-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
mru replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kociabanda mnie zawołała :) to moze ja zrobie banerek :) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o :) hehe, bo misie są takie miskowate! nie wiem czemu, bardzo mi pasuje do Misia to imię (nie ja je nadałam) zobaczcie, Miś ma tak mało wejść na to allegro :/ [url]http://www.allegro.pl/item893847756.html[/url] już 3 razy tytuł zmienialam... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
teraz to już nawet na allegro Hen nie ma powodzenia... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ulka - to jest BARDZO dużo! -
co u Mroziaka?
-
ja jestem za :) mam tylko problem - zbieram na kilka psów i żaden w sumie nie ma kasy... nawet 1/3 potrzebnej kasy nie ma :/ moge z pracy wystawic jakis bazarek - jesli ktos ma rzeczy i potem je wyśle niestety mam czas tylko wlasnie w pracy na dogo - potem jest ciezko, bo mam 4 psy i dogo mi muli ;) tak jak np. teraz :/ damy rade razem! Oskar da rade! :)
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba nie :( ktoś kto go znalazł zrobił plakaty i dość się do tego przyłożył... i nic. eh no i o Rudolfa nie miałam żadnego zapytania.. :( -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba nie :( ktoś kto go znalazł zrobił plakaty i dość się do tego przyłożył... i nic. eh no i o Rudolfa nie miałam żadnego zapytania.. :( -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hmm szczerze powiem - nie wiem! też nigdy tak nie robiłam... ja na allegro zrobiłam tak, że dopisałam, ze jeśli chcesz pomóc Misiowi a nie możesz go adoptować to zajrzyj TU (i tu był link do dogo) wiem, że to nie wprost proszenie o kase i nie kazdy zauwazy :( ale może chociaż kilka osob zainteresowanych losem Misia tak... a jakby ktoś sie przyczepił to powiem, ze mozna pomoc na rózne sposoby! no ale w najgorszym wypadku chyba po prostu zdejmą takie Twoje ogłoszenie :) nie? -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale przecież na portalu i tak nie możesz napisać "wpłacajcie mi kasę" i podawać swojego nr konta... -
w międzyczasie wieści o Colinku :) [QUOTE]Witam serdecznie! :) Colin czuje się świetnie, my z nim również. Nie ma już problemu z siusianiem, nauczył się, wychodzimy z nim często, strasznie wariuje na śniegu, zaczął szczekać jak ktoś obcy przyjdzie do domu, ale na dworzu jest łagodny, chce się bawić z innymi pieskami. Lubi wszystko podgryzać w mieszkaniu ale kupujemy mu suszone uszy, ogony wiec ma zajęcie. Pozdrawiamy Monika i Sławek[/QUOTE]