-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Zolince się poszczęściło fajna ma rodzinkę :loveu:[/QUOTE] Tak ma fantastyczną rodzinę. Podobnie jak Krysia i inne, kazda z rodzin jest fajna i każda trafiła na takiego jamnika jak im pasuje. -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Isadora, dzieki za zdjecia i filmik! Szkoda, ze zolw w kadrze sie nie zmiescil:loveu: A co to za cudny jamnior w Twoim awatarku?[/QUOTE] To moja kochana Ruda która 14 września pobiegła za TM :(- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pikuś bardzo wydoroślał..[/QUOTE] Wydoroślał i urósł, a łatka na grzbiecie coraz bardziej ma kształt serca.- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=4][B][COLOR=#add8e6][SIZE=6] ☁[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Fundacja SOS dla Jamników poszukuje Jamnika Pylasa[/COLOR][/B] [B][COLOR=#add8e6][SIZE=6]☁[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4]Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o kontakt - oddzwonimy[/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]O SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ PROSIMY WARSZAWSKICH KOCIARZY!!![/SIZE][/COLOR][/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]http://img33.imageshack.us/img33/6469/59lk.jpg[/url] [/QUOTE] Pylas wrócił do domu :) [QUOTE] Dziękujemy bardzo wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania Pylasa. Z przyjemnością informujemy że od dzisiejszego popołudnia jest już w domu. Zgłosiła się do nas Pani która "otrzymała" go od osób które się nim "zaopiekowały". Jeszcze raz dziękujemy.[/QUOTE] -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Pikusiowe zabawy [video=youtube_share;j4kC-5eZlG0]http://youtu.be/j4kC-5eZlG0[/video]- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Fionki, wyściskałam, wymiziałam, to jest przekochana sunieczka. w ulubionej pozycji [URL="http://img163.imageshack.us/i/dsre.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/566/dsre.jpg[/IMG][/URL] tyle ciepła w oczach [URL="http://img42.imageshack.us/i/j6er.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6223/j6er.jpg[/IMG][/URL] cudowna łapinka Fioneczki [URL="http://img853.imageshack.us/i/kk69.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1558/kk69.jpg[/IMG][/URL] No i Moi Drodzy jak wiecie mam umowę z Pikusiem, zatem i Pikuś :) [URL="http://img834.imageshack.us/i/wc0r.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4444/wc0r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/aw4y.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8056/aw4y.jpg[/IMG][/URL]- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Podążajcie drogą tych trzech szczęśliwców powyżej, Jamniorki :)[/QUOTE] [quote name='elke']potrójna radość :)[/QUOTE] Zdjęcia z dzisiaj zrzucam i porządkuje, tak na szybko... wzruszył mnie dzisiaj jeden nowy, trochę podobny do Kofika. Uporczywie krate pocierał tak chciał do mnie wyjść (z głośnikami warto oglądać, aby miec pełen obraz) [video=youtube_share;CxwQ-0_6jTk]http://youtu.be/CxwQ-0_6jTk[/video] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][SIZE=6]☀[/SIZE][/COLOR] NOWINKI PALUCHOWE [COLOR=#0000ff][SIZE=6]☀[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] adoptowane 3 jamniorki z naszej listy. Dzisiaj przywiozłam niestety "świeżą porcję". [B][SIZE=4]Piękna CZARNA - adoptowana[/SIZE][/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1458[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1458/1.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]ROZPACZAJĄCY KOFIK - już w domu. Miał kilka chętnych domków[/B][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1390[/url] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q75/559758_547494095315795_1373855841_n.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]I bardzo stateczny, grzeczny ARES - też już w domu[/B][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1461[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1461/1.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Następne "Paluszki" (dzisiejsze) w przygotowaniu. [/B][/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek'][URL]http://img845.imageshack.us/img845/2568/qegz.jpg[/URL] Jamnior+Wyżłowaty :multi::loveu:[/QUOTE] Wyżłowata też jest adoptowana (z poznańskiego schroniska) -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Pewnie, trzeba znalezc ten najlepszy domek :)[/QUOTE] Znajdzie najlepszy z najlepszych. A ja dzisiaj będą miała przyjemność spotkania z Fionką. No i z Pikusiem z którym mam umowę :)- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Sie ma jamniorki :)
-
aż się serce raduje
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Masz rację Eluś, jeszcze nic nie jest przesądzone. Choć Fionka po wizycie u fryzjera wygląda pięknie (wiesz, bo ją widziałaś na własne oczy:-) ). Do tego przytulas z niej wielki. Pani Beata, która adoptowała Oli, a wcześniej myślala o adopcji Fionki powiedziała, że Fionka jest psiakiem typowym dla starszej osoby, ktora ma dużo czasu na głaskanie jej. Dużo w tym racji, tylko w tej chwili jeszcze nie mamy takich chętnych na jej adopcję. No nic, niedziela już jutro, zobaczymy.[/QUOTE] Dla mnie Fionka czy po fryzjerze czy przed jest piękna... wewnętrznie i zewnętrznie- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Cieszę się, że zaglądasz do nas :)[/QUOTE] cały czas nie mogę się uporać :( -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']Nie mogę się pozbierać... Nie ma już Tobiasza... niewydolność nerek wygrała. Tydzień na kroplowkach nic nie dał... jedynym wyjściem było ulzenie mu w cierpieniu..."Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest PIES... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest.....Tobi ;(( To nasze wspólne ostatnie zdjęcie... żegnaj mój najlepszy przyjacielu...[/QUOTE] Dopiero zauważyłam, ale ja tez świezo po śmierci mojej Rudej (w avku). [B]Mateusz co tu mówić/pisać, żadne słowa tego nie oddają... co czujemy Tobi ['][/B] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Mój wątek pustoszeje, prawem czasu, ale z nadzieją proszę - zajrzyjcie ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-szuka-DS-lub-DT-na-już-!?p=21327013#post21327013[/URL][/QUOTE] Jeszcze zapełnimy :)