-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Mika31']to już 11 miesięcy od kiedy nie ma Pikusia i Maksik coraz słabszy :-([/QUOTE] Przytulam serdecznie
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
noooo a co to znaczy? deszcz? -
[quote name='Mika31']mój Maksik całą noc wędrował od 23 na zmianę go nosiliśmy , do łóżka na dwór na posłanko fotel kanapę z góry na dół do 6 rano[/QUOTE] oj co go tak nosiło?
-
Abi - młoda Mamusia z łańcucha już we wspaniałym DS!!!
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Może jutro jak "paluch" oblecę podejdę -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']jamniś 364/14, Maksio, chudnie z dnia na dzień coraz bardziej, ma wpisane 10 lat, 8 kg, jest w geriatrii [/QUOTE] Odwiedzam biedaka jak jestem, ale póki co tylko tyle, szukamy. Pomożemy domowi. Kilka fotek z jego "komnat" [URL="http://img69.imageshack.us/i/ug9b.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9707/ug9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/aj1r.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5861/aj1r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/69yn.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3918/69yn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/0sgq.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5724/0sgq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img841.imageshack.us/i/iv8j.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4360/iv8j.jpg[/IMG][/URL] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']To my trzymamy kciuki i dołączamy do czarów coby było dobrze i jeszcze lepiej .[/QUOTE] i my również -
więcej na wydarzeniu: [URL="https://www.facebook.com/events/815485481798373/?ref=29&ref_notif_type=like&source=1"]https://www.facebook.com/events/815485481798373/[/URL] Zdjęcia z 22 marca suni z postu powyżej [URL="http://img41.imageshack.us/i/vwlh.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1972/vwlh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img89.imageshack.us/i/6ftr.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1289/6ftr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img855.imageshack.us/i/3iao.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8086/3iao.jpg[/IMG][/URL] z drugiego aparatu [URL="http://img853.imageshack.us/i/l5yf.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7761/l5yf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img34.imageshack.us/i/z3tm.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9986/z3tm.jpg[/IMG][/URL]
-
Sunia w typie jamnika szorstkowłosego zabrana z jednego ze śląskich schronisk. Co przydarzyło się tej jamniczce, że w stanie tak przerażającym, że nie sposób było rozeznać płeć, a sierść była tak „zadredziona” i sfilcowana że zabiegi kosmetyczne trwały kilka godzin? A maszynki groomerskie się zagrzewały. O smrodzie i pazurach na 4 cm nie sposób nie wspomnieć. Zobaczyliśmy ja za kratami, przerażoną, z wiszącymi na dredach ekstrementami i przeróżnymi śmieciami. Czego tam nie było… Po „dokopaniu się” poprzez kłębowisko dredów do właściwego psa zobaczyliśmy urocza sunie w typie jamnika szorstkowłosego. Drobną i mega cierpliwą. Przez wielogodzinne zabiegi przeszła spokojnie jakby wiedziała że to jej ulży. Naszym oczom ukazała się przeurocza sunia, ogonek kręcił chińskie chorągiewki, a ona patrzyła oczami anioła. Jest bardzo przyjazna i ewidentnie domowa. Zapewne bez odpowiedzi zostaną pytanie DLACZEGO? i JAK? Daliśmy suni na imię RENIA. więcej na wydarzeniu: [URL="https://www.facebook.com/events/815485481798373/?ref=29&ref_notif_type=like&source=1"]https://www.facebook.com/events/815485481798373/[/URL] Zdjęcia z 16 marca po przyjeździe suni. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9186/43sv.jpg[/IMG] pazury średnio 4 cm [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1277/kmbjm.jpg[/IMG] w schronisku [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5133/5nvo.jpg[/IMG] zdejmowanie "walonek" [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6577/gs62.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6308/mvbq.jpg[/IMG]
-
tez wpadłam pozdrowić
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Dzisiaj Daglas czuł się kiepsko i nie chciał jeść :-( Zawsze cieszył się do mnie, a dzisiaj nawet nie podszedł kiedy do niego przyszłam.. Póki co wyciągnęłam go z boksu do gabinetu, żeby poobserwować co jest grane, może to był tylko słabszy dzień...[/QUOTE] No niefajnie :( -
Ale fajny chłopunio
-
[B]Ja pierniczę... nie wiem co napisać (już na bazarku widziałam) [/B] Nooo niezła z Ciebie laska :) [IMG]http://i57.tinypic.com/29xiv4m.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Olsztyn Kolejne jamnikowate (nie)szczęście. Chłopak jest przecudny! Lolek jest małym jamnikowatym panem w średnim wieku. Ma ok 8 lat. Loluś początkowo jest troszkę nieufny i nie pewny. Jednak gdy kogoś pokocha to na zabój. Pokochał Emilę, która pracuje na kwarantannie i nie odstępuje jej na krok. Jest grzeczny i przyjazny. Loluś ma stary uraz oczka na które niestety nie widzi i wybite przednie ząbki. Mimo trudnych przeżyć z przeszłości nadal kocha ludzi. Loluś jest żywym i wesołym psiakiem. [/QUOTE] Ale cukiereczek śliczny -
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
Isadora7 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
uroczy psiak -
Ta dwójka wymiata, ale idę o zakład, że rządzi to mniejsze :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vqeFXs82qvc/UyV05uSdxrI/AAAAAAAALhE/91UIZPAdKQQ/s640/DSCF5689.JPG[/IMG]
-
[quote name='Celina12']Mało mamy czasu na ten wątek, Linusia po ciężkiej operacji powoli dochodzi do siebie a Dumcia i Fokusik grzeczni do bólu [/QUOTE] Bo sa mądre i wiedzą ze musza być podwójnie grzeczni [quote name='Celina12']Fokus jak każdy chłop - wstydu ni ma :evil_lol: :diabloti::diabloti: Siedzę i wysyłam moce Linusi [/QUOTE] Te moce przechodzą nie tylko do Linusi są tak silne
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasieńko jak ty ładnie wyglądasz, słoneczna Jasieńko