-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='xxxx52']Isydora 7-dlaczego tak mlodo piesek umarl?[/quote] [SIZE=3]Nowotwór :([/SIZE] [url]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/url] Odszedł 6 sierpnia 2002 roku, do dziś jak wpominam i pisze to łzy mi lecą. On wiedział. Na kilka godzin przed śmiercią, byliśmy na kroplówce. Przyszła pani z torbą szczeniaków jamniczków długowłosych i ich mama. Dzieciaki przyszły na pierwsze odrobaczanie. Edunio jak nigdy podszedł do nich i bardzo zagladał do torby i patrzył na mnie co chwila. Nigdy przez cale lata Edi nie podchodził do innych psów. On wiedział, wiedział co sie ze mną będzie działo. Po śmierci jak go pochowałam wylądowałam u lekarza, który koniecznie chciał mnie położyć do szpitala. Bał się o serce. A ja nie zgodziłam się, poszłam do wetków i wyprosiłam adres tej pani z maluchami. Od 8 sierpnia 2002 roku Rambo jest u mnie :). To była trafna decyzja, niemniej jednak wspomnienie o Eduniu nadal boli i wywołuje płacz. Rambo jest też kochany, wspaniały, aż sie boję , że kiedyś nadejdzie rozstanie. Przy moim charakterze będzie jeszcze gorzej niż przy Edim.
-
[quote name='Matusz']bo najważniejsze jest to, żeby jamnika znosić ze schodów, wchodzić może, bo kręgosłup zachowuje się w takiej sytuacji normalnie[/quote] Dokładnie tak postępowałam z Edim i teraz z Rambo. Edi miał 11,5 roku jak odszedł i lekarz nie mógł sie nadziwić że to jedyny jamnior w okolicy bez problemów z kręgosłupem. Zrobiłam się bardzo odporna na komentarze "życzliwych": [LIST] [*]a co mu jest, [*]a jak urośnie to kto go będzie znosił [*]pani a Goździkowa nie znosi i pies żyje itd[/LIST]Uczuliła mnie na to hodowczyni od której brałam Ediego. Miałam od niej godzinę wykładu jak postępować z jamnikiem. I jeszcze nie raz dzwoniła aby zapytać.
-
Edi nigdy nie miał dziewczyny i takie tez mam założenie co do Rambiego. Nie jest kastrowany, ale jak mówię dziewczyna nie wchodzi w rachubę. Chłopak ma zresztą padaczkę, więc mam się nad czym skupić. Ani choroba, ani złamany ogonek nie umniejsza mu uroku. [B][SIZE=3] No fajnie bo przy tej dyskusji podnosimy Krakersika. Krakersik zrobiłeś już dzisiaj tornado?[/SIZE][/B]
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Newton szuka nowej rodzinki. Ziuteczko może zmienimy tytuł na bardziej optymistyczny Piękny, mały Newton szuka, albo coś w tym rodzaju. Mały już jest w super formie[/quote] No właśnie bo jedna z osób na forach które prowadzę i na które wrzuciłam temat, wyraziła się że "piesek jest niepełnosprawny". I to pomimo tego, ze napisałam że miał wypadek i jest już po zdjęciu gipsu itd. Koniecznie tytuł trzeba zmienić. Nie wiem "śliczny, całuśny Newton..." "prześliczny....". Sama nie wiem. Idę ogłaszać dalej swoimi źródłami. ps.: a może jakieś zdjątko jeszcze nowsze? -
[quote name='Akitka']Dziewczyny ja rozumiem, że wy kochacie wasze pieski i nie ma problemu żadnego tylko nie piszcie takich rzeczy w stylu po co psu papiery i tak jest jamnik, bo tylko przyklaskujecie w ten sposób pseudohodowcom, a ktoś kto nie wie o akcji promowanej przez nasze forum pt. "rasowy=rodowodowy", to stwierdzi sobie: "acha to dobra ide kupic psa na targ po co mi papier".[/quote] No masz rację w moim przypadku to jest tak, ze psiak ma tatusia złotego po złotych rodem z Włoch, a mamusia to jamniorka z metryczka. Mówiłam w sensie takim że ja nie zamierzam zarówno z tym jak i z poprzednim (ten to miał rodowód) biegać po wystawach, starć się o jakieś medale, papiery reproduktora itd. Rambo (mój obecny jamolek długowłosy) urodził się ze złamanym ogonkiem. Stał biedaczek z dala od pozostałych jakby wiedział ze jest na straconej pozycji. Nie dla mnie, rozczulił mnie. Ale masz rację, nieco źle to ujęłam.
-
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Newton szybciutko na spacerek idziemy, hop :) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img341.imageshack.us/img341/599/p8124865ou5.jpg[/url] jak te uszy udało ci sie postawić? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://sherry-niunia.home.pl/993.jpg[/url] ona naprawdę fruwa :) -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
No Newtonku coś sie chyba (aby nie zapeszyć) zaczęło dziać. Miałam zapytania. może coś sie wreszcie dla ciebie wykręci z domkiem. -
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ufff - Batmanek czuwa -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img442.imageshack.us/img442/1575/p8124856oy9.jpg[/url] Kurcze trzeba jakoś prześliznąć się, znowu ten paparazzi stoi za drzewem. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img184.imageshack.us/img184/1931/p8124846zu3.jpg[/url] och jaka ciężka praca ten modeling jamniczy -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]No Newtonku na spacerek marsz :) i małe przypomnienie jak jesteś śliczny[/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6579/newton1ys7.jpg[/IMG][/SIZE] [/CENTER] -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ma ogloszenie na gieldzie psow, moze bede mogla zrobic mu allegro. To taki piekny, mlody, maly psiak, a zupelnie nie ma szczescia do adopcji:shake:[/quote] Świetnie, że jesteś to może coś sie ruszy, bo mi żal serducho ściska. Psiak jest rzeczywiście piękny. Może trzeba jeszcze w paru miejscach dac ogłoszenia. Chłopak jest mały, śliczny i ma wszelkie dane aby szybko znaleźć domek, a tak jakoś nie po drodze. -
[quote name='haank']Tak tak .. ale to tylko jak jest zaspany :evil_lol: I teraz jak sie wygrzewa w słoneczku .... rozłożony maja kocyk przy oknie balkonowym więc mały strzela takie pozy, że sie na nauce nie mogę skupić. nawet założył noge na nogę leżąc na brzuszku :)[/quote] No ja sie nie dziwie, Krakers wie jak czarować :) - uroczy spryciarz. Cały czas obserwuję jego losy, tym bardziej że uwielbiam jamole.
-
Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach
Isadora7 replied to Marzena&Gusti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rany - Marzenko może można jakoś pomóc? :( -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]końcówka zdjęć z tamtego wypadu ;)[/B][/COLOR][/quote] ufffff - to spokojnie czekamy na następne odcinki. Gancegal z jakiego wypadu, byle z Tobiaszem :). Facet jest fantastyczny :loveu: -
6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!
Isadora7 replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
Trzeba będzie mu zrobić większą reklamę, jakieś ogłoszenia, plakaciki. Krótko jestem na dogomanii ale popatrzę gdzie i jak to zrobić -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]dzięki ;)[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] no, ale to już końcówka :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Jak to końcówka? Chyba nie powiesz, że już Tobiasz nie będzie nas radował swoimi fotkami