-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
:loveu: czekamy...
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
yes sir ;) edit: ten błąd mój to jakiś dziwny... plakat się niby ściąga ale jak otwieram to zamiast niego mam informację: This page needs JavaScript, to display all information correct! Error You want to download the following file: http://rapidshare.com/files/151504947/Rafi_pilnie_szuka_domu.doc | 251 KB The download session has expired. Please click here to start the download again. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to czekając na Kasię wepcham się z offem :eviltong: wybaczcie okazuje się, że nasz [B]mały kochany stary i ślepy Czaruś[/B] (na DT u [B]Weroni[/B]) ma [SIZE=3][B]świerzbowca i [/B][/SIZE][SIZE=3][B]mocne zapalenie uszka...[/B][/SIZE] bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czarecki/p1080997tc0.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][SIZE=1](klik w Czarka aby wejść na jego wątek)[/SIZE][/CENTER] -
Azja suczka mix podhalana & goldenem z Orzechowców MA DOM !
mru replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
nie dziwne, że pytają :D a ja się wepchnę z offem... okazuje się, że nasz [B]mały kochany stary i ślepy Czaruś[/B] (na DT u [B]Weroni[/B]) ma [SIZE=3][B]mocne zapalenie uszka i świerzbowca...[/B][/SIZE] bardzo serdecznie zapraszam na wątek i w miarę możliwości wsparcie Weroni... dzięki :roll: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czarecki/p1080997tc0.png[/IMG][/URL] [SIZE=1](klik w Czarka aby wejść na jego wątek)[/SIZE] [/CENTER] -
nie zwaliłaś. Czarek sie jeszcze nie drapał... ;) kto wiedział... coś wymyślimy :roll:
-
podnoszę biedaka :(:(:(
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cholera czegoś nie mam chyba i otwiera się, ale nie widzę nic... dziwne... siekowa, mogłabyś może zamienić to na pdf? jakimś pdf creatorem (to się robi poprzez "drukuj -> pdf creator") -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
koniecznie trzeba powiedzieć o tamtych atakach - a te nowe zapisywać (ile trwają, czy są silne, godzinę zapisać... :( szkoda mi go strasznie nooo -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
na żywo i luzem :D to będę robiła więcej ;) -
o kurcze :( sporo kasy... ja będę robiła bazarek ma być na Barbi - jedna dziewczyna:) przesyła mi rzeczy na to będę miała też coś od siebie zapewne więc może z tego... :roll: jej Czarecki, trzymaj się - biedne uszko :( ślepki tak mają właśnie jak mówi mysza niestety bardziej się boją, no bo nie widzą :eviltong: i tak reagują biedaki :(
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
mru replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i nocny ;) -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
mru replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
i nikt jej nie pomógł :crazyeye: boże gdzie są ci wszyscy ludzie wzdychający na cierpienie jak o nim słyszą gdzie są... ;/ tylko ojej potrafią a sami się nie ruszą :(:(:( straszne... biedactwo gdzie to się stało?