Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. łoł :D przemyślę przy Puławskiej dużo tego dziadostwa ;) hihihi i staruszek też :evil_lol:
  2. rozumiem, jak się czujesz przynajmniej po części u nas Mojżesz był 4 miesiące... a też - jakby od zawsze.
  3. a figa ;) nie zamknę. :eviltong:
  4. dobrze, to ja już po prostu nie będę zakładała wątków bo chciałam pomagać, a jednak chyba odwrotnie wyszło nigdy nie napisałabym o Was złego słowa nie wiem czemu tak uważasz ale dobrze, nie będę się wtrącała
  5. a może powinnam zamknąć wątek, co? skoro a) i tak się niczego już tu nie dowiemy o Śnieżce b) ma dobry dom i nie potrzebne są nam wieści z niego c) tylko się tu kłócimy i nie ma porozumienia, bo jednych nic nie uspokaja, a innych znów o nic pytać nie można nie znam się nie jestem wolontariuszem ale mam jakieś obawy i inne takie głupie rzeczy poza tym - szczucie... uraziło mnie to. i to bardzo.
  6. no tak ;) za miskę ryżu ją wykonuje dzień w dzień...! bardzo sumiennie.
  7. ale Kasia zdaje sie mieć [I]twardą rękę [/I]:D co dla Maksa jest idealne ;)
  8. on jest akurat takie wysokości :eviltong: to sobie pozwala haha
  9. się bywało na żylecie :roll::evil_lol::diabloti: cos się wymyśli, orpha... (tylko co!? :razz:)
  10. ja tez czuję niepokój :( i też uważam, że nikt nikogo nie atakował wszyscy się martwiliśmy i o dziwo interesowało nas zdrowie Śnieżki. czasem lepiej przesadnie się martwić zamiast potem żałować różnych historii... a takich jest mnóstwo... to chyba dobrze, że ludzie chcą wiedzieć co u psiaka... że nie wydaje się go i już. że ktoś się interesuje jego losem... (ja się cieszę, że na wątkach moich psów ktoś ciągle jest i widzę, że zarówno dziewczyn z Orzechowców jak i te z Wrocławia interesują się losem moich chłopaków!) a już szczególnie jak mowa jest o uśpieniu a potem o tym, że to było przejedzenie... :shake: to nawet zabawne nie jest i ulgi nie przynosi... a teraz nam tu nie należą się żadne newsy i wyjaśnienia :shake: bo chcieliśmy wiedzieć i nie byliśmy cukierkowi jakaś walka szansa vs dogo - to śmieszne...
  11. Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS :eviltong: la la la la la la la a la la la la laaaa.... hehehe... ale ja [B]już[/B] nie na czasie... ja bym pomogła tylko sama mam jeszcze bazarki na Barbi i Czarka... :roll: i kasy nie mam, a każdy bazarek to wkład własny też :( bo sama też nie mam co sprzedawać, tylko robić nam pozostaje :eviltong:
  12. [CENTER][IMG]http://images6.fotosik.pl/310/422fad6ecd455862.jpg[/IMG] :shake: [/CENTER]
  13. noo święte słowa!
  14. oni są super... czemu ludzie tego nie widzą? :shake:
  15. [CENTER][SIZE=3]kto da domek Grysikowi? :niewiem:[/SIZE] [/CENTER]
  16. gdzie jest Smerfik? :)
  17. na pewno będzie domek... na pewno!
  18. nie no, jesteśmy! tylko domku nie widać... :shake: ja z niecierpliwością czekam na sesję fotograficzną :)
  19. eh Maksiu... jak sobie Ciebie przypomnę :roll::placz:
  20. Fiszka jest śliczna! oh taka młoda i taka radosna :( biedna ah i ten cudak [url]http://img444.imageshack.us/img444/7859/psiakfv9.jpg[/url] fajowy!
  21. pewnie trzeba na forum szansy wchodzić... hmm zaraz zobaczę co tam nowego to ja sobie pozwolę zacytować DS: 21.10 [quote]Witam wszystkich. Dopiero teraz pisze bo nie miałam zawiele czasu. Przetrwalismy chorobe. Śnieżka jest zdrowa. Powodem choroby było nadmierne opychanie sie Śnieżki jadła tyle ile dała rady bo myślała że jej braknie. Dostałam wskazówki zeby po mniej dawać jej jeśc i częściej. Wieże e będzie dobrze. Co do książeczki to skątaktuje się ze schronizkiem w którym Śnieżka przebywała. Bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie w tych trudnych chwilach które już odeszły w nie pamięć.... Gdyż trzeba nie myśleć co było lecz co dalej dędzie... Śnieżka jest niesamowita. Za czeła szczekać jak kogoś słyszy nk klatce. Uch ma już zdrowe. Przybrała na wadze. Wychodzi teraz na spacerki bez oporu i sama kieruje mnie w strone kladki schodowej. Po schodach chodzi rewelacyjnie... [/quote] i z wczoraj: [quote]Witam i przepraszam że dopiero teraz pisze. Śnieżka ma sie dardzo dobrze. Je z umiarem i uważam teraz na to, aby się nie przejadła. Wychodzi chętnie na polei, cieszy gdy wraca z powrotem. Schody nie stanowią już żadnego problemu dla Śnieżki. Mieszkanie też opanowała świetnie , wie gdzie co jest i nie obija się. Musze zepsuć wątek śnieżki za co z góry przepraszam, ale nie daje mi to spokoju, a mam to do siebie ze wole mówic wprost. Czytałam wszystkie posty i na bieżąco czytam. Nie które osoby niech zastanowią sie co pisza na temat innych osób. Nikt nie jest ideałem i każdemu nam do ideału brakuje. Najlepiej osądzać kogoś z boku, nie mając pojęcia jaki kto jest i jakie ma intencje. Zwlekałma z tym za długo by napisać to co myśle. Każdy z was chciał jak najlepiej dla Snieżki. Każdy z was szukał jej domu z nadzieja że los śnieżki wkącu sie odmieni. Jedna z tych osób znalazła śnieżce dom, schronienie. Nie macie pojęcia jaka jestem i czy śnieżka ma tu dobrze to fakt. Ale nie oceniajcie kogoś kogo nie znacie i nie macie jaki naprawde jest. Kasia znalazła śniezce dom i nie którzy z was macie pretensje o to. Nie wiem dlaczego? Pozatym ją tez nie zle nie którzt zjeżdzili za to że śnieżka ma dom, którego nie miała. Nie mam pojęcia, może myślicie że śnieżce było lepiej w schronisku? Zastanówcie się co niektórzy piszecie bo kogoś nawet zwykłym słowem można zranić. Tyle na ten temat.....[/quote] [SIZE=1]link do wątku jest powszechnie dostępny więc chyba cytować mogę?[/SIZE]
  22. to czekamy czekamy :):):):) zamachała ogonem! :multi:
  23. i mi tylko drobne zostały w portfelu... :shake: jak dostanę wypłatę to coś dorzucę... ale bida!
  24. :):):) czyli oczka okej! Leoś na górę!!
×
×
  • Create New...