Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Mattilu']Nie zarywam, bo za daleko mieszkam, tylko Tobie radzę lebiego. Żebys sie kiedys nie zdziwil. Mięśnie to nie wszystko - do kobity trzeba z wyczuciem :cool3:[/QUOTE] Ty mnie będziesz uczyć jak mam laski zarywać? Tylko nie lebiego bo ci zrobię jesień średniowiecza. Rambo zulik z Gibalaka Ganga szykuje bazarek z legowiskami i nosidełkami jamniczymi. Kilka przykładów poniżej więcej będzie na bazarku, w tym torba do przewozu samolotem. [URL="http://img401.imageshack.us/i/zrzn.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7004/zrzn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img855.imageshack.us/i/27on.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2217/27on.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/zids.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2159/zids.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/8gbj.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7913/8gbj.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Mattilu']Te Rambo, hamuj pieta, bo ja tez zaden latek, tylko uczciwy warsiawiak z dziada pradziada. Mnie sie tylko rozchodzi o to jak taka delykatna kobieta jak Ganga sobie radzi z takim nerwowym gosciem jak Ty.[/QUOTE] Słuchaj jeżeli myślisz że zarwiesz Gangę to ci sie nie uda. Ona uwielbia takich przystojniaków napakowanych jak ja. Rambo paker.
  3. [quote name='Mattilu']Ganga to prawdziwa dama:-) Ja nie wiem, jak sie ona dogaduje z takim warszawskim cwaniakiem jakim jest Rambo ;-)[/QUOTE] Ej ty tam, bo wywołam ciebie na solówe na sadurku. Ja prawdziwy warsiawiak jestem, taki z Grzesiuka i Tyrmanda a nie słoikowy. No więc mi nie fikaj bo jak na warsiawiaka przystało honorowy jestem. Sznapsbarytonem z charakterystycznym śsz syknął Rambo:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  4. Linuś ja to mam focha, nie tak sie umawiałyśmy jak wyjeżdżałas z Warszawy. Bądź uprzejma dotrzymać słowa, że będziesz zdrowa i nie będziesz martwić Selin.
  5. [quote name='Ellig']Widzę,ze dobrze sie tu dzieje, moj ulubieniec juz w domku [URL]http://img545.imageshack.us/img545/1372/o4mb.jpg[/URL] Jasiu, lapie za serce od pierwszego wejrzenia :)[/QUOTE] Twój ulubienie pierwszej nocy w domu zakradł się do kuchni i opędzlował garnuszek rosołu :), czy wszystko w normie. Generalnie dobrze sie zapowiada jak pisz: [QUOTE] Witam, Supeł to teraz Grafen. Chyba się już zaaklimatyzował, a w każdym razie robi duże postępy. Temperament ma coraz bujniejszy, próbuje zostać prezesem stada i okolicy, najchętniej cały czas by się bawił, a przy tym jest nieprzeciętnym żarłokiem - rzeczywiście smakuje mu Festiwal, ale je również jabłka, banany i co mu wpadnie (zaniechał już na szczęście zwiedzania śmietników). Ma już swoją książeczkę zdrowia, jest odrobaczony i we wtorek będzie szczepiony (przechodzi mu też kaszel, który mnie niepokoił, ale był chyba nerwowy bo płuca i oskrzele ma czyste). Nauczył się reagować na pierwszą komendę – siad (do tego stopnia, że wszędzie za mną chodzi i ostentacyjnie siada, żeby dostać ciasteczko). Załączam kilka zdjęć, zrobionych w tych nielicznych chwilach, kiedy nie biega i nie skacze. Pozdrawiam ICC [/QUOTE] Jasiu na zdjęciach łapie a w rzeczywistości jeszcze bardziej. Przyznam ze z godnością szlachcica znosi swój los.
  6. [quote name='anica']Jasiu, cudny jesteś :loveu: brat bliźniak mojej Jasi.... ale pycholek ma taki.... taki męski ;)[/QUOTE] I on jest taki elegancki, ułożony, taka szlachciura jamnicza.
  7. Jasieńko lukrowana panienko kochamy ciebie wcale nie maleńko raduj nas swoim fotkami i bądź tu często z nami [IMG]http://images65.fotosik.pl/696/8d666015072b1676med.jpg[/IMG]
  8. [quote name='gluchypies']Wspaniała informacja, lecę poczytać na FB :loveu:[/QUOTE] na FB jeszcze nie ma szykuję dopiero reportażyk, chciałam odczekać pare dni dla pewności. Drifcio był bardzo zżyty z nami i ma ADHD do 100 potęgi obawiałam się czy da radę
  9. [quote name='Sarunia-Niunia']No widzę, że tu prawdziwa fotkowa uczta:) Ganga jest rewelacyjna w swoich kreacjach, a i Rambuś nieźle sobie poczyna z pluszakiem;) Piękne te długowłose stoliczne Jamnioreczki:loveu: - przytulaski:)[/QUOTE] Zrobić zdjęcie Rambiemu graniczy z cudem i jest porównywalne do możliwości strzału w Lotto. Tego miśka kupiłam w sklepie z używaną odzieżą, bo miał na sobie czapkę i kapotkę z napisem POLICJA. Czapkę jak widać i kapotkę założyłam Gandze, a misiek zostal oddany Rambusiowi. On uwielbia pluszaki i... nie niszczy. Ganga to urodzona celebrytka, ona autentycznie pozuje, bez smaczków, bez łapówek... po prostu pozuje.
  10. A ja ide na emeryture i szukam miejsca
  11. [quote name='anica'].... Ganga to lepiej.......... leć do Rio :eviltong:[/QUOTE] I tak zrobię, ja juz się nawet na podróż ubrałam. Ganga. [URL="http://img850.imageshack.us/i/a8ng.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1337/a8ng.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/v23a.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1448/v23a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img33.imageshack.us/i/z34q.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1916/z34q.jpg[/IMG][/URL]
  12. Smutne to że żyją tak krótko. A Ruda nie dała mi szans nawet na patrzenie jak gaśnie (może to i dobrze) tylko było pyk i iskierka zgasła.
  13. Zaglądam codziennie, czasem piszę. No to piszę chciałabym zajrzeć do Ciebie i zobaczyć ze jest sweetaśnie... no ale czy ja wiem? Czy to byłabyś Ty?
  14. [quote name='keakea']Duża dziękuje za dobre chęci, postara się to ogarnąć sama, a wsparcie duchowe się przyda :) Rulon wyjaśniający[/QUOTE] Rulon chopie to choć duchowo czuwaj. Rambo też duchowo czuwający
  15. My też chcemy, zaraz zrobimy histerię Dorocie, chcemy tak jak Linka. Boni & Clyde uuuuupssss Rambo i Ganga
  16. Ej Harek tak fajnie wyglądasz w tym sweterku a takie robisz problemy
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Isadoro piszę tutaj, żeby nie zaśmiecać wątku jamniorów w potrzebie :) dziękuję za informację, nie znalazłam Twojego maila, więc próbowałam się skontaktować tylko za pośrednictwem PW. Jak wpłata poszła w piątek to nie ma problemu - ciacha w poniedziałek polecą do Ciebie :) pozdrawiam cieplutko Ciebie i całą Twoją gromadę![/QUOTE] Wchodzisz w profil i kilkasz opcje wyślij maila i pokazuje się adres mailowy :
  18. Pensjonariuszka Fundacji SOS dla Jamników KAJA w taksówce, z najnowszego bazarku[URL="http://img30.imageshack.us/i/u5q4.jpg/"] [/URL] [URL="http://img809.imageshack.us/i/wuns.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2773/wuns.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://img191.imageshack.us/i/6hc2.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8215/6hc2.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://img34.imageshack.us/i/fm9t.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/448/fm9t.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img21.imageshack.us/i/6jr0.jpg/"] [/URL] [URL="http://img547.imageshack.us/i/nzt8.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6087/nzt8.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/tai3.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3457/tai3.jpg[/IMG][/URL]
  19. Pensjonariusz Fundacji SOS dla Jamników DAFIK w taksówce, z najnowszego bazarku [URL="http://img28.imageshack.us/i/b0pm.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2407/b0pm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/tjgb.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1066/tjgb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/mifc.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5860/mifc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/qgwv.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/429/qgwv.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zjawiskowa uroda. Będę jutro na Paluchu, to jak wcześniej skończę i Ania będzie zajrzę obejrzę to cudo.
  21. U nas niedawno znalzla dom 100-letnia Bunia i Drifter vel Mały Książe. Po roku czasu. Melvin też trafi na Swój Dom.
  22. [quote name='werenn']Marcel koniecznie chciał się przedostać za Tęczowy Most. Musieliśmy go usilnie przekonywać, że jak to zrobi, to kto będzie tu dyscyplinował Bonda? Sama nie dam rady. No i Marcel na razie odpuścił sobie głupie pomysły i nadal pokazuje młodemu, kto tu rządzi. Ale strach był...[/QUOTE] O rety marcel limit wyczerpany. masz jeszcze czas. Nie powtarzaj tego numeru.
  23. Pikuś na zawsze jesteś w sercach [']
  24. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Isadoro7 piszę tutaj bo masz zapchaną skrzynkę - czy możesz zwolnić trochę miejsca? Czekam na wpłatę od Ciebie z bazarku z ciastkami a nie dostałam od Ciebie, żadnej informacji w tej sprawie od 20.02. Będę wdzięczna za informację:)[/QUOTE] Wpłata poszła w piątek. Jakby co w podpisie jest mój wątek. Musze trochę wyciszyć zaproszenia na bazarki, bo mam ich dziennie i ponad 30 i właśnie uciekają takie informacje jak Twoja (mało nie wyrzuciłam, otwieranie tylu privów żeby zobaczyć czy cos istotnego jest troszkę czasochłonne). Dlatego w najbliższym czasie nie wyczyszczę skrzynki. Mój mail jest ogólnie dostępny. A na bazarki i tak zaglądam bo mam świadomość, że są potrzebne.
×
×
  • Create New...