-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i aż mi głupio że mówię o DT dla Diego podczas gdy tam u Was jeszcze tyle bid :( i ten szorstki drugi też mi po głowie chodzi :( maaaatko :angryy: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh ale ładne ogłoszenie :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Znaczy będzie impreza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahaa :eviltong: no ba, bo w ten dzień co wraca ma urodziny :diabloti: edit: Isadora, zrobiłam taki nieudolny banerek dla Diego :oops: może weź lepszy walnij jakiś... eeeh o ile to coś może dać :razz: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
moja mama wyjechała :( wraca w czwartek zdaje się od przyszłego tygodnia na pewno by mogła dać mu jeść tylko... on tam nie usiedzi :shake: -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] Diego wciąż w Błoniu chudy jak patyk :( czeka na śmierć to jest straszne [SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC00033-1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Red]szukamy DT! podajcie dalej...[/COLOR][/SIZE] :roll: [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrchid][B]Pawle[/B][/COLOR], aż mi głupio prosić... :roll: ale jeśli znasz kogoś, kto mógłby przechować takiego psiaka to by była dla niego wielka szansa kręci się po Błoniu... chudy okropnie :( szukamy nawet budy, jakiegoś schronienia no kurcze :shake: my byśmy szukały mu domu jakby jakaś pomoc finansowa to będziemy robić zbiórki - tak jet tu u nas przyjęte eee jakie to wszystko beznadziejne :razz: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A z Diego to wogóle będzie ciężka sprawa, On się non stop przemieszcza i ciężko będzie go namierzyć nawet jeśli znajdzie się DT, ja zawsze trafiam na niego przypadkiem i to za każdym razem w całkiem innym miejscu :roll:[/quote] racja, ale co innego robić? :shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia'] że też taka znieczulica w tym Błoniu, no nikt psom nie pomoże....[/quote] wszędzie tak jest :placz: a Ci co chcą pomóc nie mogą boże, biedny Dieguś... -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak się u Pawła znalazłeś, ale miałeś szczęście, Farcie... Diego wciąż w Błoniu chudy jak patyk :( czeka na śmierć to jest straszne [SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC00033-1.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Red]szukamy DT! podajcie dalej...[/COLOR][/SIZE] :roll: [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']wracam z miasta a tam pies na trawniku lezy....chudziutki, wystraszony...polecial gdzies jak tylko podeszlam. I co? przeciez ktos to kiedys rozmnozyl, pozwolil na to- znikąd się nie wzięly do cholery. ach- jestem dzis zla, bardzo zla.[/quote] a my jak jechałyśmy z Selenga to na ulicy rozjechany leżał świeży chyba normalnie zmiażdżony łeb i to tez kiedyś ktoś chciał! i co? :(:(:(:( i Diego tak będzie neidługo wygladał a my z Antkiem jechałyśmy i myślę super - to my o 6 rano jedziemy oddać Antka żeby mógł jechać 500 km do DT i ja jeszcze angażuję Selegnę i jedziemy a ktoś rozkosznie zgubił psa i on tu teraz leży świat kontrastów aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angryy: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/blonie-cud-akita-odnaleziony-zyje-gdzie-diego-burcia-123531/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC00033-2.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3] jezu ale beznadzieja[/SIZE] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Boże Diego! jej co robić szukajmy DT :( wiem, mrzonki... jezu Akita miał tyle szczęścia ! banerek mu zrobię i nie wiem i... nie wiem no... może kolejny cud się stanie... -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
mariolka, pamiętam o opisie :) tylko wiesz... myślę :roll: w domu dziś przysiądę -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaaaaaah ile cudownych zdjęć :loveu: hihihi ale się z nich uśmiałam ej nie można się już z Chapa nabijać, że jest takim skończonym serdlem :eviltong::eviltong::eviltong: no nie :D ah te oczy juz nie płaczą :):):) ale nadal równie wyraziste! (za tydzień nie będzie mnie w azylu:placz:) -
[quote name='pidzej']niestety cisza, bo na azylowe wątki zagladają tylko ludzie z azylu... [/quote] ej no właśnie co z tym zrobić?
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaa kąpiel! właśnie patrzę co ona taka dziwna :eviltong: -
no leży sobie biedak samotny :( wczoraj na mnie nawarczał :eviltong: jest piękny
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cholerny świat :( to przechodzi ludzkie pojęcie... i najgorsza jest niemoc bo gdyby jakieś schronisko było tam u Was można by je ogłaszać... boże :( -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no właśnie nie widziałam! :cool3: następnym razem... wszystko mu obejrzę :D w ogóle fajny pies... nie widziałam go wcześniej, a jest wart uwagi. -
11 letni Puszek oddany po śmierci właścicielki. MA DOM! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
ha to dziewczyny mi wczoraj mówiły, że Bobiego ludzie oddali, bo tam buta zjadł czy szczotkę... :roll: (mój Gacek niszczy buty - trzymamy je zatem w szafie, gryzie też szczotki - nie trzymamy ich w zasięgu... no i staramy się mu zapewniać inne rozrywki!) a co lepsze okazało się, że w ogóle chcieli szczeniaka :eviltong: (a szczeniak by nie niszczył...? :roll:) ja nie wiem co ci ludzie sobie myślą... to jest porażka pies musi byc idealny, wszystkiego nauczony, młody, silny, zdrowy, nie za duży, nie za mały, taki i siaki a potem się dziwimy, że ludzie wyrzucają psy...? eee słów szkoda. Puszek jest kochany i cwaniak :cool1: i jest bardzo miły w dotyku :eviltong: -
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
mru replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
cholera, Mistrz tez tylko pyszczek cieszył przez kratę a Szansa mu skakała po głowie ;) -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Cisza. nikt go nie chce, a jest piękny (czego do końca na fotkach nie widać) ma bardzo mądre oczy taki szlachetny pyszczek grzywę taką lekką :) ogon tez niezły ma... no i bez tej nogi super sobie radzi :D [SIZE=3][B]dziewczyny, czy on ma teraz allegro?[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]czy coś innego? [/SIZE][/B](innych ogłoszeń chyba już nie, moje pewnie wygasły dawno :roll:) chciałyśmy wczoraj foty zrobić, ale nie dało rady :(