robisz tak :)
1. wybierasz banerek (hehe który tam się podoba)
2. zaznaczasz go tak, jakbyś chciała zaznaczyć tekst (trzymając prawy przycisk myszy ciągniesz i on się podświetla)
3. kiedy jest podświetlony już klikasz go prawym i wybierasz z listy "kopiuj"
4. idziesz do "panelu użytkownika"
5. stamtąd do "edytuj podpis" (z prawej)
6. tam w pole edycji klikasz prawym i dajesz "wklej"
7. na dole klikasz "zapisz zmiany" i już :)
możesz mieć w podpisie max 100x500 pixeli banerków
ten ma jakieś 100 na 100 więc 5 takich max :p niestety