Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='JamniczaRodzina.']Zolince się poszczęściło fajna ma rodzinkę :loveu:[/QUOTE] Tak ma fantastyczną rodzinę. Podobnie jak Krysia i inne, kazda z rodzin jest fajna i każda trafiła na takiego jamnika jak im pasuje.
  2. [quote name='Mattilu']Isadora, dzieki za zdjecia i filmik! Szkoda, ze zolw w kadrze sie nie zmiescil:loveu: A co to za cudny jamnior w Twoim awatarku?[/QUOTE] To moja kochana Ruda która 14 września pobiegła za TM :(
  3. Byłam dzisiaj u Pani Ani, wpłaciłam pozostałe 220 zł. Pikuś prosił aby pozdrowić Linkę Pikusiowe zabawy [video=youtube_share;j4kC-5eZlG0]http://youtu.be/j4kC-5eZlG0[/video]
  4. [quote name='Nutusia']Pikuś bardzo wydoroślał..[/QUOTE] Wydoroślał i urósł, a łatka na grzbiecie coraz bardziej ma kształt serca.
  5. [quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=4][B][COLOR=#add8e6][SIZE=6] ☁[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Fundacja SOS dla Jamników poszukuje Jamnika Pylasa[/COLOR][/B] [B][COLOR=#add8e6][SIZE=6]☁[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4]Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o kontakt - oddzwonimy[/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]O SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ PROSIMY WARSZAWSKICH KOCIARZY!!![/SIZE][/COLOR][/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]http://img33.imageshack.us/img33/6469/59lk.jpg[/url] [/QUOTE] Pylas wrócił do domu :) [QUOTE] Dziękujemy bardzo wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania Pylasa. Z przyjemnością informujemy że od dzisiejszego popołudnia jest już w domu. Zgłosiła się do nas Pani która "otrzymała" go od osób które się nim "zaopiekowały". Jeszcze raz dziękujemy.[/QUOTE]
  6. Pikusiowe zabawy [video=youtube_share;j4kC-5eZlG0]http://youtu.be/j4kC-5eZlG0[/video]
  7. Byłam dzisiaj u Fionki, wyściskałam, wymiziałam, to jest przekochana sunieczka. w ulubionej pozycji [URL="http://img163.imageshack.us/i/dsre.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/566/dsre.jpg[/IMG][/URL] tyle ciepła w oczach [URL="http://img42.imageshack.us/i/j6er.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6223/j6er.jpg[/IMG][/URL] cudowna łapinka Fioneczki [URL="http://img853.imageshack.us/i/kk69.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1558/kk69.jpg[/IMG][/URL] No i Moi Drodzy jak wiecie mam umowę z Pikusiem, zatem i Pikuś :) [URL="http://img834.imageshack.us/i/wc0r.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4444/wc0r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/aw4y.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8056/aw4y.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Nutusia']Podążajcie drogą tych trzech szczęśliwców powyżej, Jamniorki :)[/QUOTE] [quote name='elke']potrójna radość :)[/QUOTE] Zdjęcia z dzisiaj zrzucam i porządkuje, tak na szybko... wzruszył mnie dzisiaj jeden nowy, trochę podobny do Kofika. Uporczywie krate pocierał tak chciał do mnie wyjść (z głośnikami warto oglądać, aby miec pełen obraz) [video=youtube_share;CxwQ-0_6jTk]http://youtu.be/CxwQ-0_6jTk[/video]
  9. [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][SIZE=6]☀[/SIZE][/COLOR] NOWINKI PALUCHOWE [COLOR=#0000ff][SIZE=6]☀[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] adoptowane 3 jamniorki z naszej listy. Dzisiaj przywiozłam niestety "świeżą porcję". [B][SIZE=4]Piękna CZARNA - adoptowana[/SIZE][/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1458[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1458/1.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]ROZPACZAJĄCY KOFIK - już w domu. Miał kilka chętnych domków[/B][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1390[/url] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q75/559758_547494095315795_1373855841_n.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]I bardzo stateczny, grzeczny ARES - też już w domu[/B][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1461[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1461/1.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Następne "Paluszki" (dzisiejsze) w przygotowaniu. [/B][/SIZE]
  10. [quote name='Celina12']Zrobione-tyle razy ile można było.....obiecuję,że codziennie będę.....[/QUOTE] ja też[COLOR=#ffffff]........[/COLOR]
  11. [quote name='Gusiaczek'][URL]http://img845.imageshack.us/img845/2568/qegz.jpg[/URL] Jamnior+Wyżłowaty :multi::loveu:[/QUOTE] Wyżłowata też jest adoptowana (z poznańskiego schroniska)
  12. [quote name='Mattilu']Pewnie, trzeba znalezc ten najlepszy domek :)[/QUOTE] Znajdzie najlepszy z najlepszych. A ja dzisiaj będą miała przyjemność spotkania z Fionką. No i z Pikusiem z którym mam umowę :)
  13. [quote name='Celina12'][...] Czy KTOŚ mógłby przekonać Linkę,że ma swoje lata....jest JAMNIKIEM-więc i spać musi dużoooooooooooo.???????[/QUOTE] Chyba nie ma takich mocy :)
  14. Sie ma jamniorki :)
  15. aż się serce raduje
  16. [quote name='Ewa Marta']Masz rację Eluś, jeszcze nic nie jest przesądzone. Choć Fionka po wizycie u fryzjera wygląda pięknie (wiesz, bo ją widziałaś na własne oczy:-) ). Do tego przytulas z niej wielki. Pani Beata, która adoptowała Oli, a wcześniej myślala o adopcji Fionki powiedziała, że Fionka jest psiakiem typowym dla starszej osoby, ktora ma dużo czasu na głaskanie jej. Dużo w tym racji, tylko w tej chwili jeszcze nie mamy takich chętnych na jej adopcję. No nic, niedziela już jutro, zobaczymy.[/QUOTE] Dla mnie Fionka czy po fryzjerze czy przed jest piękna... wewnętrznie i zewnętrznie
  17. [quote name='Gusiaczek']Cieszę się, że zaglądasz do nas :)[/QUOTE] cały czas nie mogę się uporać :(
  18. [quote name='Matusz']Nie mogę się pozbierać... Nie ma już Tobiasza... niewydolność nerek wygrała. Tydzień na kroplowkach nic nie dał... jedynym wyjściem było ulzenie mu w cierpieniu..."Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest PIES... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest.....Tobi ;(( To nasze wspólne ostatnie zdjęcie... żegnaj mój najlepszy przyjacielu...[/QUOTE] Dopiero zauważyłam, ale ja tez świezo po śmierci mojej Rudej (w avku). [B]Mateusz co tu mówić/pisać, żadne słowa tego nie oddają... co czujemy Tobi ['][/B]
  19. Pannice razem :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/76/60164d8b582a3bc5med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Gusiaczek']Mój wątek pustoszeje, prawem czasu, ale z nadzieją proszę - zajrzyjcie ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-szuka-DS-lub-DT-na-już-!?p=21327013#post21327013[/URL][/QUOTE] Jeszcze zapełnimy :)
×
×
  • Create New...