-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
mru replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
a gdzie grysikowy domek? :shake: -
skaczemy Cyganku :):):):):)
-
Waar is Amon? :niewiem:
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowy Pan Maxa napisał :D że Max był bardzo grzeczny i spokojny ciumkał sobie świńskie ucho :eviltong: trochę płakał jak Pan Tomek wychodził ale potem juz był spokój :D czyli test zdany! brawa! ;):multi: fala meksykańska i takie inne! aaa i Państwo zaglądają tu do nas na wątek maxowy ;) więc z tego miejsca pozdrawiamy i zapraszamy do zalogowania się :eviltong: -
Diamanda - młodziutki, szalony diamencik W NOWYM DOMU !
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
jaka ładniutka :loveu::loveu::loveu: -
to nie tamten! :D ale bardzo podobny tez taki biedak... :( a tamten chyba też bez domku nadal... :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-cyganek-juz-tak-dlugo-szuka-domu-23375/[/URL] :(:(:( oba cyganki i oba biedaki małe [B]edit:[/B] a nie! patrzcie, tamten chyba ma domek!
-
łooooł :D ale się zadziało i jak w domku mu? :):):):) boryskowa pani, jak się ma mały? :loveu:
-
Po 6 latach w schronie Nemuś odszedł zaTęczowy Most :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:shake: no mało odwiedzin a domku nie widać...? :-( -
[CENTER][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/2048/67120981ds9.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2310/10462059sz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2584/13ws7.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3752/61675616tu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6962/10qq6.jpg[/IMG] [/CENTER] *** oj ale podobny!:loveu: ah ah żeby ktoś taki zechciał Cyganka :D
-
a ja pamiętam, że na [B]stronie 84[/B] są zdjęcia z wielkiej ucieczki Czarka ze schronu! :multi:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja też chcę się dołączyć też nie sądzę, żeby ktoś kogoś atakował wszystkim szło o dobro Śnieżki a nikt nie wiedział co i jak za bardzo... a my tu mamy paranoję uzasadnioną niedawno była historia z Xantem, którego pani adoptowała i stwierdziła zaraz, że uciekł (a ta na serio to go wywaliła na ulice) a potem pisała do wolontariuszek smsy, że się źle czuje i robiła z siebie ofare i że jest w szpitalu... potem historia Pysia, którego "nowa pani" pisała nam na dogo jak to świetnie sie pies ma... a w rzeczywistoći nastepnego dnia czy 2 dni po przyjeździe Pysia oddała go do schronu... różnie bywa wszystko trzeba sprawdzać sto razy :) a Śnieżka boska :D zarzadzam mir we własnym wątku ;) i zapraszam do innego Orzeszka - [COLOR=Indigo][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"]Cyganka![/URL][/B][/COLOR] -
[CENTER][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6433/15ls4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4610/90503776ce9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6708/30863840kp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5671/16sd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2831/58679133ga5.jpg[/IMG] [/CENTER] *** dzięki za banerki! :multi::multi::multi:
-
przedstawiam kolejnego Orzeszka! :p [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][B]CYGANKA[/B][/URL] :roll::roll::roll: [/CENTER]
-
Powiem Wam coś na uszko... [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cyganek-jedzie-jedzie-do-domku-o-d-123016/index119.html#post13121976"]Cyganek skradł czyjeś serduszko[/URL][/B] :) [CENTER] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5154/dsci0844.jpg[/IMG] [/CENTER] *** Nie ma nic cygańskiego w życiu Cyganka. Niewiele radości. Codziennie te same kraty, ten sam boks, szczekanie sąsiadów, karmienie... [CENTER][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5585/18lq8.jpg[/IMG] [/CENTER] Teraz trochę zimniej, trochę bardziej wieje... Teraz wilgotniej, coraz bardziej bolą stawy, stare kości dają się we znaki... coraz ciężej się chodzi, ale nadal trzeba mieć się na baczności. Szron na pyszczku i smutek w oczkach beznadzieja bo przecież za stary, za pospolity... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan2.jpg[/IMG] [LEFT] Radość jest jak przyjdą, pogłaszczą, pogadają do Cyganka... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan.jpg[/IMG] [LEFT]Ale Cyganek głupi nie jest, życie zna! Wie, że nie będzie to trwało wiecznie, że zaraz wyjdą, a on zostanie sam... Jeszcze chwilę uśmiechnięty, jeszcze przez moment wpatrzony z nadzieją... A potem zabolą go powykrzywiane przednie łapki i Cyganek przypomni sobie, że jest sam. [CENTER][URL="http://img301.imageshack.us/my.php?image=cimg4949.jpg"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/40/cimg4949.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Cyganek jest ostatnio jeszcze bardziej obolały - dwa dni temu pogryzł się z innymi psiakami.[/B] Piesek ma około [B]12[/B][B] lat[/B] i jest raczej zdrowy, jedynie stawy mu dokuczają. Czasem chce dominować, ale nie zębami ;) [B]Kto ukocha Cyganka i da mu domek gdzie będzie mu ciepło i wygodnie?[/B] [CENTER] cygańskie Banerki do Szpilki! :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2006/cygan3ny7.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/chore-stawy-siwy-pyszczek-samotna-jesien-zycia-cyganek-123016/#post11089645"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9624/cyganfz8.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [SIZE=3][U]Piesek przebywa w schronisku w [B]Orzechowcach[/B] k/Przemyśla[/U] [/SIZE] [CENTER] [SIZE=3] Kontakt w sprawie adopcji [B]CYGANKA:-D[/B]:[/SIZE] [SIZE=3] [B] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B] tel. 782 670 611[/B][/SIZE] cygankowe allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item466177158_cyganek_8_letni_pies_z_miloscia_w_oczach.html"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/128x96/466/17/71/466177158[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item466177158_cyganek_8_letni_pies_z_miloscia_w_oczach.html"][COLOR=#2040ab]Cyganek 8- letni pies z miłością w oczach ...[/COLOR][/URL] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cyganek/cygan4-1.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest jest Barbi wyprostowana stoi sobie spokojnie :p -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziś się dowiemy jak Max zniósł tę parogodzinną samotność :roll: :roll: z niecierpliwością czekam na feedback od Państwa. :roll: -
[quote name='Ra_dunia']To ja Ci podam objęte wielką tajemnicą numery stron ze zdjęciami Czarka ;) 91, 102, 107, 118, 127 (mam nadzieję, że wszystko się zgadza :cool3:) Śpiący Czaruś na szafce jest na stronce 91 ;)[/quote] łooo impressive :crazyeye::p
-
[url]http://images33.fotosik.pl/385/676e85e6cb8c7cdemed.jpg[/url] :D no no no
-
Miriam-Leda odeszła za TM w kochających ramionach.
mru replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no brak mi słów :eviltong: ale ona fajnie daje (w sensie biega, że tak skacze:cool3:) :loveu: -
Xant dzielny chłopak! :p:p:p aaaa historia z jamnikiem-naklejką boska :D mam nadzieję, że rodziny mój śmiech nie obudził ;)
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
pewnie jeszcze się kręci, może spacerek mały i spać :D:D:D -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1809/zdjcie003an7.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2730/zdjcie006qg8.jpg[/IMG] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziwny ten Pan, co pytał o Maxa... :roll: jeszcze newsy od Państwa: radziłam im ignorowanie przed wyjściem ;) [QUOTE]Ignorowanie przed wyjściem już ćwiczymy od wczoraj:) Trochę się zestresował jak wyszliśmy wieczorem razem (pierwszy raz, wcześniej tylko pojedynczo), ale w sumie zniósł to nieźle (szczekał za nami, kiedy wróciłem był spokojny). Jak mu całe stado naraz wyszło to miał prawo się przejąć, cały czas się upewnia, że to jego dom. [/QUOTE]