Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :loveu: czekamy...
  2. yes sir ;) edit: ten błąd mój to jakiś dziwny... plakat się niby ściąga ale jak otwieram to zamiast niego mam informację: This page needs JavaScript, to display all information correct! Error You want to download the following file: http://rapidshare.com/files/151504947/Rafi_pilnie_szuka_domu.doc | 251 KB The download session has expired. Please click here to start the download again.
  3. a co za jeden? (koncert znaczy się) no przekaże gratulacje :) Kasie się ucieszy a ja chora byłam tydzień i od tygodnia ciągle mam katar jeszcze i w ogóle... do d... :shake: wygladam z tym czerwonym nosem jak napita
  4. to czekając na Kasię wepcham się z offem :eviltong: wybaczcie okazuje się, że nasz [B]mały kochany stary i ślepy Czaruś[/B] (na DT u [B]Weroni[/B]) ma [SIZE=3][B]świerzbowca i [/B][/SIZE][SIZE=3][B]mocne zapalenie uszka...[/B][/SIZE] bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czarecki/p1080997tc0.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][SIZE=1](klik w Czarka aby wejść na jego wątek)[/SIZE][/CENTER]
  5. hej dziadziowa i odwiedzający ;) wpadam z offem :roll: okazuje się, że nasz mały kochany stary i ślepy Czaruś (na DT u Weroni) ma świerzbowca i mocne zapalenie uszka... bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: (klik w Czarka aby wejść na jego wątek)
  6. nie dziwne, że pytają :D a ja się wepchnę z offem... okazuje się, że nasz [B]mały kochany stary i ślepy Czaruś[/B] (na DT u [B]Weroni[/B]) ma [SIZE=3][B]mocne zapalenie uszka i świerzbowca...[/B][/SIZE] bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czarecki/p1080997tc0.png[/IMG][/URL] [SIZE=1](klik w Czarka aby wejść na jego wątek)[/SIZE] [/CENTER]
  7. nie zwaliłaś. Czarek sie jeszcze nie drapał... ;) kto wiedział... coś wymyślimy :roll:
  8. no właśnie piesek nie młody więc spokojny wygląda nieźle... no i śliczne oczka :loveu: niech ktos da mu szansę ja powinnam ogłoszenia zrobić tylko ciagle coś i wypada z głowy... :roll:
  9. podnoszę biedaka :(:(:(
  10. cholera czegoś nie mam chyba i otwiera się, ale nie widzę nic... dziwne... siekowa, mogłabyś może zamienić to na pdf? jakimś pdf creatorem (to się robi poprzez "drukuj -> pdf creator")
  11. koniecznie trzeba powiedzieć o tamtych atakach - a te nowe zapisywać (ile trwają, czy są silne, godzinę zapisać... :( szkoda mi go strasznie nooo
  12. no czego się nie dotkniesz to już domek :loveu:
  13. a tu nie wiem co Dym robi (nie było już tych zdjęć?) chyba pluje patyczkiem... i śpi :) z języczkiem na wierzchu :loveu: tyle ;)
  14. każdy ma sesję z Dymciem :cool3: mam i ja :eviltong:
  15. a jednak znalazło się parę :loveu: dymkowa szczęka :cool3: a la chewbacca no nie? ;) a tu słodziak ziewak i znów słodziak chyba
  16. cholera nie wiem czy będę mogła wyjść... ale coś wymyślę :P napiszę Ci wszystko jutro gdzie podejść i tak dalej wpadniesz i przekażę Ci ;) najwyżej dam portierowi :) czy coś no albo zjadę jak szefa już nie będzie to no problem ;) a może nie być, bo piątek to co będzie siedział do końca :eviltong:
  17. dobre :thumbs: sunia pięknie wygląda i taka radosna :)
  18. Isadora, a umiesz przez 8 h trzymać czystość i nie gryziesz mebli? :razz:
  19. :placz: ale on nawet bardzo stary nie był........
  20. na żywo i luzem :D to będę robiła więcej ;)
  21. o kurcze :( sporo kasy... ja będę robiła bazarek ma być na Barbi - jedna dziewczyna:) przesyła mi rzeczy na to będę miała też coś od siebie zapewne więc może z tego... :roll: jej Czarecki, trzymaj się - biedne uszko :( ślepki tak mają właśnie jak mówi mysza niestety bardziej się boją, no bo nie widzą :eviltong: i tak reagują biedaki :(
  22. i nikt jej nie pomógł :crazyeye: boże gdzie są ci wszyscy ludzie wzdychający na cierpienie jak o nim słyszą gdzie są... ;/ tylko ojej potrafią a sami się nie ruszą :(:(:( straszne... biedactwo gdzie to się stało?
×
×
  • Create New...