-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
u SP nie mogę na razie, bo on jest uczulony ale racja, wezmę po prostu chyba ciepłą wodę, szampon i na ogródku się wypierze go metodą nie-w-wannie ;) -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki! :multi: tylko ja nie mam gdzie wydrukować... :( pokombinujemy a jak się nikt z drukarką nie znajdzie to zrobimy ręcznie na razie... bez fot itd. ale zawsze... niedziele jest, może szukają... na razie Max vel Śmierdziuszek poszedł na balkon :) to jest parter, balkon jest duży, a dziś jest ciepło dostanie tam posłanko :) ma miseczki ze wszystkim... zostawiony sam nie awanturuje się! niestety w domu tak średnio może być, bo uczulenie i śmierdzi padliną :P i ja też hehe lece szukać drukarza itd. -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jestem. czekam na jakieś plakaty, czy ktoś może zrobić? na szczęście uraz niegroźny, nawet nic nie dostaliśmy pies zadbany tylko chudy więc może jest szansa, że jednak się zgubił około 2 lat zjadł całą puszkę jedzenia, wypił całą masę wody jest zmęczony nie jestem w domu tylko u SP na razie psiak może tu zostać... na razie nie wiem ile :( on ma uczulenie już... jak jego mama to zobaczy to nas w diabły pośle [SIZE=3]nie wiem czy w ogóle będzie mógł tu zostać... [/SIZE] [CENTER][SIZE=3][B]bardzo bardzo pilnie szukamy choćby DT :(:(:(:([/B][/SIZE] [SIZE=3][B] w lecznicy mogą tylko zadzwonić na Paluch...[/B][/SIZE][/CENTER] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z panią z przytuliska na Ursynowie niestety to nie ona decyduje który pies do niej trafi radzi mi go zabrać na Kulczyńskiego do weta tam sprawdzą chip no i zobaczymy pani powiedziała, że może go przetrzymają ale pewna nie jest więc może trafić na Paluch nie wiem czy zrobić jak mówi czy czekać... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
właśnie :( kasy brak... Barbi i Czarek czekają na bazarki :( nie wiem czy plakaty sens robić właściciela raczej nie ma, a ktoś życzliwy może zaraz donieść jak się upewni, że pies bezdomny... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
widzę go nawet teraz przez okno :(:(:(:( zaczepia jamnika... nawet go złapać nie mogę no, bo co z nim zrobię? teraz sznaucerka zaczepia, no ktoś się w końcu wkurzy.... idzie za tym psem z ta panią... bosz :shake: zaspamowałam ludzi, idę w kąpiel... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie piszę do ludzi z Wawy i spod, których poleciła mi Belula eh eh biedak no jest piękny i młody -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie mam zdjęć :( a oto przyczyna nie wiem co robić [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11039845#post11039845[/url] proszę wejdźcie :shake: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już mi link działa i jest mi dziwnie :P bo tam się toczyły rozmowy a u nas była cisza trochę nie fair... bo TU są wolontariusze orzechowscy... a oni powinni wszystko wiedzieć że się dom szykuje, że Śnieżka jedzie... -
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
mru replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
dziękuje Neczuś :) błąka się taki bliźniaczy no i nie wiem co robić :(:(:( -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13479.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13474.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13475.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00943.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00937.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[U]aktualizacja:[/U] Max pojechał dziś do nowego domku :):multi::p [B]więcej strona 26.[/B] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01080a.jpg[/IMG] trzymaj się, kochany brzdącu... :placz: [/CENTER] *** szczęśliwy Max ma [B]dt[/B] u [U]wspaniałej [B]fasolkowej mamy[/B][/U] :loveu: [SIZE=3][B]niestety tylko do piątku 17.10... [/B][/SIZE]co potem? :shake: szukamy szukamy, nie przestajemy... nie pozwólmy mu zginąć na Paluchu :( *** pies ma czas [B]do jutra (PONIEDZIAŁEK) do 18 [/B]- pilnie poszukuję DT :shake: ten pies w schronie zginie, jest młody, boi się zaatakowany przez mniejszego psa... zsikał się :(:(:( [B]PROSZĘ O POMOC! [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11039845#post11039845"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01086-1-1.jpg[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11039845#post11039845"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00953-2-1.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00953.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01085.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01098.jpg[/IMG] [/CENTER] *** Wczoraj go spotkałam... na Kabatach przy Świecie Książki, przyczepił się do mojego psa. Biedak wychudzony... duży i młody. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00940.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13473.jpg[/IMG] [LEFT]Kręcił się z nami aż zapytałam pana przechodzącego obok z psem czy go kojarzy. Powiedział, że nie i że ten pies pewnie przybiegł ze wsi (Stare Kabaty) No ale pies zaprowadzony tam wcale nie pobiegł do domu, nie było też kogo zapytać czy kojarzy psa... Wróciłyśmy do domu (a mieszkamy za Bażantarni) - pies biegł za nami, mimo że starałam się go odganiać... żeby został i wrócił "do siebie". Niestety biegł z nami całą drogę. Wczoraj wieczorem nie, ale dziś już go widziałam - kręci się po osiedlu :(:(:( [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13477.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13478.jpg[/IMG] [/CENTER] fajny psiak :( młody, ale okropnie chudy :( biega tak luzem... czepia się psów. Boję się, że ktoś w końcu się wkurzy i pies pojedzie na Paluch ale w sumie co...? Ja nie mogę mu dać DT :( pies jest ewidentnie bezpański... a jeśli faktycznie mieszka na wsi to chyba nie czuje się z nią związany... co tu robić... jest łagodny, ale człowiekiem się nie interesuje biedak :( [B]boję się jeszcze bardziej, że pies wpadnie pod samochód, u nas jest dość ruchliwie... [/B] nie wiem w ogóle czy on się nadaje na zaginione/ukradzione (nie sądzę, żeby miał pana, taki pies powinien być o wiele grubszy...), ale nie chcę spamować forum. nie śmiem prosić o DT, ale przydałby się... [SIZE=3]w razie co... telefon do mnie: [B]604 129 008[/B][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a nie mogła by ona na dogo się zarejestrować? :eviltong: (nie wchodzi mi link) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja też niewiele rozumiem a jako założycielka wątku bardzo bym chciała :( linki nie działają :( co ze Śnieżką? może ja mam manię, ale to wszystko strasznie skomplikowane :( -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mru replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
ahaha ale powód :P no ja też muszę się z tym ogarnąć bo tam, gdzie się trzeba rejestrować to ciągle zapominam haseł i loginów (bo raz login raz email) no i jeśli wchodzę to tylko przez - przypomnij hasło :eviltong: -
ahaha tym bardziej by mnie odnaleźli i podpalili dom ;) nie no, ale wiszą ogłoszenia kupie dom czy inne że joga czy pilates i wiszą i wiszą, a co komu szkodzi, że piesek wisi? :razz: ja nie wiem no nic. trzeba dokleić i jeszcze inne rozwiesić :P
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
co? gdzie jak? aaaaa:eviltong: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też niecierpliwie ;) i wrzucam offa ;) okazuje się, że nasz mały kochany stary i ślepy Czaruś (na DT u Weroni) ma świerzbowca i mocne zapalenie uszka... bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: (klik w Czarka aby wejść na jego wątek) -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
mru replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę z rana i trzymam kciuki :):):) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
rzeczy na bazarek nie doszły :angryy: &%#@*& beznadziejna ta nasza poczta no... przecież nie dojdą w weekend :shake: