Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. jasne, a wtedy ta zbiorka na czyje konto? dałabym info na pierwszą stronę :)
  2. będziemy musieli zrobić nowy bannerek też :)
  3. ona jest taka, że wyglada jakby miała mniej nawet, jakby z rok miała no ale podobno ma 1,5 :) jest strasznie ruchliwa, ma takie fajne długie łapsy właśnie :) to z niej robi takiego szczeniaka podobno nie lubi Biska ale Morusa lubi! a teraz w ogóle siedzi z jeszcze innym samcem, z Parkurem czy właśnie Biskiem więc moim zdaniem samców akceptuje :)
  4. fotorelacja boska! :) hihi ale Stefan jest fajny... wy go zabieracie w piątek jakoś? to ja wtedy zrobię porządke w pierwszym poście ( a raczej na pierwszej stronie;))
  5. no! powiew super! jakbyśmy szli na spotkanie przygody! a my tylko na spacer :( raz w tygodniu na 10 minut... :(:(:(
  6. ale taubi! okropny! jak mógł Henia wykasować :( ja chce Henia! zmienilam allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=894990458[/URL] teraz jest wręcz magiczne... :) no nie mogę... malawaszka padnie z zachwytu! [CENTER][img]http://www.fotoshare.pl/upload/1217.jpg[/img] [/CENTER]
  7. zebrałam foty Hena do jednej galerii - czy widzicie je? [url]http://picasaweb.google.pl/mru.psiaki/HenAll#[/url]
  8. witaj Nemko :) dzieki wielkie! ja już powiedziałam w lecznicy, że zabieramy Misia... :) pod tym względem Miś jest bezpieczny... chociaż tyle!
  9. jeszcze na razie tylko dziś tak zimno... :( potem trochę lepiej niby...
  10. siek, dzieki :):):) pięknie patrzy na tych fotach! jednak takie foty są bezcenne... musze pomyśleć, co zrobić z psami, które takich zdjęć nie mają.
  11. dziękuję, siek :) no on sam się w lecznicy pojawił :( szkoda mi go potwornie... Cajus witaj :) fajnie, że jesteś u Rudolfa... :p fajnie, że go ktoś zauważył! :lol:
  12. aaaaaaa jakie "kiepsko"? świetne są! w pracy powrzucam je, gdzie się da :D jeziuuuu ale słodziak :D:D:D hehehe co ja mu tu robię? :P [URL]http://www.fotoshare.pl/upload/1222.jpg[/URL] on jest TAKI piękny! a jeszcze przecież nikt go ani nie kąpał ani nic z tych rzeczy!
  13. Nemko, dziekuje za obecnosc i bannerek w podpisie! :) figa - tak, malutki :( siedzi w boksie przy drzwiach - pewnie mu wieje, bo mu postawili aż grzejnik blisko... w sumie jak jest zamknięty w boksie to wyje i wyje chyba dlatego, że wokół szczekają a on niedowidzi z taka pretensją wyje :(
  14. a ja Ci dziekuje, ze masz Grafita w podpisie.... :)
  15. dodałam wszystko, gdzie trzeba :) na 1 stronę tu i na wątki oddzielne! bardzo dziekuję! może więcej ludzi zauważy nasze psiaki... :):):)
  16. zrobiłam taki na razie, jesli macie jakies pomysły - mowcie! :) [URL="http://tiny.pl/hm53z"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/3bd4fd37808aa294med-1-1.png[/IMG][/URL]
  17. zdrojka, dziekuje :) niestety ja tez nie mam miejsca :/ może ktos znajdzie troche? :)
  18. no no poproszę siek żeby go tam dodała od razu z nr konta bo to nr fundacyjny wiec spokojnie oficjalnie go można ogłaszać :) dzieki, że jesteście :)
  19. problem z Pitem polega na tym, że to KIEDY on zostanie wydany okaże się za 2 do 4 tygodni :( ja offowałam wątek, pisałam po ludziach trochę się zebrało ale jak pies nie potrzebuje pomocy na cito to ludzie tracą zainteresowanie :( a Pit musi byc pod obserwacją jeszcze i ma ciagle zabiegi, poprawiają mu to oko... i co? rokręcę teraz wątek (nie wiem jak, bo juz próbuje 3 rozkręcić:(), a ludzie zobaczą ze nie wiadomo nawet jeszcze kiedy Pit wyjdzie... :( i dupa...
  20. dzieki zdrojka :D Grafit nie ma wątku :( na razie więc możesz podlinkować pod jego post na pierwszej stronie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-szukamy-TRANSPORTU-do-zuziM-150-km-za-Wroc?p=13690227&viewfull=1#post13690227[/url]
  21. dzieki kochani! ratujecie mi... Miśka:loveu::loveu:
  22. ja o niej tak piszę: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Miki-mloda-zgrabna-sunia,8000[/url] ma około 1,5 roku nie wiem wiecej :( widziałam ją raz :/
  23. zrobiłam dziś cafeanimal wszystkim naszym podopiecznym chyba wszystkim, jeszcze Parkur czeka słodziak.
×
×
  • Create New...