[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Dobrze, że jeden lek się już Loli skończył, a jedne krople (Gentamycin) od dziś nie 5 razy dziennie a 3. Powiem wam, że dobrze, że ten zabieg miała u nas, a nie w DS, bo nie wiem czy komuś by się chciało to robić :shake:[/quote]
święte słowa :(