-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Może uda Ci się zrobić jej lepsze zdjęcia:-) Może choć na chwilę w końcu stanie:-)[/QUOTE] Będę oczywiście próbowała -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
A ja odwiedzę Emi, a ja odwiedzę Emi, a ja odwiedzę Emi :loveu: -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Chciałam jeszcze podziękować Isadorze za pomoc:-) Dzięki rekomendcji i Pomocy SOS dla jamników mamy maleńką pod opieką:-)[/QUOTE] Dal mnie sama przyjemność i absolutna pewność, że Emi trafiła najlepiej jak mogła. A współpraca z Wami i Wasz sposób działania powinien być przykładem dla wielu tzw zrzeszonych. -
[quote name='Celina12']Linusia-to Linusia. Lubi sobie pospać w łóżku do 9-10,dzis wyczuła jednak,że wstaję po to aby Jej zwiać.Czuje,że idę do szpitala.Jak ja wytrzymam do popołudnia wiedząc,że Ona biega po domu i mnie szuka-nie jedząc,pijąc ,nie śpiąc.:-(.Wtedy nie reaguje na nikogo i na nic. najszczersza, najprawdziwsza miłość a to zdjęcie jest przesłodkie
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Witaj Emi, jak znam życie poznam ciebie osobiście :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUTA93']Absolutnie nic. Żadnej informacji. Żadnego telefonu. Zapadł się pod ziemię. To przecież centrum Gdyni...[/QUOTE] matko kochana :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='RUTA93']Dzięki Bernadko! Ja tu w strasznych nerwach od wielu godzin, a jego hodowczyni, od której wyjechał w listopadzie, w jeszcze gorszym stanie i w dodatku 700 km od miejsca zaginięcia. Najgorsze, że ciągle NIC nie wiadomo, mimo, że pies miał adresówkę i intensywna akcja poszukiwawcza trwa w zasadzie od chwili, gdy przestraszył sie dużego psa biegającego luzem i smycz wysunęła się z ręki jego pani. Kamień w wodę :-([/QUOTE] Czy coś wiadomo o psiaku? -
nie sposób odmówić
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
o tu mnie jeszcze nie było -
to zdjęcie wymiata [IMG]http://images65.fotosik.pl/484/133c54cb05b98c2fmed.jpg[/IMG]
-
Pajuchna pamiętam odwiedzam
-
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
Isadora7 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
serce się raduje -
cuuuuuudne posłanie
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Isadora7 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lusieńko ['] -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
musiało być wesoło :) -
Usiłowaliśmy ubrać Borsa w damski sweterek i się obraził, powiedział ze chłopaki będę się z niego śmiać. Strzelił focha co widać na fotach po minie. Zrobię chmurki i wrzucę na fejsa. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8480/ry6b.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9624/g6rz.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6161/xq75.jpg[/IMG]
-
Jak jade do hoteliku to jamniory dostają amoku. na powitanie skaczą jakby się ścigały który mnie pocałuje w nos. Wieszaja sie jak wisienki, uspokoić nie sposób. jedno przez drugiego podstawia się ze bym witała. To sie nie da opisać, poproszę w hoteliku to nagrają filmik. Dlaczego to pisze, bo miałam serdeczny zamiar pokazać ładnie sponsorom jak wyglądają jamniki w sweterkach. Wyszlo jak wyszło, one za bardzo chciały być u mnie na rekach, głowie, kolanach. Na początek Borys i próby założenia sweterka zakupinegopo przez[B] kaerjot[/B] i efekty. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6285/n0jv.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1262/62mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1107/x7hd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/6462/pyfm.jpg[/IMG]
-
[quote name='werenn']Marcel wraca do formy - kupki są już normalne, za to stawia je gdzie chce. Ostatnio znalazłam jedną za kanapą. Jak tam wlazł i zrobił to już pozostanie jego tajemnicą. Za to problem jest ze wskakiwaniem na kanapę. Juz m to nie wychodzi tak jak kiedyć i tylne łapki czasem się plączą. Wiek robi swoje.[/QUOTE] Ja się zastanawiam czasem przy wielkim sprzątaniu jak znajdują się pod szafami tabletki luminalu. Wsadzam zawinięte w pasztecik, serek - głęboko do pychola, przytrzymuję chwilę, rozdziawiam paszczękę i nie ma nic. No więc jak się znajdują w tak dziwnych miejscach.