Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. może szukaja psa do walk :eviltong: i kurcze Lola nie pasuje no nie nowa, wiem! ale ostatnio nikt prawie nie pisał oprócz nas :D
  2. uuu, nowa osoba u Loli! :loveu: co tu dodać - ja ufam Charlyemu w sprawie tego, co mówi ludziom :) ale Lolka i do bloku by się nadała tylko człowiek musi rozumieć, że tak na - hop siup nic nie ma! no :) tyle Lolka do domku!
  3. bo ciotka się kręciła tu i tam, ale nie na dogo :) ale jestem i podnoszę w nadziei, że ktoś stamtąd suni pomoże... :(
  4. i ja podnoszę Tofika :) śliczna fota ta pierwsza jak ciągnie smycz :evil_lol:
  5. i ja melduję się na wątku trzech wspaniałych :)
  6. śliczny banerek! :multi: i piesek śliczny! do góry! a gdzie on jest?
  7. mru

    Zosioblog

    powitać w nowym roku szkolnym ;)
  8. no, mleczna stopko, ruszamy po domek! na saaaaaamą górę!
  9. to zdjęcie jest dobre : [url]http://img378.imageshack.us/img378/4109/04wj2.jpg[/url] jaka pretensja na pyszczku ;);):evil_lol:
  10. kochany piekny pies prosi o dom! bede mu musiała ogłoszenia odnowić! Zeniutek musi dom znaleźć...
  11. zulhara lub sazula ;)
  12. dziękuję :) mnie team teraz nie ma, ale oczytam po pracy :p
  13. no właśnie. to zdjęcie... ta jej przemiana to już jakiś głębszy mechanizm psychologiczny, którego ja nie pojmuję... :shake:
  14. [quote name='Weronia']nie napisałam na wątku, tylko do Ciebie, bo wiedziałam, że przecie napiszesz wszystkim :P [/quote] haha, no przecież wiadomo :p i mi się laury dostaną :B-fly: tak, mam :) pani z TOZu podała mi ale napisz mi na gadu może, bo tak teraz mysle... :hmmmm: i chyba eee... :siara: chyba nie pamiętam gdzie go mam :eviltong:
  15. [quote name='sleepingbyday']sahara to imię dla dystyngowanej dożycy, a to jakas mała pipetka jest...:oops:.[/quote] a gdzie tam dla dozycy bardzo fajna mała Saharka :) pasuje, nie musi byc dystyngowana
  16. [quote name='sleepingbyday']nie wszyscy siedzą na dogo non stop, [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sahara ładnie! :fadein:
  17. no trzeba by :) jakies pomysly? :roll: bo ja to nie mam...
  18. haha, jakiś instynkt się w nim odezwał ;) ja tez mówiłam na swojego Mojżesza Skarpeta :D:D:D:D
  19. skaczemy malutki! domku szukamy! :roll::roll:
  20. ah, te staruszki i ich nawyki :eviltong:
  21. on ma dużą głowę... :D:D
  22. oj biedny Misio w takim razie :( (myślałam, że go tak pieszczotliwie nazwałaś ;))
  23. trzymam kciuki i nie zapeszam :D coś się rusza, Kozaczku!
×
×
  • Create New...