglądasz, a potem ryczysz:roll:?? Tym cenniejsze są chwile radości:).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='asika5']przykro mi ale dziś nie udało mi się uściskać Konika, nawet nie mieliśmy okazji zobaczyć się za kare spróbuje skrobnąć:eviltong:[/QUOTE] No widziałam, widziałam - szczęściarz z Mikusia:multi:. [B]Asika5 [/B]bardzo byłabym wdzięczna:loveu:, baaardzo prosiu:lol:. -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
dreag replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Widziałam dziś Foczulę z Pańcią w Faktach (o komórkach macierzystych):). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
A może ktoś by coś skrobnął:oops:;)? Jakoś ostatnio nie mam weny.... Proszę bardzo:mdleje:. Może ja nie umiem właściwie zachęcić??