-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, oczywiście nadal [SIZE=3][B]szukamy PRZECHOWALNI dla Diego[/B][/SIZE]! na te dni trzy czy dwa... :roll: i jeszcze druga sprawa. my będziemy w poniedziałek w Błoniu około 10. (bo korki) kto JESZCZE może nam pomóc? ;) szukać Diego :( wiem, że asiamm może :D dla enii już pewnie będzie za późno (eniu, Paweł może Cie potem podwieźć, ale myślę, że to niewiele da? prawda?) -
ktoś go na ręce powinien wziąć :eviltong: to będzie widac!
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
u nas na szczęście chwilowo słońce ale co z tego? zimno jak 150... boże :shake::shake::shake: -
potrzebna kasa na jakieś DT dla tej bidy... [B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/maskotki-wazoik-filizanki-drobiazgi-na-tymczas-dla-starszego-chorego-maksika-124268/[/url] :shake: [/B] Cyganku, a Twój domek gdzie...? :-(
-
ojej ale smutny wątek :) ale tak pozytywnie... trzymam kciuki :roll: no i na pewno niepotrzebnie, bo wszystko będzie dobrze!
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
łaaał :D:multi: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]gorący apel do wszystkich![/B][/SIZE] jest szansa na ten domek... :roll: co Paweł mówił.... tylko tak trzeba Diego [B]przetrzymać [SIZE=3]do PONIEDZIAŁKU RANO[/SIZE][/B] gdziekolwiek żeby się mu nic nie stało! no i enia mówi, że jest w słabym stanie :( [B]jeśli ktoś ma taka możliwość.... to PROSZĘ BARDZO :([/B] jesteśmy też w stanie coś tam zapłacić - bo może hotelik? 3 dni... :shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hihi teraz nie ;) Kamila mi nie odpisała nt tej naszej klasy :roll: może napiszę do osoby poleconej przez wandę? a właśnie kojarzycie może nicki ludzi od psiaków w typie teriera? bo może ich bym też poprosiła o ogłoszenia :roll: dla tego psiaka sprzed sklepu -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
gdzie go widziałaś? :) napisz w którym miejscu - to bardzo ważna informacja! (za każdym razem cieszę się, że on żyje...) -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
mru replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej ależ trafiłam na smutnego staruszka :( kolejnego... do góry :placz: -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
też o nim ostatnio myślałam :) Hawa, jak maluch? właściwie często o nim myślę, bo codziennie jadę Puławską do pracy i nie umiem sobie wyobrazić go biegnącego pomiędzy samochodami horror... :shake: -
hihihi widziałam taką samą sytuację :evil_lol: jak byłam ostatnio to wlaśnie stoję z tamtej strony od bud i chce Jordanka :D a on siup za budę :eviltong: łoooo myślałam, że się zaklinuje! :cool3: ale gdzie tam! wyszła zgrabnie zaraz jak tylko dostała coś dobrego :roll: (no i Jordanek też się zaraz wcisnął hihi)
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zabierz :) on jest taki smutny, jej... :shake: i tak "patrzy" super :loveu: -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
to jest pomysł ;) hihi no Jordanek tak ostatnio leżał smutny jak byłam... zawołałam go to Bella przyszła :eviltong: a on leżał w końcu na mnie spojrzał ;) niedowierzając i podszedł i się bardzo cieszył :shake: dostał smakołyki, ale on chce człowieka :placz: -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
hihi Puszek taki niepewny siebie jeszcze ;) ale super się mu trafiło... :loveu: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahaha :D każde wspomnienie Maksa wywołuje u mnie uśmiech na twarzy :eviltong: jej jaki on pocieszny jest :placz: świetnie, że Maks już obczaił co i jak w stadzie :D bałam się tego gryzienia domofonu mamy Fasolki :eviltong: no i siusiania! :crazyeye: ale chłopak pojętny jest :D ja nie wiem jak ktoś mógł go nie szukać :mad: lub wprost przeciwnie :angryy: haha a wiecie dziś miałam telefon w sprawie adopcji Maksa :D ze 3 godziny temu dosłownie :loveu::cool3: hihihi no ale musiałam pani powiedzieć, że niestety już nieaktualne (a zraz dodałam - na szczęście!) :evil_lol: -
Bobi dla osoby aktywnej w Azylu Pod Psim Aniołem już ROK :( Ma dom
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Bobi jest wspaniały! :placz: podnoszę ludzie no popatrzcie tylko na niego :):):):) -
no no czekamy :) Maksik, Ty biedaku musi Ci być ciężko :shake:
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
w ogóle jak nie Mojżesz hihihi :???: chociaż widziałam te fotkę przed adopcją i tym bardziej mi się taka ciapa podobała! :evil_lol: 6 piłek!? :crazyeye: ale samolub :cool3: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nooo to pewnie najlepsze rozwiązanie :) Kasiu, co u Was? jak tam wielki bobas Maks? :D