Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no właśnie o to pytam... można wydać takiemu co oddał innego psa? ja mam dla Cory banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11012252"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cora/12eg7-1-1.png[/IMG][/URL]
  2. ależ fajna :D a ten jej "pan" to tak brał i oddawał te psiaki?
  3. a ja dziś widziałam szczyt :D chłopaka z labem i goldenem :D hahahaha ale nie - super psiaki i widać, że świadomy pan :):):)
  4. ooo Malinka :D melduję się na wątku
  5. Na ciepłej niebieskiej łące pasą się białe zające pasą się białe baranki w kwitnące złotem poranki hehehe ;) będzie i to :P gdzieś jeszcze muszę Poświatowskiej "użyć" ;)
  6. chodziło mi o to :D [url]http://lh5.ggpht.com/jucca1313/SOnKacFivUI/AAAAAAAABLk/dgZpbe-AdJQ/s576/IMG_1994.jpg[/url]
  7. można :eviltong: jak najbardziej! dzięki... :multi::loveu:
  8. łał :D oby coś :roll:
  9. mru

    Metamorfozy

    noo i moje chłopaki tez by tak chciały :D szczególnie Dym+kanałek :evil_lol:
  10. piekne :placz: szczególnie to... [url]http://lh4.ggpht.com/jucca1313/SOnIXKDyFjI/AAAAAAAABIc/NcZJE5VLtKs/s800/IMG_1926.jpg[/url] no i to :D [url]http://lh5.ggpht.com/jucca1313/SOnKacFivUI/AAAAAAAABLk/dgZpbe-AdJQ/s912/IMG_1994.jpg[/url] brawo! coś niesamowitego!
  11. :D a jak mu mówisz to on co? ;) jejku a fotki robisz jak jesteś? zdziwi sie jak go zabierzesz :p:p:p
  12. [quote name='sleepingbyday']pamietajcie zalinkowac bazarek, jak sie pojawi....[/quote] bądź pewna, że Cie nie ominie :eviltong: izzie, JoSi poproś o nr konta :):):) i dzięki! :loveu:
  13. jak tam Zębatek? szykuje się już powoli? ;) ale masz fajnie mały, że izzie Cię tak odwiedza :D
  14. mój szef jutro w delegację do miasta Jarosław jedzie u Was w podkarpackim i mi kazał info szukać o nim ;) czy to to samo miejsce, w którym mieszka Szpilka i w którym znaleziono Gacusia?
  15. :shake: ale biedna tyle dobrego, że nie cierpi :) to ważne widziałam rzeczy na bazarek - fajne :p marta prześle je do mnie i mam nadzieję, że kasa będzie do JoSi :) JoSi, jak tzet?
  16. a ja dopiero do Ciebie trafiłam (dzięki elmirze:loveu:) podnoszę, przeuroczy z Ciebie psiak
  17. orpha zagląda ;) Ralf, przystojniaku, pokaż się...
  18. ale ludzie w głowach mają nas...ane :eviltong: skąd oni się biorą? ta uwaga aż się niepoważna się wydaje
  19. ja bym się wkurzyła hehehe :cool3: ;) a serio to tak - orzeszek rządzi z tą swoją minką :D cudo tylko żeby nie zgasł sam
×
×
  • Create New...