Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no orpha może się z powodzeniem zgłosić :D:cool1:
  2. czyli bedzie schron nowy :):):) jezu, foty świetne takie bidy :placz: ten staruszek o boże... o boże...
  3. to czekamy co dziewczyny powiedzą :D niby na zewnątrz, ale opieka na pewno będzie dobra... :)
  4. jest pewna opcja - nie wiem, czy się zgodzi Anioł :roll: ale jest ale o tym więcej Renatka napisze :)
  5. [quote name='orpha']ale takie przpychanki slowne miedzy tymi co w taki czy inny sposob pomagaja ziwerzaka jak dla mnie delikatnie mowiac sa zenujace , takie jest moje zdanie. Amen[/quote] też prawda... :oops:
  6. są dobrzy ludzie, są... :roll: tylko właśnie... sama szukam teraz miejsca dla psiaka... młody, zdrowy, bardzo przyjazny... i co z tego :placz:
  7. to co ona MOŻE wziąć? :cool3: pająka? ej, super, że szukacie i dzwonicie! ja zmienię tytuł, bo głupia zapomniałam :roll::oops:
  8. dostałam :) dzięki, zaraz spróbuję
  9. jej wszystko zmieniłam, tylko nie tytuł! :oops: już jest :) dzięki za podpowiedź!
  10. to czekamy :roll:
  11. Diego niechętnie ;) hihi a z każdym następnym razem tylko gorzej :eviltong: miał taki plan, żeby nam z obroży wyjść... ale bez agresji :p ah no i tak, moim zdaniem też [B]sunia najpierw[/B] Szorstek nie wygląda tak tragicznie jeszcze (jeszcze) :roll: na pewno nie tak, jak Diego :(
  12. ja wiem, że goldeny też psy, ale... cztery? :P hihi ;);););) ja mam dwa psy, następnym razem też się zgłoszę hihi
  13. Mistrz jest godny swego imienia! niech ktoś to zauważy! :-(
  14. i mam już drugi bazarek... z rzeczy od Pawła :) [CENTER] [SIZE=3][COLOR=Red][B]oto jego bazarki:[/B] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER] [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiecej-rzeczy-hand-made-kolczyki-zawieszki-takze-ksiazki-na-diego-do-4-12-a-125698/#post11313667"]więcej rzeczy hand-made! kolczyki zawieszki! A także książki. na Diego. do 4.12[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Blue][U][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zabawki-dla-psiakow-smycz-kaganiec-psie-ksiazki-na-diego-do-4-12-a-125706/#post11314221[/url][/B][/U] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Blue][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-zawieszki-psie-kolczyki-hand-made-na-diego-do-6-12-a-125988/[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER] zapraszamy! [/CENTER] [SIZE=1]linki do bazarków także w pierwszym poście![/SIZE]
  15. Pan Szorstek to ma to furto grube, ale co z tego? i na niego pora przyjdzie... te psy trzeba jakoś uratować :( ale o czym ja mówię! przecież jutro Diego traci DT :eviltong: oh geez... :shake:
  16. bazarek na Diego.... [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiecej-rzeczy-hand-made-kolczyki-zawieszki-takze-ksiazki-na-diego-do-4-12-a-125698/#post11313667[/URL][/B] zaraz drugi :eviltong: Diego ciachamy za tydzień. [I]ale co z domem :shake:? [/I] heh good question ;)
  17. śliczne foty [CENTER][B]dodaję do jej galerii! (link w pierwszym poście!!!!)[/B] [/CENTER]
  18. niestety :cool3: ale są dobrzy ludzie... którym się chce :) i razem nie zginiemy.
  19. [quote name='Ziutka'] A z Diego totalna klapa :shake: :-([/quote] będzie dobrze, na pewno wystawię zaraz bazarek na hotel dla niego z moich rzeczy i z Pawła :) będzie okej... kastracja nadal aktualna. będzie dobrze....
  20. [CENTER][B]słuchajcie.... niestety Diego nie może zostać w tym DT :([/B] [/CENTER] ludzie nie wierzą Pawłowi szkoleniowcowi :( że będzie dobrze i mają prawo (chociaż ja tam wierzę:cool3:) śmieszne, bo Paweł cały wkurzony mówi mi przez telefon, że [B]jest o wiele lepiej niż wczoraj![/B] A wczoraj nie było tragicznie - coś o tym wiem, jako że mam w domu agresora i moje psy się tłukły ile czasu dzień w dzień... [B]jutro po niego jedziemy[/B] [SIZE=3][B]na jeden dzień mamy hotelik[/B][/SIZE] potem [B]przerwę na weekend[/B] (z tego, co zrozumiałam do poniedziałku) więc na weekend ktoś go musi zabrać [B]kastracja na razie na wtorek umówiona i niech zostanie.[/B] :) APEL GORĄCY... piszcie do kogo tam możecie z prośbą o te 3 dni.... [B]piątek - poniedziałek[/B]
  21. o matko, ja też :multi: [I]Klaszczemy za pupa Benia on ucieka z uszami do tyłu i gębą roześmianą od ucha do ucha.[/I] ahahahaa :evil_lol:
  22. taaaak :) on bardzo lubi piłeczki!
×
×
  • Create New...