-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Lejla na tymczasie? super! otworzy się szukamy domku!!!!
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobrze, że powoli przełamuje strach... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
oj weź nic nie mów :eviltong: moi sąsiedzi się jeszcze nie przyzwyczaili do biegnącego po schodach i warczącego na Gacka Dymcia :diabloti: nie mówiąc już o tym, że kot i królik muszą być odizolowane właściwie... :shake: a Dym chodzi i mendzi tylko mała jest cudna dziwne, że zachwyca mnie szczeniak ;) mam nadzieje, że szybko ja ktoś zabierze... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ahaahaha :loveu: kocham czytać o tym serdelku -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ojej pewnie nie wiadomo nic? :roll: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ta :eviltong: ułożył się do tego zdjęcia jakby było z czego być dumnym ;) pozwolę sobie pokazać Wam śliczna małą sunię z Orzechowców :D juz wiem jak mniej-więcej wyglądał babyGacek ;) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121851"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5630/24260738hm5.jpg[/IMG][/URL] patrzcie na te łapki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121851"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3761/44496668dg7.jpg[/IMG][/URL] fotki są podlinkowane pod wątek szczeniaczkowy [/CENTER] -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ależ mu się przyfarciło :loveu: tak tak - fooootki! :multi: dzięki wielkie za odwiedzenie Perełki :) -
pssst to ja :eviltong: drukować nie mogę, bo szef siedzi ale :cool3: jutro go nie ma :p
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ja za to, jak jeszcze miałam Mojżeszka spotkałam jedna panią na osiedlu zaopatrzoną w jakiegoś amstaffa na smyczy przy nodze pani miała... lekką ręka dałabym jej 65 lat jak nie więcej... to było tuż pod moją klatką schodową wracaliśmy do domu, pani szła chodnikiem Mojżesz... generalnie nie był energiczny chore stawy, jakieś problemy z kręgosłupem wyglad jak na fotkach (awatarek) - siwa grzywa... widać, że pies stary idzie noga w nogę ze mną bez smyczy :) a pani: cooo? on tak bez smyczy????! i tam coś pod nosem :eviltong: cała sytuacja była dość.... śmieszna no... byłyśmy od siebie w znacznej odległości ja znam na tyle swojego psa, żeby wiedzieć, że nie podejdzie do jej psa po moim psie widać, że ani mu się śni ginąć w paszczy amstafa o ile w ogóle obczaja go... nawet się nie mijałyśmy, bo ja juz skręcałam do siebie do klatki z resztą jej pies też nie zareagował. więc... o co chodzi? pozostanie to dla mnie tajemnicą :cool1: wybaczcie, że tak nie na temat -
Azja suczka mix podhalana & goldenem z Orzechowców MA DOM !
mru replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
no Ty, orpha, to - widze po podpisie - jesteś fanką mojej radosnej twórczości :D Neczuś, banerek szczeniaszkowy źle podlinkowany zdaje się a ja bym chciała zobaczyć go :) -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
cały weekend dogo leżało i kwiczało więc nawet jak nie było Śliwki odwiedzić... :shake: no, ale już lepiej się ma z tego, co widzę (dogo znaczy się) Śliwka jest piękna na żywo niepospolity pies pełen radości niby spory, ale taki delikatny :) kurcze... strasznie przyjazny... -
Azja suczka mix podhalana & goldenem z Orzechowców MA DOM !
mru replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
radosne banerki dla radosnej psinki! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122108"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Azja/f11f93d84297a653-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122108"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Azja/a1869969f1673977-1.png[/IMG][/URL] -
Maleńki Seniorek - był w tragicznym stanie. MA DOM!!!
mru replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:multi: o matko ależ cudowne wieści ja dopiero niedawno odwiedziłam seniorka na wątku :D a on już w domku! wspaniale! :p :multi: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, że będzie tak, jak mówią dziewczyny :) -
Azja suczka mix podhalana & goldenem z Orzechowców MA DOM !
mru replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
ah jakie piękności :loveu: szybko znajdziesz domek, prawda? :roll: -
no jutro zaczynam ;) więc lece spać :D papa
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:( może jednak... nie będzie tak źle... z całego serca tego pragnę, ale faktycznie... tyle dobrego, że nie jest sama że jest jej ciepło to już ostatni moment był Barbi, trzymam kciuki z drugiej strony jak mojemu Mojżeszowi zaczęło być dobrze to się odezwała choroba jakiś guz w mózgu się uaktywnił... ile było mu dobrze...? za krótko.... :( w schronisku jego organizm musiał byc bardzo zdeterminowany... a może tak miało być i tyle. może to przypadek... anyway, dzięki, JoSi... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
już komentowałyśmy to z Charlym beznadzieja i żenada sama sobie ta pani zaprzecza najpierw: [B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]odpowiednimi do twojego wieku i wiedzy [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2]potem:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Uważaj,bo szybko się zestarzejesz [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [SIZE=2]a na koniec:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ty już jesteś stara i zgorzkniała[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] porażka :eviltong: ktoś tu dużo szkoły opuścił... [B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B]