Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='orpha']mru smakowała Ci gabka z sofy ?? :evil_lol:[/quote] niezła była :eviltong: ale lepsze były drzwi wejściowe :diabloti: [quote name='sleepingbyday']złamał hasło... pasuje jak ulał do amona :diabloti:[/quote] :look3: noooo strzeżcie swoich haseł! :razz:
  2. :-o hau? tzn. how is that possible... jak to możliwe? nie, to niemożliwe :eviltong: chyba, że złamał hasło!
  3. a ja, że Lump jest boski :loveu: haha gryzienie się skończyło to Mafia wstała, a Lump tylko głowę położył :diabloti:
  4. co u maluszka? :) domku nie widac? :shake:
  5. aaaaa u mnie Dym jeszcze nie :D ale kto wie...
  6. a jak ona to zniosła? czekanie znaczy ;) co u Was? :)
  7. aaaaa bo zmiany zaszły :) teraz jest tak: [B]panel użytkownika[/B] i po prawej w ustawieniach - [B]edytuj sygnaturę[/B] :) dalej tak samo
  8. tym bardziej :loveu: a filmik nie jest przydługi, ona tak fajnie chodzi sobie z zaciekawieniem wszystko oglądając... no a w tle gdzieś Jurand :D
  9. mru

    Kącik koniarzy

    też trafiłam tu w tej sprawie :) ale widzę, że zulugula była szybsza :D prosimy o pomoc dla Ani! [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118358"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/konie/IMG_7963Av-1-1-1.png[/IMG][/URL][/CENTER]
  10. powinien i myślałam o takim wątku tylko ktoś musiałby mi pomagać, bo staruszków tyle :(
  11. ej no listonosz to listonosz :diabloti: chociaż dwa razy trzeba obowiązkowo! ;)
  12. bardzo się cieszę, KasiuO :) a filmik bardzo fajny, tylko właśnie smutny :( super psiak - spokojny i śliczny maluch
  13. łał :D ale czad! piękny pies! wcale nie jest pospolity :crazyeye:
  14. czyli powoli powoli, ale wszystko w porządku :) trzymaj się Barbi, nie poddawaj masz świetną opiekę (bazarek powinien być w czwartek-piatek:cool3:)
  15. wyobraziłam sobie Czarka i jego nawyk :D:D:D ależ on jest boski rozpływam się :loveu:
  16. niewyobrażalne :angryy: granda i tyle... a ile psów tak cierpi i nikt im nie pomoże :(
  17. gallegro nie dość, że uratował życie małej to jeszcze przywrócił wzrok! ;):D
  18. becia ma rację :p jak Kasia się zgodzi to ja też wrzucę jej dane na pierwszą :) (Kasi dane, nie beci)
  19. hej to co z allegro Kiki? :) coś słyszałam, że wyróżnić może j3nny? ktoś jej robi allegro i mógłby następnym razem wyróżnić?
  20. 10 :shake: matko i tylko dlatego, że ludzie są nieodpowiedzialni...
  21. robisz tak :) 1. wybierasz banerek (hehe który tam się podoba) 2. zaznaczasz go tak, jakbyś chciała zaznaczyć tekst (trzymając prawy przycisk myszy ciągniesz i on się podświetla) 3. kiedy jest podświetlony już klikasz go prawym i wybierasz z listy "kopiuj" 4. idziesz do "panelu użytkownika" 5. stamtąd do "edytuj podpis" (z prawej) 6. tam w pole edycji klikasz prawym i dajesz "wklej" 7. na dole klikasz "zapisz zmiany" i już :) możesz mieć w podpisie max 100x500 pixeli banerków ten ma jakieś 100 na 100 więc 5 takich max :p niestety
×
×
  • Create New...