-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
ojej.... :-( aż jak wrócę z psami to się wsłucham... a tymczasem zapraszam na nowy bazarek [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiecej-kolczykow-hand-made-kolekcja-jesienna-123159/#post11104216[/URL][/B] :) [B] edit:[/B] ojej :(:(:( [I]How can you just walk away from me, when all I can do is watch you leave Cos we've shared the laughter and the pain and even shared the tears[/I] :placz:
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nowy bazarek! [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiecej-kolczykow-hand-made-kolekcja-jesienna-123159/#post11104216[/url] [/B]zapraszam! -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ja bym proponowała portret, bo widać uszka mu :):):) jakie ma ładne sterczące :D (czyli trzecie) a pierwsze jest takie żywe i ładne światło i Jordanek wesół ;) -
oooh żeby się udało :roll::roll::roll::D:D:D
-
Azja suczka mix podhalana & goldenem z Orzechowców MA DOM !
mru replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
łooł! znów coś przegapiłam! :) ale fajno, to czekamy na wieści od pana Stanisława! :multi::multi::multi: -
ja bym powiedziała, że Rafi.... stawy chore :( a zima idzie i on ciągle tam... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rafi-starszy-mix-onka-wilczarza-czy-przezyje-zime-w-boksie-w-wa-73732/[/url] a może Cyganek czy Leopold...:roll: ale ja juz miałam głos :eviltong:
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
mru replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
i ze mną jeszcze :):):) -
no wysłałam i chyba nawet się zmieściłam! liczenie znaków śmierdzi ;/ szczególnie jak liczysz, a ktoś ci przyłazi i coś chce (czy ja wyglądam jakbym była w pracy?:eviltong:)
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oj bo nas polubił... :roll: a my głupie nie odprowadziłyśmy Was do auta :( ale trzeba przyznać, że Max wyczuł nosem psim swoim Kasię :p ona go zawołała, a Max mnie do niej pociągnął :crazyeye: myślałam, że będziemy mieli problemy z rozpoznaniem się ale Max nie miał :eviltong: -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
robię plebiscyt na dwa najwyraźniejsze i najładniejsze zdjęcia Jordanka :) tylko w miarę szybko, bo jak nie Wy to ja wybiorę :eviltong: osobiście głosuję na to: [url]http://img373.imageshack.us/img373/8900/16272292jq9.jpg[/url] oraz któreś z tych: [url]http://images31.fotosik.pl/338/bca2e094f79d3d61.jpg[/url] [url]http://img204.imageshack.us/img204/9431/tnazyl170si7.jpg[/url] głosujcie, bo może Jordanek będzie w Paśmie :):):) -
możesz dać dwa! ;) (tzn. wysłać orphie)
-
ta znam :))) super jakby było cykliczne to by było coś!!! :D to ja napiszę i wyślę Ci dziś na tego maila :)
-
[B]a może Jordanka... [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/[/URL] co? :-( ja bym napisała te 500 znaków! [quote name='Ra_dunia']ale skaczesz :crazyeye:[/quote] jak królik! :lol:
-
[quote name='Charly'] Gdybys kiedys jednak zatanczyla nago na stole, to wstaw filmik proszę. Dzieki:p:cool3:[/quote] wyślę Ci link na priva... :oops::oops::roll::roll::roll: a bulgotanie jest super tylko jak się słucha non-stop bulgoczącego Dymka to można kur...icy dostać :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
mru replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Idefix1']co do własnego cienia to nie taka prosta sprawa;) bo nigdy nie wiadomo kiedy taki cień zrobi atak a szczególnie wieczorem w parku przecież jest taki wielki :crazyeye:, więc nad tym jaszcze musimy z Idefixem popracować ale da sobie chłopak rade jak zawsze :lol:[/quote] hihihi co racja to racja :eviltong: cień to akurat straszna rzecz [url]http://images36.fotosik.pl/21/0e7bc6e0cb7488a6.jpg[/url] ale brudasek śliczny :loveu::loveu::loveu: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to co ona się tak rozpanoszyła? :eviltong: JoSi oblicz ile wydałaś itd. bo mój jeden bazarek jest łączony i będziemy dzielić ile kto potrzebuje :) a drugi ([B]miśkowy!:loveu:[/B]) cały na Barbi -
[quote name='Ra_dunia']:oops: A który? ten z pierwszej czy do ogłoszeń? [/quote] oba :):):) ale ze wskazaniem na ten na pierwszą :roll: edit: przeskoczyłam znów...
-
uuuf :P bo 50 to by było z 7 słów ;) + spacje ;)
-
Raduniu, tekst jest super :):):):) też się wzruszyłam!
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ja tez jestem! czego Robercik potrzebuje? -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
mru replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
jej ale on jest śliczny i to bez przesady :crazyeye: