-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
[QUOTE]Byłam przy przyjęciu Balbinki do Schroniska przyszła taka czyściutka , wyczesana w pięknych szeleczkach , ufna , taki pies z reklamy myślałam że taki piesek od właściciela którego nie obowiązuje kwarantanna szybko kogoś zauroczy , niestety to co wczoraj zobaczyłam :-(:-(:-( sunia nie jest już psem na podusie jest to wielkie psie nieszczęście , mokre przerażone i pogryzione [/QUOTE] :placz: boże takie to niepotrzebne takie bez sensu :( straszne... co tu robić... może plakaty? może warto... może ktoś wypatrzy? eeeh
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaaa to nie szkodzi :eviltong: przynajmniej w boki mi nie pójdzie ;) -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hehe a tego nie zauważyłam :D no moje chłopaki też ciągle słyszą "oddaj, w domu masz lepsze" ;) ale wiadomo - nie ma jak znalezione :razz: chociaż trochę sie już oduczyli :) nie łapią już wszystkiego jak leci :eviltong: coraz częściej gardzą tym, co leży :evil_lol: a najbardziej lubią jak jabłuszko znajdą :cool1: bo to i poturlać można i pani może rzucić a potem można zjeść :loveu: [B]foty! :):):):):) dostałam foty![/B] [CENTER]Maks w całej okazałości :loveu: ależ on boski... jej! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/4.jpg[/IMG] maksowa łapka :D [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1732.jpg[/IMG] ciasto upieczone przez Maksa! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1729.jpg[/IMG] Maksymilian w kąciku :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1727.jpg[/IMG] no i chyba z głową na półce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1726.jpg[/IMG] [LEFT]cudo takie no ja nie mogę... :roll::roll::roll: [/LEFT] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
pierwszy raz w życiu ktoś tak mnie poważa i adoruje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
bo o ile Gacek jest słodziutki i taka gapa i taka sierotka :loveu: to Dymcio jest małym cwaniakiem :cool1: aż dziw, że z Wrocławia - nie z Pragi hihihi :evil_lol: on jakby mógł mówić to dopiero by było :eviltong: wiązanki by leciały, że ho ho generalnie Dymek jest przekonany że wszystko mu się należy że on jest najważniejszy że w ogóle my się bardzo cieszymy jak on warczy i ujada no i zawsze jest z siebie szalenie dumny :evil_lol:
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a ja muszę pochwalić wszem i wobec moją Gacunię! o ile do niedawna był z niego straszny łobuz :diabloti: tak teraz jest to istny aniołek... jedyne co, to że jeszcze gryzie wszystko wokół (tzn. oprócz mebli:evil_lol:) ale poza tym... cudo! Gacek już nie wpada w szał i nie gwałci (z reguły) nóg - a na pewno już nie moich hehe nie gryzie nas daje sobie szelki zakładać (mi zawsze) no i w ogóle :):):):) wszystko z nim mogę robić patrzy na mnie z szacunkiem :eviltong: hehehe to urocze nie myślałam, że bycie "przewodnikiem" takiego psa to taka radocha :p jak jest coś strasznego na spacerze to ja go prowadzę pokazuję :D czad... i on na mnie patrzy i czeka to nie jest to samo, co szkolenie on nie chodzi jak zegarek ale to dla mnie dużo :D -
Siwiutki,załamany staruszek Maniuś- teraz Muniek, dostał Dom pod choinkę...
mru replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
no no :) tez bym to chętnie zobaczyła! nalezy się mu chociaż to! :):):):) -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o to ja chętnie :D -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no tamta wcześniej to pisała do mnie na maila wymieniłam z nią ze 2 maile no i miała dzwonić do Was. po jakimś czasie zapytała o niewidomego Zenia nie wiedząc chyba, że to tez ja mu zrobiłam ogłoszenie... no a potem nic.............. a jeszcze pytała jak dojechać do Azylu z Saskiej Kępy czy coś tak sensownie to wyglądało... będziecie 1wszego w Azylu? bo jeśli tak to ja nie wpadnę ;( bo jeżdżenie po grobach zgodnie z tradycją naszej rodziny zajmuje cały dzień... akurat tego dnia nie ma szans :shake: -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ojej! potkowa pani na dogo! :multi: i świetne wieści! :D i zapowiedź fotek! no z badaniami ciężko ale racja :shake: co jeśli ktoś nie mógłby go nosić... -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zarobiliśmy na bazarku łączonym 117 zł więc jak tylko ludzie przyślą to na Barbi pójdzie 58,5 zł ! -
Puszek też śliczność :shake: eh eh Cyganku, hop!
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ooooh Maksowi Ludzie u Gacka na wątku! :loveu::loveu::loveu: -
hihihi :eviltong: nie wiem po co przyszedł ale już potem nie zawitał :shake: pewnie Gaciś go zniechęcił ;) a jeszcze tego samego dnia przed nocą popołudniu trupa na Łazienkowskiej widziałam takiego prawdziwego... :shock: i moja wyobraźnia zadziałała widząc policjanta-zombi... :errrr: niestety nie w tę stronę, co Charlyego :evil_lol: a gazownika pamiętam! (był też jakiś szklarz) byłam w podstawówce i chodziłyśmy z koleżankami po osiedlu uzbrojone w jakieś domowe sprzęty... miałyśmy nawet plan która co robi w razie czego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już to widzę... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a to to na pewno!!!! :loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja się piszę :P -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Maks jest bardzo przyjacielski :D aaaa Maks został zgodnie z planem zachipowany! :multi: -
na pewno dobrze...
-
nie wiadomo co powiedzieć... zaznaczam
-
[QUOTE]Prison Break Czarka: 84[/QUOTE] hihihi :evil_lol: