Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='xxxx52']Isydora 7-dlaczego tak mlodo piesek umarl?[/quote] [SIZE=3]Nowotwór :([/SIZE] [url]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=439[/url] Odszedł 6 sierpnia 2002 roku, do dziś jak wpominam i pisze to łzy mi lecą. On wiedział. Na kilka godzin przed śmiercią, byliśmy na kroplówce. Przyszła pani z torbą szczeniaków jamniczków długowłosych i ich mama. Dzieciaki przyszły na pierwsze odrobaczanie. Edunio jak nigdy podszedł do nich i bardzo zagladał do torby i patrzył na mnie co chwila. Nigdy przez cale lata Edi nie podchodził do innych psów. On wiedział, wiedział co sie ze mną będzie działo. Po śmierci jak go pochowałam wylądowałam u lekarza, który koniecznie chciał mnie położyć do szpitala. Bał się o serce. A ja nie zgodziłam się, poszłam do wetków i wyprosiłam adres tej pani z maluchami. Od 8 sierpnia 2002 roku Rambo jest u mnie :). To była trafna decyzja, niemniej jednak wspomnienie o Eduniu nadal boli i wywołuje płacz. Rambo jest też kochany, wspaniały, aż sie boję , że kiedyś nadejdzie rozstanie. Przy moim charakterze będzie jeszcze gorzej niż przy Edim.
  2. [quote name='Matusz']bo najważniejsze jest to, żeby jamnika znosić ze schodów, wchodzić może, bo kręgosłup zachowuje się w takiej sytuacji normalnie[/quote] Dokładnie tak postępowałam z Edim i teraz z Rambo. Edi miał 11,5 roku jak odszedł i lekarz nie mógł sie nadziwić że to jedyny jamnior w okolicy bez problemów z kręgosłupem. Zrobiłam się bardzo odporna na komentarze "życzliwych": [LIST] [*]a co mu jest, [*]a jak urośnie to kto go będzie znosił [*]pani a Goździkowa nie znosi i pies żyje itd[/LIST]Uczuliła mnie na to hodowczyni od której brałam Ediego. Miałam od niej godzinę wykładu jak postępować z jamnikiem. I jeszcze nie raz dzwoniła aby zapytać.
  3. Edi nigdy nie miał dziewczyny i takie tez mam założenie co do Rambiego. Nie jest kastrowany, ale jak mówię dziewczyna nie wchodzi w rachubę. Chłopak ma zresztą padaczkę, więc mam się nad czym skupić. Ani choroba, ani złamany ogonek nie umniejsza mu uroku. [B][SIZE=3] No fajnie bo przy tej dyskusji podnosimy Krakersika. Krakersik zrobiłeś już dzisiaj tornado?[/SIZE][/B]
  4. [quote name='Erazm']Newton szuka nowej rodzinki. Ziuteczko może zmienimy tytuł na bardziej optymistyczny Piękny, mały Newton szuka, albo coś w tym rodzaju. Mały już jest w super formie[/quote] No właśnie bo jedna z osób na forach które prowadzę i na które wrzuciłam temat, wyraziła się że "piesek jest niepełnosprawny". I to pomimo tego, ze napisałam że miał wypadek i jest już po zdjęciu gipsu itd. Koniecznie tytuł trzeba zmienić. Nie wiem "śliczny, całuśny Newton..." "prześliczny....". Sama nie wiem. Idę ogłaszać dalej swoimi źródłami. ps.: a może jakieś zdjątko jeszcze nowsze?
  5. [quote name='Akitka']Dziewczyny ja rozumiem, że wy kochacie wasze pieski i nie ma problemu żadnego tylko nie piszcie takich rzeczy w stylu po co psu papiery i tak jest jamnik, bo tylko przyklaskujecie w ten sposób pseudohodowcom, a ktoś kto nie wie o akcji promowanej przez nasze forum pt. "rasowy=rodowodowy", to stwierdzi sobie: "acha to dobra ide kupic psa na targ po co mi papier".[/quote] No masz rację w moim przypadku to jest tak, ze psiak ma tatusia złotego po złotych rodem z Włoch, a mamusia to jamniorka z metryczka. Mówiłam w sensie takim że ja nie zamierzam zarówno z tym jak i z poprzednim (ten to miał rodowód) biegać po wystawach, starć się o jakieś medale, papiery reproduktora itd. Rambo (mój obecny jamolek długowłosy) urodził się ze złamanym ogonkiem. Stał biedaczek z dala od pozostałych jakby wiedział ze jest na straconej pozycji. Nie dla mnie, rozczulił mnie. Ale masz rację, nieco źle to ujęłam.
  6. Newton szybciutko na spacerek idziemy, hop :)
  7. Po co papier jamnikowi, można go poznać po jego sercu, charakterze, długości i do łóżeczka panci lub pana miłości :). A tymczasem Krakers pobudka, biegusiamy na spacerek
  8. Jest śliczna, a jaką ma figurkę ładną. Całuśna. Głaski i smyrdki ode mnie i mojego jamolka Rambiego
  9. [url]http://img341.imageshack.us/img341/599/p8124865ou5.jpg[/url] jak te uszy udało ci sie postawić?
  10. [url]http://sherry-niunia.home.pl/993.jpg[/url] ona naprawdę fruwa :)
  11. Krakers trzymam kciuki, no musi sie udać. Sama bym ciebie wzięła, mój jamol by się ucieszył, ale muszę parę spraw rozwiązać życiowych. potem na pewno jakiegoś biedaka złapię.
  12. No Newtonku coś sie chyba (aby nie zapeszyć) zaczęło dziać. Miałam zapytania. może coś sie wreszcie dla ciebie wykręci z domkiem.
  13. [url]http://img442.imageshack.us/img442/1575/p8124856oy9.jpg[/url] Kurcze trzeba jakoś prześliznąć się, znowu ten paparazzi stoi za drzewem.
  14. [url]http://img184.imageshack.us/img184/1931/p8124846zu3.jpg[/url] och jaka ciężka praca ten modeling jamniczy
  15. [CENTER][SIZE=4]No Newtonku na spacerek marsz :) i małe przypomnienie jak jesteś śliczny[/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6579/newton1ys7.jpg[/IMG][/SIZE] [/CENTER]
  16. [quote name='Erazm']Ma ogloszenie na gieldzie psow, moze bede mogla zrobic mu allegro. To taki piekny, mlody, maly psiak, a zupelnie nie ma szczescia do adopcji:shake:[/quote] Świetnie, że jesteś to może coś sie ruszy, bo mi żal serducho ściska. Psiak jest rzeczywiście piękny. Może trzeba jeszcze w paru miejscach dac ogłoszenia. Chłopak jest mały, śliczny i ma wszelkie dane aby szybko znaleźć domek, a tak jakoś nie po drodze.
  17. [quote name='haank']Tak tak .. ale to tylko jak jest zaspany :evil_lol: I teraz jak sie wygrzewa w słoneczku .... rozłożony maja kocyk przy oknie balkonowym więc mały strzela takie pozy, że sie na nauce nie mogę skupić. nawet założył noge na nogę leżąc na brzuszku :)[/quote] No ja sie nie dziwie, Krakers wie jak czarować :) - uroczy spryciarz. Cały czas obserwuję jego losy, tym bardziej że uwielbiam jamole.
  18. Rany - Marzenko może można jakoś pomóc? :(
  19. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]końcówka zdjęć z tamtego wypadu ;)[/B][/COLOR][/quote] ufffff - to spokojnie czekamy na następne odcinki. Gancegal z jakiego wypadu, byle z Tobiaszem :). Facet jest fantastyczny :loveu:
  20. Jak patzre na tego diabełka tutaj [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Red][B][URL="http://img444.imageshack.us/img444/1876/krakersik2gr5.jpg"]http://img444.imageshack.us/img444/1...kersik2gr5.jpg[/URL] to sama słodycz i radocha [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. Trzeba będzie mu zrobić większą reklamę, jakieś ogłoszenia, plakaciki. Krótko jestem na dogomanii ale popatrzę gdzie i jak to zrobić
  22. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]dzięki ;)[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] no, ale to już końcówka :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Jak to końcówka? Chyba nie powiesz, że już Tobiasz nie będzie nas radował swoimi fotkami
  23. Czemu ja jej wcześniej nie widziałam. Muszeńko choć na spacerek.
×
×
  • Create New...