no właśnie o to pytam... można wydać takiemu co oddał innego psa?
ja mam dla Cory banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11012252"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cora/12eg7-1-1.png[/IMG][/URL]
Na ciepłej niebieskiej łące pasą się białe zające
pasą się białe baranki w kwitnące złotem poranki
hehehe ;)
będzie i to :P
gdzieś jeszcze muszę Poświatowskiej "użyć" ;)
piekne :placz:
szczególnie to...
[url]http://lh4.ggpht.com/jucca1313/SOnIXKDyFjI/AAAAAAAABIc/NcZJE5VLtKs/s800/IMG_1926.jpg[/url]
no i to :D
[url]http://lh5.ggpht.com/jucca1313/SOnKacFivUI/AAAAAAAABLk/dgZpbe-AdJQ/s912/IMG_1994.jpg[/url]
brawo! coś niesamowitego!
[quote name='sleepingbyday']pamietajcie zalinkowac bazarek, jak sie pojawi....[/quote]
bądź pewna, że Cie nie ominie :eviltong:
izzie, JoSi poproś o nr konta :):):) i dzięki! :loveu:
mój szef jutro w delegację do miasta Jarosław jedzie u Was w podkarpackim
i mi kazał info szukać o nim ;)
czy to to samo miejsce, w którym mieszka Szpilka i w którym znaleziono Gacusia?
:shake: ale biedna
tyle dobrego, że nie cierpi :) to ważne
widziałam rzeczy na bazarek - fajne :p
marta prześle je do mnie i mam nadzieję, że kasa będzie do JoSi :)
JoSi, jak tzet?