Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no i tu też filmik :) jak to Dym gryzie sobie w geriatrii patyczek :loveu: (znów - jak się tnie to wystarczy przesunąć kawałeczek ten znacznik odtwarzania) http://s249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/filmy/?action=view&current=SDC13379.flv
  2. nie mogłam fot zrobić to filmiki nagrałam jakieś marne ;) ale zawsze... jeden wrzucę tu. Gacek biegnie, a Dymek za nim :eviltong: (jak się tnie to wystarczy przesunąć kawałeczek ten znacznik odtwarzania) [URL]http://s249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/filmy/?action=view&current=SDC13377.flv[/URL]
  3. [QUOTE]Podczas pierwszych prób pierwszego wspólnego żarcia Mafia zagoniła go w róg kuchni, kot usiadł na tylnych i zaczął syczeć i machać przednimi w powietrzu Mafii przed nosem... A Mafia na to ... usiadła na tylnych i zaczęła machać przednimi w powietrzu :lol: [/QUOTE] ahaaha Mafia jest mistrzem naśladownictwa ;)
  4. no właśnie pytać miałam, ale dogo zamuliło cieszę się, że lepiej :D hej, mam 20 plakatów Czarka jakby co :) tak -na razie-, żeby -na razie- te rozwiesić ;) więc mów orph ile chcesz i kiesy (jutro po pracy będę miała chwilę, ale zaraz będę leciała oblewać magisterkę siostry! a miałyśmy też pogadać o akcji-edukacji więc nie wiem czy to łączyć i kiedy indziej czy plakaty i tak chcesz, bo weekend?)
  5. wrzucę tu ten artykuł :) mam go, kupiłam - to mogę się podzielić! ;) no już mam [B](edit)[/B] [url]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/MP/pies1.jpg[/url] [url]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/MP/pies2.jpg[/url]
  6. dokładnie. i muli tak samo...
  7. ludzie tak mają... u mnie też czy Atos czy Mojżesz czy Dymek lub Gacek to tam nie każdy obczaja ;) a ktoś myslał, że [B][URL="http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P7020037dogo.jpg"]Lola[/URL][/B] to [B][URL="http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01043.jpg"]Gacek[/URL][/B]... a z mojego psa to wam zacytuję to i owo jak dotrę do domu ;) wieczorem :cool3:
  8. no proszę jak mu dobrze :lying: :loveu:
  9. Mojżesz też tak uwielbiał leżeć jak Lump na zdjęciu :loveu:
  10. hmm :hmmmm::niedowia: o tym nie pomyślałam!
  11. nauszniki :D taaak!
  12. no straszne... :-( chyba wylewu dostał w ogóle. teraz rozumiem dlaczego jej tak intensywnie nie szukał... mała mieszka teraz 2 ulice dalej ;)
  13. skandal! plakat, który powiesiłam przy kościele (nieopodal. nie na :eviltong:) jest zdarty z nienawiścią! :crazyeye: serio, zrobię fote może ;) ale jest WYDARTY (taka dziura w nim jest...) inny też zdjęty... w innym miejscu.... nakleiłam wśród innych plakatów, obok jogi i sztuk walk... i tamte zostały mimo, że mają pół roku pewnie a mojego niet :shake: dobra. to jeszcze raz...
  14. donoszę :cool1: tylko, że mała ma się dobrze :p SP spotkał ją na ulicy ostatnio z panią pyta co u nich a ta pani na to, że ten jej mąż umarł następnego dnia po akcji z małą... :crazyeye::shake: [SIZE=1] hehe oczywiście moja siostra twierdzi, że na pewno przez nas :evil_lol:[/SIZE]
  15. a co tu się dzieje ? :eviltong: nawet nie wiedziałam, że Charly taki watek założyła ;) skandal... no ładnie! hopamy!
  16. wszystko zależy od psa :( lekarz musi się znać dobrze żeby dobrze dobrać dawkę... zdarza się, że po lekach ataki ustają albo, że są rzadko (mój wet mówił, że [B]często[/B] to raz w tygodniu...) mój Mojżesz miał najprawdopodobniej guza w mózgu i dlatego... ale ataki nie przechodziły, cały czas sie trząsł a luminal go zmiótł z nóg i już nie wstał :(:(:( ale moi weci też byli marni bali się i nie wiedzieli co robić, a udawali, że wiedzą... i zamiast powiedzieć, żeby pójść do kogoś innego, kto by się znał to tak to ciągnęli a nic nie pomagało [B]ale to było coś jeszcze. nie tylko padaczka.[/B] Robusiu, trzymaj się maleńki... :placz:
  17. uuuuu, co to może być!?
  18. ostatnio był o tym artykuł w Moim Psie (tym najnowszym, z Rafim na okładce:loveu:) :fadein:
  19. całą masę dostałam rad :eviltong: bo Charly mi przetłumaczyła niemiecki artykuł prześlę Ci na maila Gacek też przeprowadza ataki na kocyki tylko nie seksualne ataki tylko zwykłe :eviltong: seksualne tylko na nas :evil_lol:
  20. ciekawe jak się ma nasza piękna :p
  21. coooo? łał :D to ja też trzymam kciuki! Jump byłby szczęśliwy!
  22. właśnie trafiłam tu, bo widziałam Lucky'ego w metrze! bardzo mu kibicuję :roll:
  23. oh racja, zaniedbałam pana Ralfa :(
  24. a to ci dopiero! z kabla do łóżeczka! :D cudnie! to czekamy, czekamy na te foty!
×
×
  • Create New...