Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Gusiaczek']Celinko, jestem po parodniowej nieobecności. Kochana, miłości od Ciebie się uczyć, to zaszczyt. Przytulam serdecznie[/QUOTE] Lepiej bym tego nie określiła. Tak dokładnie jest.
  2. Kacperku pamiętamy, od września jest z tobą moja Ruda. Tęsknota i kłucie w sercu nie mija :(
  3. [IMG]http://i40.tinypic.com/igepuv.jpg[/IMG]
  4. oj tak Fryga jej pasuje :)
  5. kapitalna fotka [IMG]http://www.iv.pl/images/45786506512063904397.jpg[/IMG]
  6. [quote name='bianka0']Wszystko jest na dobrej drodze, beton prawie skruszony. Isadoro, jeżeli mała ma chętnych do adopcji i miałaby dobry dom, to nie sugerujcie się moim zauroczeniem. Ja to całkowicie rozumiem, a miejsce dla staruszki jamniczki na pewno się nie zmarnuje, będzie następna jakaś sunia w potrzebie.[/QUOTE] Wiem, ze miejsce sie nie zmarnuje, a być może będzie jeszcze bardziej potrzebujaca. Ajcha jest zdrowa, czysta, kontaktowa, absolutnie grzeczna no i znalazł się dom naprawdę fajny. Ajcha teraz Zula zamieszkała na Ursynowie. Ma za koleżankę 2,5 letnią jamniczkę długowłosą. Dziewczynki mają w domu swoje legowiska, budki, mnóstwo zabawek i pełną swobode co do miejsca spania. Na wydarzeniu więcej gorących zdjęć. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1560776_10201388755497055_2027099106_n.jpg[/IMG] [quote name='bianka0']Jeszcze jedna dobra wiadomość, jeden z moich podopiecznych w hoteliku - Kubuś pojechał dzisiaj do nowego domu :lol: [/QUOTE] I oby już to była jego przystań na zawsze [quote name='bianka0']Witaj pajda :lol: A to Goliacik proszący wzrokiem o rzucanie piłeczki [IMG]http://images65.fotosik.pl/614/d6f745d0272a485emed.jpg[/IMG] [/QUOTE] jego spojrzenie rozwala, , kochany Goliacik mój ulubieniec.
  7. [quote name='Ewa Marta']Byłam dzisiaj u Emi:-) Wieczorem zgram zdjęcia i filmiki:-) Teraz jestem w pracy i staram się nadrobić 3 godziny, które miałam przeznaczyć na pracę, a przeznaczyłam na zabranie Zuli do weta i na pobycie z pozostałą częścią stadka u Ani:-)[/QUOTE] czekamy :)
  8. [quote name='Ayame Nishijima'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250601-jamnikowata-rudziudka-Pandorka-wciąż-czeka-schronisko-BP"][IMG]http://imageshack.com/a/img36/8409/zyt2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] śliczny banerek
  9. nie mam jak pomóc ale podniosę i roześlę tu i tam
  10. [quote name='majqa']Kaloszki o lepszej przyczepności niż dotąd posiadane zakupione. ;-) No co słychać, no co słychać... Łażę z podlecami, bo inaczej schody okupują. I pomyśleć, że kiedyś lubiłam zimę. :evil_lol:[/QUOTE] jak można zime lubić, nigdy nie lubiłam
  11. tak Emi jest całuśna na maksa
  12. [quote name='kinga_kinga7']dzięki cioteczko,a ja dzisiaj zamówiłam bannerek dla dziewczynki ![/QUOTE] super trzeba dziewczynke pokazywać
  13. [quote name='kinga_kinga7']no cichutko :( mam troszkę tych wątków i nie wyrabiam,zaproszenia na bazarki :shake: kto mógłby pomóc porozsyłać Pandorkę?[/QUOTE] Cos pomyśle aby ją rozesłać
  14. tak ta fota powala, aż powtórzę [IMG]http://images52.fotosik.pl/229/6c681b29789138f5med.jpg[/IMG]
  15. Celinko dostarczyłaś na wieczór ogromną porcję wzruszeń i wspomnień. Łza sie kreci w oku. I tak bardzo chcialoby sie przytulic te wszystkie co są już w innym świecie.
  16. Cichutko u Pandorki coś trzeba wymyślec aby było lepiej
  17. ależ on jest fajny
  18. Lineczko kochana, dzisiaj stwierdziłam, że jesteś kawał baby. Sama zobacz na Lenę, waży 2,8 kg. Zrobiłam też fotę prz litrowym kartonie mleka. Linko ona ma tylne łapki sparaliżowane (po wypadku) a zasuwa jak pershing. Zobacz jakie ma otarcia na łapinach (tylnych). Lineczko będziesz nad nią czuwać medialnie ja szykuję wydarzenie.
  19. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']"Eksponat" odesłałam. Pewnie już dotarł, więc może cioteczki, które już go miały w rękach, podzielą się swoimi wrażeniami:diabloti: "te dziwne mury":mdrmed: to moje mieszkanie, zdjęcie na parapecie. Nie każdy musi znać zapach i opakowanie, ale sugerowanie mi, że mam do czynienia z oryginałem, i inne wywody na temat, przemilczałam i wysłuchałam przez telefon i na dogo wyłącznie przez grzeczność. Mam dziwne wrażenie, że to właśnie cioteczki wyznają zasadę, że najlepszą obroną jest atak. [SIZE=3][B]Życzę cioci Isadorze7, żeby miała takie opisy fantów, jak moje, w szczególnosi tych jubilerskich[/B][/SIZE][/QUOTE] Kasiu nie rozmawiałyśmy przez telefon. Dzięki za życzenia, mam nawet przykłady tych "super opisów" na Twoim bazarku do którego link dałam w poprzednim poscie - czyli srebro to srebro i już, próba zbędna - zawieszka to zawieszka a czy ona ma 7×4 czy 3×2 to doprawdy nieistotne - torba ma kieszenie, jest zielona a wymiar? A po diabła to komu jest torba i tyle itd itd podsumowując zacytuję gametę [QUOTE][B][COLOR=#ff0000]Ania poczuła się dotknięta tym, że post został zamieszczony tutaj, zamiast tam, gdzie powinien się znaleźć - czyli na jej bazarku, albo na pw. Ten wątek to jest ostateczność a nie pierwszy krok z wielu. [/COLOR]I tak jak inni uważam, że powinna być adnotacja o wyjaśnieniu sprawy, skoro już tu się znalazł.[/B] [B]Czemu miałaby pisać "nie wiem czy oryginalny" skoro jako oryginał kupiła? [/B]Czemu miałaby wysyłać oryginalnie zamknięte perfumy do sprawdzenia? Czy kupując w przykładowym Rossmannie ktoś Ci pozwoli rozpakować i sprawdzić? Ja wiem, że nie. Przez takie idiotyczne zachowania odechciewa się pomagania. Mi już się dawno odechciało jakiejkolwiek dogodziałalności. I nie tylko mi. PRZYKRO ŻE "DOGOCIOTECZKI" NA PW POTRAFIĄ NAPISAĆ ŻYCZENIA ŚMIERCI CZY CHOROBY, ALE NIE POTRAFIĄ WYJAŚNIĆ PROBLEMU. Kręcenie afer - to jest sedno dogo. [/QUOTE] pozdrawiam serdecznie i zmykam. Dla mnie EOT w temacie. PA.
  20. [quote name='3 x']a.piurek czytałam co pisała Katarzyna Starkiewicz i w moim odczuciu nie wyszło tak, że celowo odwaliliście bubel, żeby pozbyć się wadliwego fantu odebrałam to tak, że po prostu pyta sie co zrobić nie szukałam na którym to było bazarku bo mnie to nie interesowało dopiero pozniiej widzialam na bazarku, że wyjaśnione nie wiem czmu nie zwróciła się od razu do was ale to że napisała tutaj przynajmniej w moim odczuciu nie oznaczało napietnowania was jako oszustów i naciągaczy[/QUOTE] To może ja napiszę. Moje odczucia? Gdyby zwyczajnie zapytała na bazarku tylko (że nie wspomnę o tym że można było tylko na priva) to nie odczułabym tego jako napiętnowanie. Rozumiem gdyby tygodniami czekała na odpowiedź. Ale dla mnie od razu jak to Ania okresliła "zadymienie" na wątku [B]notorycznych niepłacących[/B] odczułam jako celowe działanie i póki co tak uważam. Chociażby dlatego zę nie padło tutaj choćby zwyczajne "sprawa wyjaśniona". No i te zdjęcia każde praktycznie w kolejnym poście jak w tabloidzie nakręcamy atmosferkę. W tle mury jakieś dziwne. Jakby nie wystarczył jeden post. [quote name='rozi']Zawsze było tak, że perfumy produkowane na "gorsze" rynki odbiegały od oryginału, najdroższe komponenty zastępowano tańszymi. Jeśli ktoś miał wcześniej do czynienia z prawdziwymi i nie miał kataru, to to zwyczajnie czuł. Już w latach 80-tych sprowadzałam sobie z Francji Shalimar, bo w Peweksie były do niczego. Do niczego dla mnie, skoro już wywalałam tyle pieniędzy. Trzeba po prostu napisać, że towar kupiony w Rossmanie, wtedy osoba kupująca świadomie podejmie decyzję.[/QUOTE] [B]Nie popadajmy w paranoje, ja nie będę odpytywać Darczyńców gdzie zakupił towar. Dostaje od zaufanej osby to raz, dwa dostaje zafoliowany. Ciekawe jaki cyrk będzie ja zaczniemy odpytywać Darczyńców o "metryki" fantów. Może jeszcze zaświadczenie że paserami nie są? Wymagając od innych dajmy to samo z siebie.[/B] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Na aktualnym bazarku Kasi Starkiewicz [FONT=Tahoma]dla Fundacji S.O.S. dla Zwierząt prowadzącej schronisko PSIA CHATA[/FONT] dokładność opisu też wymaga wiele do życzenia. A autentycznie przymierzam się do zakupów, no to zadałam rzeczowe pytania. [/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250477-Styczniowe-super-fanty-na-SCHRONISKO-PSIA-CHATA-do-02-02-21-59?p=21823119#post21823119[/URL] Jest mi bardzo przykro że tak się stało, tym bardziej że wszystkie parfumy wtedy zakupione są ok. [B]Szkoda w tym wszystkim sapania z oburzenia że ktoś nie zna zapachu Chanel5[/B] (juz jak widzę jak tu wszyscy tak autentycznie znają, nazwe tak ale zapach nie uwierzę). Ja juz pisałam na watku że [B]owszem książki, wydawnictwa, literaturę odróżniam. I nie sapię z oburzenia że inni nie odróżniają czyli nie czytają.[/B] I to jest dla mnie w tym tez smutne - chórek oburzonych że ktoś nie zna zapachu Chanel5. Padła iskra, a właściwie kilka (jest kilka postów na ten "okrutny szwindel perfumiarski" okraszonych ilustracjami. [B]I tyle ode mnie więcej pisać w temacie nie będę. Z mojej strony wyjaśnienia padły, Darczyńca również. nadal nie widzę choćby wyraźnego "SPRAWA WYJAśNIONA" że nie wspomnę o usunięciu postów a jeżeli już zostawienie jednego. [/B] [B]ps[/B] i owswiadczam że nie odczuwam potrzeby poznawania oryginalnych zapachów a w zasadzie wpadania w chórek niczym na pochodach 1-majowych za komuny i wołanie "Wiesław, Wiesław" zatem nie będę wołać "znam zapach chanel5" ja wiem że to marka-klasyk i tyle wystarczy. Zapachu znać nie muszę. Wstydzić się tego że znam nie ma powodu. Bo znajomość zapachu (autentyczna a nie okrzyki w chórku) to nie koniecznie znajomość, często to po prostu snobstwo szczególnie jak się skanduje z innymi. Dla mnie tenisówki z pomalowanymi na czerwono spodami mogą być "labutinami" i nie mam z tym problemu. [SIZE=3][B]Kończąc - pozdrawiam wszystkich serdecznie i bezzapachowo. Smrodek już tu był, wiec dokładać nie będę. Buziaki Cioteczki [/B][/SIZE]:)
  21. [quote name='bianka0']Mała jest śliczna, myślę że może mieć ze 12 lat. DIF przesłała mi zdjęcie jej ząbków. Dla nas ten wiek nie ma znaczenia, ale dla osób postronnych lepiej napisać 10 lat, tym bardziej że wcale nie ma pewności co do jej wieku. Pamiętam jak zobaczyłam Poleńkę w hoteliku u Kikou, pomyślałam że taka śliczna malizna szybko znajdzie domek. Patrzyłam, obserwowałam i pokazywałam jej zdjęcia rodzinie. Ktoś nawet na krótko się nią zainteresował, więc dalej czekałam. U mnie jest już dużo psów, więc nie byłam pewna czy holly101 uzna mój dom za odpowiedni dla Poleńki. Ale po miesiącu zaryzykowałam i to widocznie było przeznaczenie, Maksymilian101 przywiózł nasze kochane Dyndadełko. Wczoraj pokazałam mężowi zdjęcie suni, oszukując że to zdjęcie Poleńki, przyznał że jest bardzo podobna do niej.[/QUOTE] No a jak z betonem? Kruszeje? Jej wieku nie będe ukrywała, jezeli uznam że ma 12 lat to będzie 12 lat. W poniedzialek będe ponownie teraz jest juz mniej zestrsowana wiec pogadam z i zapytam Ajchę o wiek :)
  22. [B]O rety jaka to już duża i śliczna pannica[/B] [video=youtube_share;6pmuk1TQLUo]http://youtu.be/6pmuk1TQLUo[/video]
×
×
  • Create New...