Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Ania B']A co tu tak cichutko?[/quote] No cicho troszkę, ale za to na allegro ma ponad 300 wyświetleń [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=322333771[/URL] :loveu:
  2. [IMG]http://images26.fotosik.pl/168/50ba459f87c704a9.jpg[/IMG]
  3. :-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz: [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i660372.jpg[/IMG]
  4. [quote name='ocelot']Jest wtorek. To już bardzo blisko.[/quote] No blisko, ale wiesz jak sie patrzy na to zdjęcie to jak wołanie o pomoc. Ja mam nadzieję, ze wytrwa i "odkuje się"
  5. [quote name='ocelot']Na żywo to wygląda jeszcze gorzej i te bardzo smutne oczka[/quote] No właśnie ta jej bardzo smutna mordka, te oczy :-(:-(:-(
  6. Aż mi łzy też w oczach stanęły. Ładniusia jest, ale ten smutek niesamowity na mordeczce :-(:-(:-( Sunia kuruj się, wytrzymaj, śliczna jesteś.
  7. To ja proszę o przekazanie mu ode mnie miziania brzuszkowo-uszkowego
  8. Muszko :placz::placz::placz: jeszcze nic:placz::placz::placz:
  9. [quote name='Koperek']Zaraz (no może za dłuższą chwilę) wstawię fotki;)[/quote] Cześć dziewczyny czekamy na wasze zdjęcia
  10. Cześć Brylancie
  11. Newton pobudka, hello:diabloti::diabloti::diabloti:
  12. Danusiu jeżeli jesteś pewna tej decyzji to jak sie nie da inaczej to się pomyśli o transporcie. Chłopak ma 8 lat, jamniki żyją średnio 15. Szkoda żeby go np uśpili, jest bardzo ładny, rasowy jamnik. A wtedy z tymczas spokojniej szuka sie domu stałego. Jest tu wątek transportowy, robi się różne akcje, tam sie tez ogłaszają ludziska jakieś trasy robia z wolnymi miejscami. Wierz mi łatwiej transport nieraz jak już jest pewny tymczas. Tylko przemyśl, nikt do niczego nie zmusza. Ja mam cały czas nadzieję, że on znajdzie coś. To Wrocław, duże miasto. A jamnik to raczej poszukiwany psiak, kilka dni temu "poszedł" na stałe jamniczek z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105711[/url] na dogo nastał 13 lutego więc uważam że nie czekał długo
  13. [quote name='Matusz']:diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=Navy][B]dzięki ;) ale wierz mi, że Tobiasz to "słodki urwis":diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] Jedno drugiemu nie przeczy:p no i wszystko się zgadza, musi być rewelacyjny i słodki urwis bo jest jamnikiem. Wiem to na bank, "zjamniczałam" dawniej niż ty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oooo lewy półrprofil - zdjęcie do paszportu - Tobi pewnie jedzie na [SIZE=-1]tourne zagraniczne:diabloti:.[/SIZE]
  14. Czy ja już mówiłam że Tobiasz jest rewelacyjny. Chyba mówiłam. To i tak pospamuję i powiem - Tobiasz jest rewelacyjny.
  15. [quote name='haank']:) ... Krakers właśnie robił mega jazdy. Deszcz pada i nawet nie chciał sie wysikać. Ale udało sie :) Dobranoc wszystkim[/quote] Miałam ten problem z poprzednim jamnikiem, jak padało to musiałam cuda wyprawiać żeby łobuz "sie odlał". Dooobry Krakers jest.
  16. [quote name='Erazm']mniamniuśny, ja znów słomiana wdowa:lol:[/quote] to podrzucić mojego jamola?
  17. [quote name='ecci']Ma buzke takiego urwiska troszke:diabloti:[/quote] zdecydowanie na zawadiakę wygląda
  18. O rany jaki on śliczny, jakie ma cudne rysy, jaki zgrabniutki
  19. Aż sie popłakałam, jaka bidula. Ludzie biorą jamniki, a one potem biedne schodzą same ze schodów. Żaden mój jamniś nie miał problemów z kręgosłupem. Ale zawsze znosiłam i znoszę ze schodów.
  20. [quote name='iwa77']Ja jutro chce pojechac do schronu - tylko nie wiem jak spojrzec w oczy temu psu , ktory ma juz chyba tak niewiele czasu.... I musze sprawdzic jak te biedaki przetrwaly ta nawałnice , bo nie znajde sobie miejsca dopoki nie zobacze , nosi mnie po prostu. Isadora dobrze , ze jestes - jakos tak razniej w tym ogromie bólu i łez.[/quote] Jezu jak to niewiele czasu? :crazyeye: ma osiem lat jamole żyją średnio 15.
  21. [quote name='kasiaprodex']ciotka ja mam jamnika mlodego, brazowy[/quote] Powiedz coś o nim wiecej? Tzn czy gładko- czy długowłosy, czy standardowy czy mały? Jak możesz to daj więcej informacji
  22. Niewiele moge, ale przynajmniej pomogę ci je podnosić do góry
×
×
  • Create New...