-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
i co? :roll: nie wiecie może czy dalej znaczy czy już oznaczył? ;)
-
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no to jest dokładnie to o czym dziś pisałam na łódzkim wątku staruszków no :( że ojej stary, że zaraz umrze że tak trudno będzie się żegnać i inne bzdury (a pewne, że będzie, ale co...) kurde no każdy umrze! każdy jeden - no już bez przesady a kto chce sam umierać? wwrrrr.... a potem zostają psiaki, które miały dom, potem ich właściciel umarł i tyle. i pies umiera w schronie lub na ulicy ... a Puszek nie jest stary :D tzn. nie widać po nim :):):) jest kochany, bardzo radosny i wymusza smakołyki (kolejny :mad: hihihi) wczoraj go wymiziałyśmy wyskubałyśmy :evil_lol: i haha jak go wzięłam na smycz to zaczął się nią bawić jak młodziak i cały się opasał nią ze 3 razy :D dosłownie :evil_lol: -
Ty i Leopoldek to macie dobrze :D tyle ciotek! - i ciągle na górze (szkoda, że domków nie widać, ale [B]na pewno[/B] będą! na pewno) cioooootki... :roll: możecie czasem odwiedzić mojego [B]Jordanka[/B] (podpis)? :roll: małą ma oglądalność, a jest cudowny :placz: tez już starszy i też już najwyższy czas dla niego... :roll:
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
hahaha :D mi Antek zasnął około 22 wtedy więc już późniejszego - nocnego - spaceru nie było :D i jak wstałam to spał dalej (no wiem, była 5 rano) co dla mnie jest dziwne, bo gacek zawsze wstaje jak ja tylko ruszę nogą :eviltong: a Antek nic :D ale nie słyszałam chrapania ;) może pościel stłumiła ;) hihihi -
hihi wiecie no, Azyl ma przygotowywać psy do adopcji... więc żadne tam niepoprawne zachowanie nie są akceptowane :eviltong: a złe nawyki nie mogą być wpajane! trzeba też się trzymać zasad... wychowywać! no... ...dajemy :D :evil_lol:
-
ahahaha :D dobreee! a ja pięćsetny raz powiem, że imię mojego [*] psiaka - Mojżesz zawsze szalenie mi się podobało i straaaasznie do niego pasowało ale ludzie :shake: - Ci byli czasem zszokowani... no ale co z tego :evil_lol::diabloti: my z przekory jeszcze głośniej i wyraźniej do niego :cool3: teraz mam Gacka i poszłam kiedyś do zoologicznego i cos tam gadam z tą kobietą ona pyta o nowe pieski i jak się nazywają ona: jak? Jacek? ja: nie, Gacek! ona: aaaa, Gacek... a nie lepiej Jacek? (hahaha :evil_lol:) ja: tata jest już Jacek więc nie... (chociaż czasem nie wiadomo kogo w domu się woła... :roll: ktoś coś źle usłyszy itd. haha :D jak mama wołała Łacia - na naszego [*] kotka to często miałam wrażenie, że woła "Madzia"...) imiona to imiona :D konkurs otwarty, a ja nie mam pomysłu :roll:
-
no Juras też jest niezły :D podczas gdy Falbi stara się siłą spojrzenia wniknąć w nasze umysły żebyśmy mu dały coś dobrego Juras po prostu za nami chodzi i szczeka :evil_lol:
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='siekowa'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newthread.php?do=postthread&f=28"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-lecz-nieufny-kbus-ma-5-lat-od-4-jest-w-schronisku-warszawa-125088/#post11257894[/URL][/quote] to wątek Kuby? :D (bo link nie działa) ej a czy np. Bobi i Jurasek mają wątki? :) -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
oh nic tak nie robi, jak zalogowanie się nowego właściciela i czytanie sprawozdań! :D -
wrrrr! no nic to [COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Ralfa dalej trzeba ogłaszać![/SIZE][/B][/COLOR]
-
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
mru replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kometa']psy były wywożone do wietnamczyków, dowody zbierał detektyw który niestety ju.z nie zyje. misio miał być jednym z tych psiaków.[/quote] łoł, to brzmi strasznie.... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
fajnie Cie widzieć, Antek :D -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
eh no właśnie :eviltong: w końcu Stinka nie zobaczyłam ale straszne się cieszę, że pojechał :multi: więcej domków! :roll: -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
no :( przez kraty tylko cieszył mordkę :shake: -
Wspaniały Dex czeka na dom 5 lat! Prosimy, pomóżcie go ogłaszać!
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
opis fajny :) :) Dex dziś bał się mnie, bał a potem jednak podszedł i chapsnął ciastko :D (tylko przez kraty) -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Antoś skacz! :) on jest faktycznie prze grzeczny chłopak i jak tylko siadałam na fotel to on na kolana :eviltong: hihi a w ogóle wiecie nie chciał jeść suchego czy smakołyków ;) tylko kurczaka gotowanego wcinał jak szalony :D -
nooo został wypieszczony i wymusił masę dobrych rzeczy! :loveu:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego! gdzie jesteś? dokąd Cie wywieźli? dokąd poszedłeś? :( żyjesz? [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC00033-1.jpg[/IMG] [/CENTER]