Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. straszne... i ja się załamałam... ale to bardzo cenny post
  2. nie wiedziałam, że Maltusia ma swój wątek... tak mi przykro.... dorcia na pewno bardzo załamana :shake:
  3. a nie to ja tak sobie napisałam :eviltong: pomyślałam o staruszkowym plakacie na którym wyszarzyłam Biszkopta, a reszta psiaków jak była tak została...
  4. chodź Stefanku na spacerek...
  5. [quote name='M@d'] Za naszym osiedlem kończy się asfalt i zaczyna lesny dukt :eviltong:[/quote] u nas tez niby juz koniec ale tak - Las Kabacki to porażka... pielgrzymki ludzi w weekendy, człowiek na człowieku... :/ a przed lasem korowody samochodów... ja nie wiem jak mieszkańcy lasu to znoszą... powinno się zabronić wchodzenia tam. Pola Wilanowskie - tez coraz większa nędza chociaż to moje ulubione miejsce (ale już idą nimi w naszą stronę osiedla) :shake: kiedyś to były nasze bloki i już pod sam las nic :D ale to było 15 lat temu...
  6. tak :( on jest cudny wyjątkowy i mały i taki biedny z tą chorobą :shake: bo wiadomo, że to mniejsza szansa...
  7. ja też pytałam o allegro ale nie wiem w końcu ma czy nie ma? bo może tekst zmienić by się przydało...? :roll:
  8. hej! zaniedbałam Cię... :roll: ale już zabieram na spacerek... !
  9. no proszę... :cool3: ale pewnie żadnego telefonu...? :roll:
  10. śliczny wątek :D i wszystkie psiaki są super a Grot JEST ładny! bardzo ładny! Frytka jakie umaszczenie! :crazyeye: łooooł! Mrówkojad jest boski :evil_lol: i Zaria... no i w ogóle... jak to możliwe :shake:
  11. to ja podniosę :):):) Cora do domku - hop!
  12. gdzie to szczęście, Staffiku? :(:(:( coraz zimniej tylko w kości
  13. no mówię, że super to teraz wygląda :D no Dym niezły aparat - już od rana słyszałam, że gulgał ;)
  14. hihi tak myślałam (tzn. nigdy nie pomyślałabym, że kot obsikał jej laptopa;) ale, że nie ma czasu i tak dalej :eviltong: a że u Dolarka w porządku) dzięki za info :D
  15. e tam :eviltong: ma dużo pracy trzeba przecież Gacka przy każdej jednej okazji obwarszeć i obszczekać! :cool3: za miskę ryżu codziennie (chociaż ostatnio to ryżu już nie dostaje nawet biedak... :shake::evil_lol:) edit: właśnie zauważyłyśmy z siostra jedna śmieszną rzecz wynikającą ze zmiany tematu wątku dymkowego (tylko proszę niczego nie zmieniajcie, bo to jest super śmieszne i musi tak zostać hehehe :evil_lol:) a mianowicie dymkowy wątek ma tytuł: Wrocław.KOCHANY STARUSZEK DYMECZEK W SWOIM DOMU !!! (tak, pamiętamy stary tytuł :shake:) a jak się wejdzie czytać to Iwa pisze: W tych trzech słowach zawarte jest właściwie wszystko co można powiedzieć o tym starszym psiaku z wrocławskiego schroniska. Ale to nie jest istota sprawy . Ten pies cierpi i to strasznie.Nie jest to jednak cierpienie wynikające z bólu fizycznego czy głodu. Prosze pomóżmy temu biednemu staremu psu. hihhihihihihihih :evil_lol::laugh2_2::roflt:
  16. wiem, że tęsknicie :cool3: więc już Was zaspokajam! D jak dawaj co tam przyniosłaś D jak dobra, to spadaj jak nic nie przyniosłaś, teraz leżę plackiem D jak dobrą minę zrobię, udam, że ją całuję to sie będą cieszyć... D jak dobra, daj spokój D jak damn, mogłaby już puścić D jak daję w koszyk... D jak dobra zabawa nie jest zła D jak o ja pier...d... co znowu??? [CENTER] [LEFT]D jak... dominator! [CENTER] [LEFT]zrozumiałaś, tak? to możesz wyjść...
  17. mało czasu to i foty kiepskie trzeba było podrasować ;) dziś już same foty napiszę coś jutro :p :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13969a-1.jpg[/IMG] [LEFT]masz coś dla mnie, na pewno... [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13971a-1.jpg[/IMG] [LEFT]a ten biały czego tam siedzi... [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13995a-1.jpg[/IMG] [LEFT]fajny jest! [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13994a-1.jpg[/IMG] [LEFT]pani całuje... no nie... znów? [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13972a-1.jpg[/IMG] [LEFT]wszyscy robią - aaaaa! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13977a-1.jpg[/IMG] [LEFT]i idą spać ! :sleep2: [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  18. ooo ja Gackowi tez tam zamówię!!!! :loveu:
  19. no a one takie fajne i powoli same odchodzą... skoro nie mają dokąd iść.
  20. na górę może tam się domek czai...
×
×
  • Create New...