-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
okropne :( Mojżesz też nic nie miał, a potem nagle dwa ataki dziennie... silne... :shake: Robusiu, trzymaj się... -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
mru replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
:D trzymam kciuki! -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
o nie... Boże, to fatalnie... czyli trzy ataki? [B]to bardzo dużo![/B] matko, zobaczycie się z wetem? biedactwo takie malutkie :placz: miałam nadzieję, że już nie będzie ataków... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wczoraj próbowałam robić foty chłopakom na spacerze, ale g... z tego wyszło ;) że tak powiem... za późno było, już ciemno... ale w weekend ma być fajnie a ja mam wolne :D i na pewno coś wrzucę a zatem zapraszam! ostatnio Gacek nie zrobił chyba nic spektakularnego ;) oprócz tego, że dużo czyta :eviltong: nie szczeka już tak na mnie przy zakładaniu szelek (zastosowałam się do rad M@da ;) dziękuje!) o wiele szybciej orientuje się, że inaczej nie wyjdzie i podchodzi do mnie potulnie ;) z takim [I]no dooobra [/I]na twarzy już nie trwa to wszystko 10 minut. ale ze 3 :eviltong: mniej chce dominować (zastosowałam się do rad Charlyego ;) tu także dziękuję!) - może w końcu zaczyna obczajać, kto tu rządzi ;) zdecydowanie mnie bardziej [I]poważa[/I] (na mniej sobie pozwala) niż innych członków rodziny (którzy nie zawsze chcą się stosować do zasad - trudno, to nie moje nogi będą gryzione i gwałcone;););)) tak patrzę na to zdjęcie z pierwszej strony [CENTER][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7710/dscn6614lj6.jpg[/IMG] [LEFT]i - ojejku! ile włosów z niego wyszło! on teraz to grzbiet ma właściwie gładki :) nie ma tych jasnych włosków ale to pewnie po lecie :D mam nadzieję, że na zimę włosów przybędzie bo on taki goły np. na podbrzuszu ;) i pod pachami :evil_lol: łysol normalnie aż się martwię, że będzie marzł a przecież długich spacerów będzie potrzebował mama najbardziej ubolewa, że broda i wąsiki Gacka się przerzedziły :evil_lol: ooo i zauważyłam, że mu zjaśniała mordka, teraz wokół noska ma takie jaśniutkie futerko [/LEFT] [/CENTER] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ciekawe co u naszej Lolitki :D (super, że to imię się przyjęło. pamiętacie jak ona nie miała imienia jak do RM ("przez nas") jechała? no właśnie, ja już nie umiem sobie tego wyobrazić!:loveu:) -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szkoda... cholera, a miało być tak, że znajdę Ci domek miałam nawet jedno zapytanie... ale co z tego... odpisałam i na tym się skończyło. i już nikt więcej o Ciebie nie zapytał nikt się Tobą nie zainteresował. -
hej, ja druknęłam plakatów 20 nie wiem ile orpha chce :) sama też rozwieszę!
-
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
mru replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
podnoszę!!!!! -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
znaczy niby co? ;):cool3: -
Szkaradka i Baranek - Mela i Gufi. Oba maluchy już w swoich domach :)
mru replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
cudna :eviltong: hihi ciekawe co z niej wyrośnie! -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
moja kotka też już starszawa i ma guzki wycinaliśmy jej dwa razy... też bym myślała czy ciąć następnym... :shake: dużo stresu klosz 10 dni a ona siedzi za tapczanem :( -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
mru replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
trzeba próbować i szukać... i podnosić :P -
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
mru replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
do domku, cudny Ty... [CENTER][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2571/tnsnv36684yu5.jpg[/IMG] [/CENTER] -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wrzucam takie banerki proszące o wsparcie [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121393"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/6da2f9d058cd9f6c-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121393"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/dscn1722ql8-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] [/CENTER] -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czyli pozytywnie :) nosek lepiej ciekawość jest... ten guzek wygląda źle :(:(:( JoSi już pewnie majątek wydałaś, co? -
Mały Poker z przytuliska - znalazł swoje miejsce - MA DOM!!!
mru replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaki piękny Poker... co z domkami? cisza? -
cudowne maleństwa :loveu: biedna ładowarka
-
żeby nie było, że tak bezwiednie ;) wrzuciłam fotkę Bąbla na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122233"][B]Poszukuję psa tak brzydkiego, że aż słodkiego (dla siostry)![/B][/URL] chociaż nie uważam, że Bąbel jest brzydki :roll: