Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Kociabanda mnie zawołała :) to moze ja zrobie banerek :)
  2. o :) hehe, bo misie są takie miskowate! nie wiem czemu, bardzo mi pasuje do Misia to imię (nie ja je nadałam) zobaczcie, Miś ma tak mało wejść na to allegro :/ [url]http://www.allegro.pl/item893847756.html[/url] już 3 razy tytuł zmienialam...
  3. teraz to już nawet na allegro Hen nie ma powodzenia...
  4. nie pomyślałabym wtedy, że został mu tylko rok życia.
  5. nic :( cisza a nie - dzwonił jakiś buc wczoraj Tomaszów, chce psa na zewnatrz ale jak usłyszał o wizycie i umowie to powiedział, że się zastanowi nie rozumiem ciszy w sprawie Wilanka :/ ciszy w sprawie mojego Hena też nie :loveu: [url]http://www.fotoshare.pl/upload/1214.JPG[/url]
  6. no, zapchana masz skrzynke bo do Ciebie pisałam :( chciałam dzwonic, ale nie moge bo kur** praca i szef i jakies bzdury same :/
  7. tak, trzeba pomóc. ale jak? czy mozna w ramach "maja dom ale potrzebuja pomocy" zbierac na psiaka, ktorego nie ma? dowiem się kur*** TAKI pies :(
  8. nie wierze ze on nie zyje siedze i płacze w pracy... ja go pamietam jak dzis no od wczoraj tak myslalam, ze chciałabym go jeszcze dotknac miał taka fajna sierść był taki radosny, taki wariat :( szczekał w przestrzeń gdzieś odwracał sie do nas dupą i szczekał... :(:(:(
  9. co u Mroziaka?
  10. jak będzie wiadomo ile na pewno potrzeba, to wpiszę w pierwszy post :( matko, zawsze się o kasę wszystko rozbija u mnie w ogóle deklaracji praktycznie nie ma, nawet na początek... życie .
  11. ja jestem za :) mam tylko problem - zbieram na kilka psów i żaden w sumie nie ma kasy... nawet 1/3 potrzebnej kasy nie ma :/ moge z pracy wystawic jakis bazarek - jesli ktos ma rzeczy i potem je wyśle niestety mam czas tylko wlasnie w pracy na dogo - potem jest ciezko, bo mam 4 psy i dogo mi muli ;) tak jak np. teraz :/ damy rade razem! Oskar da rade! :)
  12. chyba nie :( ktoś kto go znalazł zrobił plakaty i dość się do tego przyłożył... i nic. eh no i o Rudolfa nie miałam żadnego zapytania.. :(
  13. słuchajcie, [B]gos[/B] odwiedziła domek dla Mroczki i oczywiście mamy zielone światło :) Państwo przyjadą po Mroczkę w niedzielę! :D:D:D
  14. chyba nie :( ktoś kto go znalazł zrobił plakaty i dość się do tego przyłożył... i nic. eh no i o Rudolfa nie miałam żadnego zapytania.. :(
  15. hmm szczerze powiem - nie wiem! też nigdy tak nie robiłam... ja na allegro zrobiłam tak, że dopisałam, ze jeśli chcesz pomóc Misiowi a nie możesz go adoptować to zajrzyj TU (i tu był link do dogo) wiem, że to nie wprost proszenie o kase i nie kazdy zauwazy :( ale może chociaż kilka osob zainteresowanych losem Misia tak... a jakby ktoś sie przyczepił to powiem, ze mozna pomoc na rózne sposoby! no ale w najgorszym wypadku chyba po prostu zdejmą takie Twoje ogłoszenie :) nie?
  16. ale przecież na portalu i tak nie możesz napisać "wpłacajcie mi kasę" i podawać swojego nr konta...
  17. w międzyczasie wieści o Colinku :) [QUOTE]Witam serdecznie! :) Colin czuje się świetnie, my z nim również. Nie ma już problemu z siusianiem, nauczył się, wychodzimy z nim często, strasznie wariuje na śniegu, zaczął szczekać jak ktoś obcy przyjdzie do domu, ale na dworzu jest łagodny, chce się bawić z innymi pieskami. Lubi wszystko podgryzać w mieszkaniu ale kupujemy mu suszone uszy, ogony wiec ma zajęcie. Pozdrawiamy Monika i Sławek[/QUOTE]
×
×
  • Create New...