-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12513g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12512g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12511g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12504g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12519g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a potem już można odpłynąć... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12502.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12501g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12499.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12494.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12491.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12514g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neczka']:loveu::loveu::loveu: A czy mi się wydaje, czy Gacula przytyła sobie troszkę? :roll::evil_lol:[/quote] zdecydowanie Gacuś jest grubaskiem :crazyeye: tzn. bedzie jeśli tak dalej pójdzie... ;) musio dużo skakać żeby gubić :evil_lol: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a tu już przemiana w Gryzusia :diabloti: po pierwsze trzeba znaleźć sobie obiekt adekwatny do własnych rozmiarów: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12488.jpg[/IMG] nawet, jeśli ten próbuje uciekać [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12540g.jpg[/IMG] i oto proszę Gacusia nowy skill... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12541g.jpg[/IMG] latanie :loveu: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to dajemy :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12468.jpg[/IMG] patrzą sobie chłopaki w oczy: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12441.jpg[/IMG] trochę tarzania i czołgania:cool3:: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12410.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12407.jpg[/IMG] no i leżenie plackiem... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12406.jpg[/IMG] (nie widać, ale to jest pozycja "na czołgistę" z podniesionym ogonem - a z przodu sfinks :razz: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh Zenuuuus -
no i co z Falbim będzie? :)
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']patyczki nie, ale piłeczkę Lola owszem przynosi ;) jak nie jest akurat głodna to na hasło "daj piłeczkę" Lola przekopie dom aby ją odnaleźć, po czym dumna przychodzi i po "oddaj piłeczkę" oddaje machając kikutem i czekając na odrzut piłeczki by całą akcję powtórzyć. [/quote] seeeeerio? :D aaaa ale ona kochana skarb :loveu::loveu::loveu: o tym trzeba wspomnieć ze ona sie bawi :D RM nawet zrobiła kiedyś foty - trzeba je dodać :D RM, masz jakies inne foty z zabaw Lolki? -
skaczemy! hop hop hop
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
bedzie wiecej, ale nie moge sie w sobie zebrac ;) (ale już nie śpiące...) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hahaha :D no dokładnie ta mina mówi wszystko... podobnie tu: :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/SDC12392.jpg[/IMG] -
Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mru replied to kwapa's topic in Już w nowym domu
no to i ja zaglądam :) -
Ralf się nie poddaje...!
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no no wlasnie o tym pomyslalam :D ładne -
podnosze!!! Gabi... :( jej, biedactwo...
-
Roczny Czarek - jak terier niemiecki - wreszcie we własnym domu!
mru replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no to hop, terierku! -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nudzi mu się tak samemu :( fajne fotki :) tzn smutne, ale fajne... -
PIEKNY :) podnosze!!!!
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no ba :)))) mamy jeszcze pare zdjec z dzis ze spacerku, ale zapodam potem :D -
i jeszcze raz :)