-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no właśnie miałam dopisać, że jest... z ciepłego domu to łatwo pisać a on tam sam biega, teraz jest najedzony, ale kto mu co da jutro i wszystko wszystko może się mu stać :shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
masz rację trzeba trochę tragiczniej! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziękuję, Ziutka na pewno to było okropne :(:(:( no ale cooo tu robić? zupełnie nie wiem! i jeszcze akita i jeszcze ten mały :shake: matko... -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może ten Inflamex? Mojżesz to brał też... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki, że chociaż najadł się... :p no i że wiemy, że [B]jeszcze [/B]jest cały... :roll: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1742.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1743.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1744.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1736.jpg[/IMG] piękny Maks! :roll::oops: [/CENTER] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest mail :) [QUOTE]z małym poślizgiem, ale przesyłam zdjęcia Maksa. Wizyta u Pani Doktor potwierdziła moje podejrzenia, że gulka to reakcja na szczepionkę a psiak jest absolutnie zdrowy- na wszelki wypadek miał zbadane nawet uszy i oczy:) Trzeba przyznać, że powoli się rozkręca i w porze obiadokolacji upomina się o swoją puszkę:) jest w tym tak przekonujący, że przytył już 2 kg:) za biały ser stanie na tylnych łapach! jest niesamowicie skoczny- nie widziałam jeszcze psa, który by potrafił wybić się tak wysoko! całe szczęście, że na balkonie nie przychodzą mu żadne głupoty do głowy i wygląda przez szpary i nie próbuje stanąć na barierce. Lubi natomiast stawać łapami na parapecie w kuchni i wyglądać przez okno (zamknięte). My też powoli przywykamy do nowego trybu życia- wstaję rano prawie godzinę wcześniej niż przedtem a wieczorem, zamiast lenić się z książką grzecznie wędrujęz Maksiem na wieczorny spacerem, żeby chłopak spokojnie mógł przespać noc.[/QUOTE] i fotki! :multi: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1734.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1737.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1738.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1739.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1740.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
po nocy szłam z nim a Gacuś ciekawski podbiegł do drecha jednego ten chyba się go bał (:razz:) chociaż Gacek wyhamował itd. i go wystraszył (obrócił się na niego nagle) Gacek się bardzo wystraszył niestety... :shake: biegł ze 100 m potem stanął i dopiero mnie szukał wzrokiem od razu przybiegłam i na rączki ;) beznadziejni są ludzie.......... -
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
my też byśmy woleli :roll: -
Józek, Józek... :hmmmm: coś mi zadzwoniło w głowie, tylko nie wiedziałam gdzie dokładnie... :eviltong: już wiem :cool3: Józek do Roberta podobny!
-
ja zamówiłam dla Gacusia :) czekam na realizacje teraz :):):)
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihihi no a kto by pomyślał - taki aniołek na co dzień... :roll: a wiecie jak grzecznie Gacuś za mną bez smyczki chodzi przy ulicy jeszcze nie chodzimy, bo on nie ma takich barier... :roll: i wciąż interesuje go to, co się za ulicą dzieje no i te nieszczęsne autobusy (jak największe!) i motory (jak najgłośniejsze!) no i poza tym Gacuś faktycznie bardzo odważny muszę go oduczyć podchodzenie do każdego człowieka (chociaż natrętem nie jest, tylko patrzy...) wczoraj wieczorem mieliśmy niefajną przygodę i bardzo mnie to zasmuciło (chociaż winy gacusiowej w tym nie było - on po prostu jest małym terrierkiem a ludzie to są wredne i tępe buce...) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
trzymam trzymam baaaaardzo mocno :roll::roll::roll: nie puszczam... :lookarou: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:shake: moja mama nie ma samochodu, nie prowadzi ani nic z tych rzeczy ich tam do pracy dowożą i przywożą ( więc z trasy nie mogą zboczyć... ani nic takiego "bo im nie płaca" lub "bo inni chcą do domu" (chyba nie muszę mówić jak to jest... moja Mama jest totalnie uzależniona z tym od innych) Mama codziennie tam dojeżdża 2 godziny... :shake: i wraca po nocy, między 18 a 19 zanim się doczłapie - po prostu TRAGEDIA :angryy: ew. Mama na pewno może komuś przekazać jedzonko... nic poza tym :(:(:(:(:( -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nic tylko się załamać... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to podobno około 5 km... eeeh :shake: wracaj mały... moja Mama ma dla Ciebie miskę i puszkę żarcia... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czyli Diego cały uuuf.... szkoda, że nadal sam :shake: cholera! co tu robić! jakaś masakra! jak daleko jest stacja PKP od magazynów? daleko odbiegł? cholera ta miałby jedzenie na pewno.... :shake: wracaj Diego pod te magazyny... ah zapomniałam napisać że w piątek co go nie było już to ktoś go widział w Błoniu z innym psem (boże....:shake:) może ten inny to była ta akita...? (nic nie wiem o wyglądzie tego drugiego niestety...) hmmm... sama nie wiem! a z drugiej strony mało to psów bezdomnych... :shake: -
Warszawa - RADOść - Szczeniątko po wypadku JEST DOMEK!
mru replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
ooooh nie no kolejna bida :( taka mała... musi się cos znaleźć! przeciez ona w schronie to :shake: -
no nie mogę.... ale on uroczy! :D coraz bardziej czy mi się wydaje? :eviltong: