-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
straszne... i ja się załamałam... ale to bardzo cenny post -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
mru replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
chodź Stefanku na spacerek... -
[quote name='M@d'] Za naszym osiedlem kończy się asfalt i zaczyna lesny dukt :eviltong:[/quote] u nas tez niby juz koniec ale tak - Las Kabacki to porażka... pielgrzymki ludzi w weekendy, człowiek na człowieku... :/ a przed lasem korowody samochodów... ja nie wiem jak mieszkańcy lasu to znoszą... powinno się zabronić wchodzenia tam. Pola Wilanowskie - tez coraz większa nędza chociaż to moje ulubione miejsce (ale już idą nimi w naszą stronę osiedla) :shake: kiedyś to były nasze bloki i już pod sam las nic :D ale to było 15 lat temu...
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
tak :( on jest cudny wyjątkowy i mały i taki biedny z tą chorobą :shake: bo wiadomo, że to mniejsza szansa... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
ja też pytałam o allegro ale nie wiem w końcu ma czy nie ma? bo może tekst zmienić by się przydało...? :roll: -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
hej! zaniedbałam Cię... :roll: ale już zabieram na spacerek... ! -
e tam :eviltong: ma dużo pracy trzeba przecież Gacka przy każdej jednej okazji obwarszeć i obszczekać! :cool3: za miskę ryżu codziennie (chociaż ostatnio to ryżu już nie dostaje nawet biedak... :shake::evil_lol:) edit: właśnie zauważyłyśmy z siostra jedna śmieszną rzecz wynikającą ze zmiany tematu wątku dymkowego (tylko proszę niczego nie zmieniajcie, bo to jest super śmieszne i musi tak zostać hehehe :evil_lol:) a mianowicie dymkowy wątek ma tytuł: Wrocław.KOCHANY STARUSZEK DYMECZEK W SWOIM DOMU !!! (tak, pamiętamy stary tytuł :shake:) a jak się wejdzie czytać to Iwa pisze: W tych trzech słowach zawarte jest właściwie wszystko co można powiedzieć o tym starszym psiaku z wrocławskiego schroniska. Ale to nie jest istota sprawy . Ten pies cierpi i to strasznie.Nie jest to jednak cierpienie wynikające z bólu fizycznego czy głodu. Prosze pomóżmy temu biednemu staremu psu. hihhihihihihihih :evil_lol::laugh2_2::roflt:
-
wiem, że tęsknicie :cool3: więc już Was zaspokajam! D jak dawaj co tam przyniosłaś D jak dobra, to spadaj jak nic nie przyniosłaś, teraz leżę plackiem D jak dobrą minę zrobię, udam, że ją całuję to sie będą cieszyć... D jak dobra, daj spokój D jak damn, mogłaby już puścić D jak daję w koszyk... D jak dobra zabawa nie jest zła D jak o ja pier...d... co znowu??? [CENTER] [LEFT]D jak... dominator! [CENTER] [LEFT]zrozumiałaś, tak? to możesz wyjść...
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mało czasu to i foty kiepskie trzeba było podrasować ;) dziś już same foty napiszę coś jutro :p :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13969a-1.jpg[/IMG] [LEFT]masz coś dla mnie, na pewno... [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13971a-1.jpg[/IMG] [LEFT]a ten biały czego tam siedzi... [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13995a-1.jpg[/IMG] [LEFT]fajny jest! [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13994a-1.jpg[/IMG] [LEFT]pani całuje... no nie... znów? [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13972a-1.jpg[/IMG] [LEFT]wszyscy robią - aaaaa! [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13977a-1.jpg[/IMG] [LEFT]i idą spać ! :sleep2: [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
ooo ja Gackowi tez tam zamówię!!!! :loveu:
-
na górę może tam się domek czai...