-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
sbd jestes cudowna :) (Zośka jaka cała oburzona na tej focie haha...) swoja droga co za baba ;/ slow nie mam no ma ogrod i nawet na chwile pies nie moze zostać? normalnie jakby samego diabła znalazła, a nie psa ;/ daje mu iles tam godzin jakby Bogiem była na pewno jej ufo do ogrodu by wpadlo jakby psa nie zabrali ;/ szukamy DT!!!!!! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ogłoszenie wersja 1: [URL]http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&batch_id=Q01FZHl1Z2o0b0EwTVE9PQ[/URL] zobaczcie co dopisać, czego nie pisac czy foty orajt i tak dalej :) btw - zdjecie ze schroniska wydrugowane w czerni i bieli wyglada bardzo smutno :( [B]edit: na stronie 72 sa te foty "nowsze" i filmy :) moze na pierwszą dać albo w tytule napisać, że tam są nowsze :D [/B] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no, ale przeciez jesteś :eviltong: [QUOTE]oj biedna Lolka nie może znaleźć domu... Charly, a może trzeba nowy tekst spróbować? Może wyrzucić to o DT i może zdjęcia dać gdzie jest bardziej zabiedzona? Ja np. Maćka wzięłam jak już wcześniej pisałam z litości (co się przerodziło w miłość życia :loveu:). Ona tam wygląda pięknie i na zadowoloną z życia.[/QUOTE] nowy tekst - moze faktycznie... ale jak ktos wezmie Lolke z litosci, a potem zobaczy, ze ona taka niezła? ;) -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
mru replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Figa Bez Maku pomoże - wszak po to bawi nad morzem, by znaleźć ci dom psich marzeń - bungalow z kawałkiem plaży, po której będziesz ganiał u boku swego Pana. :loveu:[/quote] ale ładnie :cool3: -
o matko... ale on jest cudowny :D i ta jego minka :loveu::loveu::loveu: to mu tak uroku dodaje :D jej...
-
Pysiek, z rana skaczemy... musi sie domek szybko znaleźć...
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:) szkoda, że kazałam mu tak długo czekać i dziwie się, że nikt go nie chciał... taka śliczność :p -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
nie dostałam żadnych fot :( nie wiem dlaczego... :(:(:( Iwa wysyłała dwa razy! Murzynek na górę!! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Mru:mad::mad: :evil_lol::placz:[/quote] brrr.... [quote name='Charly'] Tamb zrobi nam ogloszenie ze zdjeciem w GW. Jednak Lolson jest w kolejce. wiec to potrwa.[/quote] :oops: juz kojarzę... po tej kolejce skojarzyłam i doskonale kojarze odpowiedz RM :D:D:D hihi -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no wiesz :eviltong: teraz pies mi przez Ciebie po angielsku zacznie mówić, pić herbate i wychodzic :-o - co najgorsze! :stop: nie nie nie, zadne zagranice i salony tyle tu u nas jeszcze miejsc do czołgania się :D trzeba wszystkie przecież wypróbować!!! :multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] Edit: GW to opcja. Ale droga. Lolcia będzie miala GW:) za darmo dzieki Tamb[/quote] hmmm:) ale jak to? -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
masz racje RM :) allegro to allegro jednak ludzie widac, ze ogladaja Lole nawet dzwonią :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no weź i jeszcze mieć za sąsiada jakiegoś starego dracego wiecznie mordę dziada :D:D:D to w ogole... nic tylko zamknąć się w sobie we własnej norce -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no jak to co? :) wszystko w porządku! :D dzis na spacerku spotkał pieska swoich gabarytów, który też miał jedną nóżkę bardziej ;) i już miłość :loveu: ekhem... :cool3: no, a poza tym własnie przed chwila polozylam sie obok niego to sie do mnie przyczołgał :D jest bardzo grzecny, czasem może i zje aparat :diabloti: czy książke pana profesora z telewizora (siostra studiuje archeologie i zostawiła na biurku nie swoja ksiazke no i ksiazka juz nie ma okładki) albo wyciagnie czyjas skarpete z kosza na brudną bieliznę (ehhh moje piekne koronkowe bokserki...:shake:) ale jest kochany :loveu::loveu::loveu: i coraz lepiej sie z nim wspołpracuje -
Maksiu! :Dog_run: :)
-
[I]:siara: [/I]ponosze sobie Czarunia...!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jak juz jestesmy w temacie to pamietacie jak pisałam do kobiety z Gazety Wyborczej? przytocze mejla: [B]Wstawimy zdjęcie i do tego tekst takiej treści :" [I]Lola - mała 7-letnia suczka z elbląskiego schroniska czeka na dom. Wysterylizowana. Możliwość dowozu-CAŁA POLSKA. Daj jej szansę! Tel.: 785 132 983, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] " Całość niestety ale się ie mieści! Proszę o podanie danych do wystawienia FV! Koszt ogłoszenia to 85.40 zł[/B] zawsze jakas opcja :) chociaz tez kupa kasy ale za to fota by była a tekst mozna zmienic (pewnie tez za slowa licza) wiecie, zamiast [I]daj jej szanse[/I] i że z Elblaga to, że miała zabieg i juz jest odpicowana ;) -
przystojniak nie lada z Roanka :)))