Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ale bazgroł ;) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/receptare9.jpg[/IMG] no, ale drukne i pokaże w aptece niestety dopiero w poniedziałek mogę :(:(:(
  2. [quote name='Rodzice Maciusia :)']mru - ja też mogę to zrobić, tzn. przez internet. Przyznam, że to mi do głowy nie przyszło. [/quote] wiem :) z tym, ze ja wysle to mi chodzilo o to, ze jakby nie mieli w internetowej to moze zrob skana/fote tej recepcie i ja popytam w Warszawie czy mozna gdzies dostac :)
  3. jak sie ten lek nazywa? odczytasz? moze zapytam u nas czy maja albo w necie (sa takie apteki internetowe gdzie im wysylasz recepte a oni przysylaja lek) ja bym mogla wyslac tylko musialabys przyslec recepte :) ju koszt wysylki na moj koszt by byl no ;) no i teraz mnie nie bedzie w miescie do niedzieli jade na działkę.
  4. to chwyt reklamowy ;) bo Zebatek to nie tylko jego zęby to psiak :D patrzysz fajny pies czemu go nie chca? patrzysz - zabki no ale taki fajny co z tego ze zabki? i kochasz :D
  5. jest - ładne :) [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=16855[/URL] nie widze odnosnika do dogo, ale to dobrze bo Erka prosila zeby nie dawac :)
  6. [quote name='sleepingbyday']a jak sie wkleja banerki do ogłoszenia, zeby sie linkowały do dogowątku? ja jestem zielona...:oops:[/quote] nie wiem czy sie da zawsze po prostu podaje linka
  7. aaa :multi: przynajmniej ta swiadomosc, ze nic jej nie bedzie ze bedzie bezpieczna na pewno super, Tosiu!
  8. zrobie jeszcze raz banerki (dzieki pomocy Isadory powinny byc bardziej czytelne) i wkleje tu :)
  9. tu też... :roll::roll::roll: [SIZE=4]podnoszę! PILNE![/SIZE]
  10. tamte mało wyraźne zrobiłam nowe * zaznacz -> prawym -> kopiuj i wklej w podpis i już :)
  11. ojej :D jak to? tak szybko? czy to juz stały dom? czy beda mozliwe relacje? jestem bardo ciekawa jak on sie ma zapadł mi w serduszko :(
  12. Boże! :D tylko trzymać kciuki... Charly! słyszałaś?
  13. a Ty dyskusja na takie tematy ;););):eviltong::eviltong::eviltong: juz mi sie nie chce kasowac ;)
  14. no, ale co ta pani mowiła? :) jaki to domek? gdzie? :) (nie, nie nastawiam sie tylko jestem ciekawa!)
  15. super :D wspomnę, ze to Twoje odkrycie na pierwszej ;)
  16. hmmm na razie wrzuce go do Chaplina na pierwsza gdzieś :) i poinformuje zalozycielke watku łomiankowego
  17. oh biedak :( Atosku, nie boj sie gdzies na swiecie jest ktos Twój - zobaczysz...
  18. w pełni popieram wypowiedz pixie (edit: poprzedni post) :) [B]bardzo madra wypowiedz!!!![/B]
  19. [quote name='rotek_'] mi na stronie wyswietla sie na raz 100 postow [/quote] o tym nie pomyslałam! a jak sie kasuje? kto moze? czy kasuje = edytuj/wpiszcoinnegonajlepiej---- ;) ? matko, gdzie Charly :roll: ucieszy sie na pewno... ona tak kocha Czareckiego...
  20. hahaha - no musisz sie swojego trzymac ;) wszystkim fanom Chaplinka przypominam też Wojtusia! <-- klik! trzeba reklame robić, nie? ;) Chap ma takie powodzenie, tylu ludzi tu wchodzi :) :multi::multi::multi:
  21. ten pies miał tyle szcześcia... zycze wszystkim, zeby mogli brac takie psiaki w jak największych ilosciach (przede wszystkim zycze tego sobie...:diabloti:)
  22. totalnie mi nie szlo, ale cos tam zrobiłam: 100x100 100x176 100x140 * ***
  23. no to z rana Czarek skaczemy :) ciotka niewyspana, a Ty? :)
  24. podnosze.... [SIZE=3]domek potrzebny bardzo[/SIZE] :roll:
×
×
  • Create New...