-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
jasne, a wtedy ta zbiorka na czyje konto? dałabym info na pierwszą stronę :)
-
będziemy musieli zrobić nowy bannerek też :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ona jest taka, że wyglada jakby miała mniej nawet, jakby z rok miała no ale podobno ma 1,5 :) jest strasznie ruchliwa, ma takie fajne długie łapsy właśnie :) to z niej robi takiego szczeniaka podobno nie lubi Biska ale Morusa lubi! a teraz w ogóle siedzi z jeszcze innym samcem, z Parkurem czy właśnie Biskiem więc moim zdaniem samców akceptuje :) -
fotorelacja boska! :) hihi ale Stefan jest fajny... wy go zabieracie w piątek jakoś? to ja wtedy zrobię porządke w pierwszym poście ( a raczej na pierwszej stronie;))
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no! powiew super! jakbyśmy szli na spotkanie przygody! a my tylko na spacer :( raz w tygodniu na 10 minut... :(:(:( -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki, kochana :):):) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale taubi! okropny! jak mógł Henia wykasować :( ja chce Henia! zmienilam allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=894990458[/URL] teraz jest wręcz magiczne... :) no nie mogę... malawaszka padnie z zachwytu! [CENTER][img]http://www.fotoshare.pl/upload/1217.jpg[/img] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zebrałam foty Hena do jednej galerii - czy widzicie je? [url]http://picasaweb.google.pl/mru.psiaki/HenAll#[/url] -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
witaj Nemko :) dzieki wielkie! ja już powiedziałam w lecznicy, że zabieramy Misia... :) pod tym względem Miś jest bezpieczny... chociaż tyle! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze na razie tylko dziś tak zimno... :( potem trochę lepiej niby... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
siek, dzieki :):):) pięknie patrzy na tych fotach! jednak takie foty są bezcenne... musze pomyśleć, co zrobić z psami, które takich zdjęć nie mają. -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję, siek :) no on sam się w lecznicy pojawił :( szkoda mi go potwornie... Cajus witaj :) fajnie, że jesteś u Rudolfa... :p fajnie, że go ktoś zauważył! :lol: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaaaaa jakie "kiepsko"? świetne są! w pracy powrzucam je, gdzie się da :D jeziuuuu ale słodziak :D:D:D hehehe co ja mu tu robię? :P [URL]http://www.fotoshare.pl/upload/1222.jpg[/URL] on jest TAKI piękny! a jeszcze przecież nikt go ani nie kąpał ani nic z tych rzeczy! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nemko, dziekuje za obecnosc i bannerek w podpisie! :) figa - tak, malutki :( siedzi w boksie przy drzwiach - pewnie mu wieje, bo mu postawili aż grzejnik blisko... w sumie jak jest zamknięty w boksie to wyje i wyje chyba dlatego, że wokół szczekają a on niedowidzi z taka pretensją wyje :( -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no no poproszę siek żeby go tam dodała od razu z nr konta bo to nr fundacyjny wiec spokojnie oficjalnie go można ogłaszać :) dzieki, że jesteście :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
problem z Pitem polega na tym, że to KIEDY on zostanie wydany okaże się za 2 do 4 tygodni :( ja offowałam wątek, pisałam po ludziach trochę się zebrało ale jak pies nie potrzebuje pomocy na cito to ludzie tracą zainteresowanie :( a Pit musi byc pod obserwacją jeszcze i ma ciagle zabiegi, poprawiają mu to oko... i co? rokręcę teraz wątek (nie wiem jak, bo juz próbuje 3 rozkręcić:(), a ludzie zobaczą ze nie wiadomo nawet jeszcze kiedy Pit wyjdzie... :( i dupa... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki kochani! ratujecie mi... Miśka:loveu::loveu: -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja o niej tak piszę: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Miki-mloda-zgrabna-sunia,8000[/url] ma około 1,5 roku nie wiem wiecej :( widziałam ją raz :/