Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. okropne :( Mojżesz też nic nie miał, a potem nagle dwa ataki dziennie... silne... :shake: Robusiu, trzymaj się...
  2. granda :eviltong: pies zaginał ;););):eviltong::eviltong::eviltong: i cisza :cool3:
  3. o nie... Boże, to fatalnie... czyli trzy ataki? [B]to bardzo dużo![/B] matko, zobaczycie się z wetem? biedactwo takie malutkie :placz: miałam nadzieję, że już nie będzie ataków...
  4. jak już pisałam u Gacka - będą fotki jakieś w weekend :) ostatnio nam Dymek wpadł w zabawowy nastrój po nocy cała rodzina się praktycznie zbiegła żeby zobaczyć co się dzieje :cool3: a on biegał jak oszalały w tę i z powrotem po przedpokoju i podrzucał sobie kong ;) tłukł się, że aż miło
  5. wczoraj próbowałam robić foty chłopakom na spacerze, ale g... z tego wyszło ;) że tak powiem... za późno było, już ciemno... ale w weekend ma być fajnie a ja mam wolne :D i na pewno coś wrzucę a zatem zapraszam! ostatnio Gacek nie zrobił chyba nic spektakularnego ;) oprócz tego, że dużo czyta :eviltong: nie szczeka już tak na mnie przy zakładaniu szelek (zastosowałam się do rad M@da ;) dziękuje!) o wiele szybciej orientuje się, że inaczej nie wyjdzie i podchodzi do mnie potulnie ;) z takim [I]no dooobra [/I]na twarzy już nie trwa to wszystko 10 minut. ale ze 3 :eviltong: mniej chce dominować (zastosowałam się do rad Charlyego ;) tu także dziękuję!) - może w końcu zaczyna obczajać, kto tu rządzi ;) zdecydowanie mnie bardziej [I]poważa[/I] (na mniej sobie pozwala) niż innych członków rodziny (którzy nie zawsze chcą się stosować do zasad - trudno, to nie moje nogi będą gryzione i gwałcone;););)) tak patrzę na to zdjęcie z pierwszej strony [CENTER][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7710/dscn6614lj6.jpg[/IMG] [LEFT]i - ojejku! ile włosów z niego wyszło! on teraz to grzbiet ma właściwie gładki :) nie ma tych jasnych włosków ale to pewnie po lecie :D mam nadzieję, że na zimę włosów przybędzie bo on taki goły np. na podbrzuszu ;) i pod pachami :evil_lol: łysol normalnie aż się martwię, że będzie marzł a przecież długich spacerów będzie potrzebował mama najbardziej ubolewa, że broda i wąsiki Gacka się przerzedziły :evil_lol: ooo i zauważyłam, że mu zjaśniała mordka, teraz wokół noska ma takie jaśniutkie futerko [/LEFT] [/CENTER]
  6. ciekawe co u naszej Lolitki :D (super, że to imię się przyjęło. pamiętacie jak ona nie miała imienia jak do RM ("przez nas") jechała? no właśnie, ja już nie umiem sobie tego wyobrazić!:loveu:)
  7. szkoda... cholera, a miało być tak, że znajdę Ci domek miałam nawet jedno zapytanie... ale co z tego... odpisałam i na tym się skończyło. i już nikt więcej o Ciebie nie zapytał nikt się Tobą nie zainteresował.
  8. hihihi :eviltong: Poldziu, czy u Ciebie dziś też lepsza pogoda?
  9. hej, ja druknęłam plakatów 20 nie wiem ile orpha chce :) sama też rozwieszę!
  10. tak na szybko wpadłam zaznaczyć piękny onek :(
  11. cudna :eviltong: hihi ciekawe co z niej wyrośnie!
  12. moja kotka też już starszawa i ma guzki wycinaliśmy jej dwa razy... też bym myślała czy ciąć następnym... :shake: dużo stresu klosz 10 dni a ona siedzi za tapczanem :(
  13. trzeba próbować i szukać... i podnosić :P
  14. do domku, cudny Ty... [CENTER][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2571/tnsnv36684yu5.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. wrzucam takie banerki proszące o wsparcie [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121393"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/6da2f9d058cd9f6c-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121393"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/dscn1722ql8-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. czyli pozytywnie :) nosek lepiej ciekawość jest... ten guzek wygląda źle :(:(:( JoSi już pewnie majątek wydałaś, co?
  17. jaki piękny Poker... co z domkami? cisza?
  18. a jesteś w domu? a nie, nie mogłam wymyślić niczego lepszego :eviltong:
  19. cudowne maleństwa :loveu: biedna ładowarka
  20. żeby nie było, że tak bezwiednie ;) wrzuciłam fotkę Bąbla na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122233"][B]Poszukuję psa tak brzydkiego, że aż słodkiego (dla siostry)![/B][/URL] chociaż nie uważam, że Bąbel jest brzydki :roll:
×
×
  • Create New...