-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
No ma ma dom :) -
[quote name='JamniczaRodzina.']Kurcze a bardzo chory?[/QUOTE] Wiesz wg mnie to "do zrobienia". Jest bardzo pogodny, proludzki i miziasty. oto on [URL=http://img845.imageshack.us/i/dsc01559500.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/963/dsc01559500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc01556500.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2627/dsc01556500.jpg[/IMG][/URL]
-
Pozdrawiamy Mika z całego serca
-
[quote name='anica']Tak jamniś jak z obrazeczka:loveu:... tylko jeszcze tej kaski potrzeba! najlepiej to chyba bazarki tu by pomogły, może któraś ciocia by mogła zrobić? ja mam też trochę fantów, pytałam dwie cioteczki ale na razie..... już zarobione:roll:....[/QUOTE] Mam jamnika do leczenia pięknego klasycznego w jednym ze schronisk i szukam pomysłu
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Trotylku :loveu:nie wiesz jak ja się cieszę ,że trafił Ci się super domek .Sylwio bardzo dziękujemy Tobie za wspaniałą opiekę nad Trotylkiem.:loveu:[/QUOTE] Tak dla Trotylka to było szczęście w nieszczęsciu. Podziękowanie będzie w specjalnej formie ale to za 2-3 dni napiszę więcej -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Pako przespał noc przemiennie włóżku lub na swoim legowisku. Od pierwszego spaceru prowadzi do swojej klatki. Bez problemów daje się brać na ręce i głaskać. Ogon mu cały czas kręci śrubki. Lubi zabawki i bawi się nimi. bardzo lubi tez "walczyć" i szarpać sie z Panem lub Panią taką piszczącą zabawką. Cały czas chdzoi po mieszkaniu, podchodzi do swoich miseczek (ma tam garstkę suchej karmy) i czasem skubnie ziarenko ale chyba najbardziej to jakby sprawdzał czy to jest naprawdę, jego i tylko jego. Ech co tu więcej gadać... jest dom i inny pies. -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Kto mówił że PAKO jest agresor, kto takie rzeczy opowiadał? Musze to napisać i pokazać - słuchajcie siedzę i łzy wzruszenia mi lecą dostałam mmsa... wybaczcie muszę się z Wami podzielić, bo jak tu jesteśmy wszysscy o tym marzyliśmy... [QUOTE]Pani DOROTKO! Nie chcialabym stwarzac nie prawdopodobnych sytuacji ale przysiegam ze to sie zdarzylo z PARYSKIEM naprawde... Po wieczornym spacerze usiedlismy z mezem do ogladania serialu o psie ALEKSIE a wtedy PARYS przytulil sie do moich stop tak jak to robil nasz KAJETAN. Ja oczywiscie zamarlam ale on najwyrazniej tego chcial i tak trwalismy przez caly film jak za dawnych cudownych czasow...Teraz kiedy pisze do PANI chlopcy spia razem i nie wiem jak to sie stalo...Pozdrawiam[/QUOTE] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5287/ar4136.jpg[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']no ja dzisiaj mam wieczór "chipsowych niezdrowości", i grejpfruitowego piwka:) na zdrowie:) jutro Parysku do Gdańska wiozę 4 kociaki i szczylka z Twego dawnego schroniska - no kociaki z działek, ale to samo miasto:) im też się poszczęściło:) niech moc będzie z Tobą i Twoją rodzinką:):):):):):):):):):)[/QUOTE] No własnie jestem po kolejnym telefonie. Dzisiaj po południu odwiedził Rodzinę Parysa syn z żoną. Nie wiedzieli ze jest parys. A on... elegancko się przywitał, dał sie pogłaskać. Załapał już, że mizianko za ucholami jest fajne, chodzi po mieszkaniu jakby tam był od zawsze, popije pochrupie, poleży, podejdzie upomni sie o mizianko... a swoje legowisko już przekopał po swojemu :) -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']coś niebywałego:):):):) dziękuję Wam dziewczyny za wszystko, nie będę wymieniać po kolei, bo o kimś zapomnę, po prostu Wam dziękuję z całego serca:):):):):):) za pomoc, za nadzieję, ze piesek kiedykolwiek opuści przepełnione biuro-kuchnio-toaleto-szpitalo-przechowalnię.... atu nie dość, że nadzieja to i dalsze czyny:):):) DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Tak bo to zasługa łańcuszka dobrych serc :) -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Dodam jeszcze.... Posiedziałam u Pako pare godzin, gdy wróciłam poszlam ze swoją trójeczką na spacer. Wróciłam patrzę a na telefonie nieodebrany od Rodziny Paryska.. dzwonię natychmiast a to Pani chciała mi powiedzieć jaki on mądry. Na spacerku chodzil jakby tam mieszkał od zawsze, śliczne się przywitał z sąsiadką yoreczką, zwalił koopala i... poprowadził Panią do właściwej klatki. Popił i położył się na swoim legowisku. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]i tydzień radości... [SIZE=5][FONT=arial black]TROTYL[/FONT][/SIZE] został adoptowany w piątek, trafił do cudownego domu w bloku. Rodzina Trotysia na tydzień przed adopcją de facto przywiozła kocyk z zapachem nowego domu i zapoznała się z Trotysiem. [B]Więcej na wątku: [/B][/SIZE] [url]http://tiny.pl/h82wm[/url][B][SIZE=3] i wydarzeniu:[/SIZE][/B] [URL]https://www.facebook.com/events/357689127657628/[/URL] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5537/dsc06047hd.jpg[/IMG] [SIZE=3]Dzisiaj pojechał do swojego DOMU [SIZE=5][FONT=arial black]PARYS vel PAKO[/FONT][/SIZE]. W domu na centralnym miejscu było powitanie[/SIZE] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6995/p5110046640.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Więcej na wątku: [/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241981-Jestem-PAKO-JAMNIK-PAKO-szukam-DOMU-szukam-swego-Ludzia[/URL]!![B][SIZE=3] i wydarzeniu:[/SIZE][/B] [URL]https://www.facebook.com/events/447941738619877/[/URL][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5809/pako4aa.jpg[/IMG][B][SIZE=3] [/SIZE][/B] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Miniony tydzień to tydzień smutku ... 8 maja pobiegla za Tęczowy Most Florentynka [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/856[/url] która wspomagalismy do końca refundując m.in. karme hepatic. Florentynka mieszkała z Aramisem [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1034[/url] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4185/27644068.jpg[/IMG] [FONT=georgia][B]Sąd Ostateczny[/B] [I] Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY![/I] [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE][/FONT] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1165/pako6.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7783/pako7.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5975/pako8.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3999/pako9.jpg[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4906/pako3aaaaa.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3733/pako4.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5809/pako4aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8362/pako5.jpg[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2936/pako1.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3412/pako2.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6066/pako3.jpg[/IMG] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']oczy mi się spociły......[/QUOTE] [quote name='magenka1']hehe mi też ale głupio mi było pisać :)[/QUOTE] I były dzisiaj łzy wzruszenia, nikt się nie wstydził - to świadczy o prawdziwym Człowieczeństwie. -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Pako vel Parys tez od dzisiaj w domu -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']siedzę jak na szpilkach....[/QUOTE] szpilki mozesz schować PAKO MA DOM wspaniały dom w bloku w Warszawie. Fotoreportaż sie szykuje, a jako zajawka plakacik jaki przywitał nas gdy weszlismy do domu. Zobaczcie ja Oni czekali na Paryska. :). Rodzina z tonami ciepła, serducha, empatii. [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6995/p5110046640.jpg[/IMG] [B][SIZE=6]C.D.N.[/SIZE][/B] -
[quote name='anica'][...] a ten kamień to tak, bez narkozy?.... tym skalerem miała ściągany?[/QUOTE] Tak dokładnie, sama bylam zdziwiona i pełna podziwu dla Rudej.
-
Jamniki syjamskie [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5279/p5110352.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7808/p5110356.jpg[/IMG] Księżniczka Fergie vel Ruda [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6868/p5110353.jpg[/IMG]