Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER][SIZE=3][B]Mistrz to super facet! [/B] [/SIZE][/CENTER]
  2. [quote name='enia']dziewczyny co myślicie o allegro? takie info i odnośnie naszych bezdomnych psow i apel o domy i tymczasy? ciotka evita zrobi, ja tekst skrobne, umieścimy ich fotki........ [/quote] [SIZE=3][B]no właśnie super pomysł[/B][/SIZE] ja już o allegro wspominałam :) miałyśmy robić z Charly tylko teksty trzeba napisać
  3. te fotki, prawda? (pytam, bo asiamm pisała, że spory ;) ) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6652/bbub6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9238/aasy3.jpg[/IMG] a ta sunia? hmmm foty trzeba i to samo n-k, allegro trzeba coś ruszyć zanim Paluch czy coś :roll:
  4. [quote name='Ziutka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76600.html"]Kamila_s[/URL] z dogo daje psiaki na naszą klasę - nasz Łatek z pożaru dzięki jej ogłoszeniu znalazł szybko dom...mru, napisz może do niej :roll:[/quote] super :) napiszę już zaraz bo mi to ostatnio nie wyszło doo pa blada wyszła z tego :/ a nie domek
  5. fotki malutkie, ale dobre i tak zaraz coś napiszę i wyslę Ci na maila ah a fotki były pare stron temu jeszcze nie? szukam
  6. :placz: [B][SIZE=3]czy ktoś tu się zajmuje Nasza-klasą?[/SIZE][/B] proszę jeśli tak - dodajcie go! może ktoś go wypatrzy napiszcie, że PILNIE szuka choćby schronienia na zimę że umrze inaczej :( i może...[B][SIZE=3] allegro [/SIZE][/B]zrobić? napiszę tekst i zapłacę za wyróżnienie....
  7. [quote name='Charly']tzn ja do konca tego pomyslu nie jestem pewna. w schronisku psy sie gryzą, walcza o wszyskto no i....zagryzają się. To normalka. ale taka zima- jakie maja szanse na zewnątrz.[/quote] dokładnie :placz: ale zima gorsza... jedzenie nie będzie.. zimno... a on może by i szybko znalazł dom... chyba stary nie jest? ładny jest, nie za duży... boże :( myśle jeszcze o dt czy czyms... czekajcie (ale o czym tu myśleć boże!)
  8. Ziutka i to samiec, nie? aaaaaaa on jest jak mój Gacek :( jezu cała sie trzęsę :placz:
  9. [quote name='Ziutka']Mi sięga pod kolano...ale ja nie z tych wysokich :evil_lol: bo mam tylko 162 cm wzrostu, nie jest jakiś bardzo duży :shake:[/quote] maluch... dosłownie jak mój Gacek...
  10. jest cudowny! piękny! matko! choleraaa nie dajmy mu umrzeć :(:( gdyby jakieś na zimę choćby schronienie... :shake: hotelik... :shake: aaaa! ej ale co z Paluchem? jak się mrozy zaczną takie na dobre? dzwonimy na Paluch? [B]Ziutka, jak duży on jest?[/B]
  11. no ja aż się wróciłam na pierwszą stronę i kurcze... ten pies miał tyle szczęścia :( że w ogóle siekowa wybrał to się nie dziwie :eviltong: no ale jeszcze ma TAKI dom ;) a kubraczek od taks też mam :D tzn. Gacek ma ;)
  12. ej to super, że daje znać :) i że pani wie (ale tego sie domyślałam) Antek ale Ci dobrze ;)
  13. o maaatko ! :crazyeye: [url]http://images45.fotosik.pl/31/0ffe6a94bfd6233e.jpg[/url] i jak tu się oprzeć? :loveu:
  14. Bajerku, śliczności nie znają się te ludzie... :razz:
  15. bo autor sam nie widzi! :) a siekowa to nie wiem - też nie widzi ;) hihihi
  16. noo a miny robiła takie jakby nic nie wyszło cwaniara :cool1: jedna :diabloti:
  17. oh jest też [URL="http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=2&page=54&id=287"]mój Mo![/URL] chociaż fota najmniej korzystna z tych, co znam :evil_lol::diabloti:
  18. czy Antoś ciągle siusia tak nieprzewidywalnie? :roll:
  19. ja jak tylko napiszę tekst ;) chętnie wyróżnię Jordankowi allegro :)
  20. podnoszę, bo czekamy! :fadein:
  21. e razie co będziemy przeczesywać :diabloti: wielkim dogogrzebieniem
  22. no właśnie! co u maluszka?
  23. [CENTER][SIZE=3]podnoszę Farcika :) niech świat go zobaczy![/SIZE] [/CENTER] hmm enia mi pisała, że nie widziała wczoraj Diego a to łazęga paskudna :shake: (nie enia - Diego)
  24. i ja także zgłaszam się :)
  25. jak już narzekamy, to foty (miniaturki do klikania) są takie rozciagnięte :roll: i to nie czyni ich atrakcyjnymi :) no ale może to beta jakaś :eviltong: allegra? mogę jakieś wyróżnienie zasponsorować
×
×
  • Create New...